Egy világ ami tele van angyalokkal és ördögfajzatokkal
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Jane Heloise Glasia főadmin

Multik:
Marco Brightmore
Rose Glower


Kate Diablo Wayland admin

Multik:
Vergil

Mate Vitaly Richards
admin

Multik:
Tamira Jazlyn Khallen
Chat
Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
David Bajdarov            EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 3:47 am by Vendég

» Aktív tagja az oldalnak
David Bajdarov            EmptySzer. Okt. 16, 2013 3:36 am by Mate Vitaly Richards

» Miriam Johnson ~ készül ~
David Bajdarov            EmptyPént. Okt. 11, 2013 8:04 am by Miriam Johnson

» Adminisztátori hírek
David Bajdarov            EmptySzomb. Okt. 05, 2013 1:37 am by Kate Diablo Wayland

» The Mortal Instruments szerepjáték
David Bajdarov            EmptySzer. Szept. 25, 2013 3:10 am by Vendég

» Asgard- Where the gods live
David Bajdarov            EmptySzomb. Aug. 31, 2013 1:48 am by Vendég

» Constantine a démonvadász
David Bajdarov            EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 6:09 am by Vendég

» Prison
David Bajdarov            EmptyVas. Aug. 11, 2013 8:53 am by Vendég

» Rose Red High school
David Bajdarov            EmptyHétf. Aug. 05, 2013 4:20 am by Vendég

Top posters
Kate Diablo Wayland
David Bajdarov            Vote_lcapDavid Bajdarov            Voting_barDavid Bajdarov            Vote_rcap 
Jane Heloise Glasia
David Bajdarov            Vote_lcapDavid Bajdarov            Voting_barDavid Bajdarov            Vote_rcap 
Mate Vitaly Richards
David Bajdarov            Vote_lcapDavid Bajdarov            Voting_barDavid Bajdarov            Vote_rcap 
Arthur Bajdarov
David Bajdarov            Vote_lcapDavid Bajdarov            Voting_barDavid Bajdarov            Vote_rcap 
Harmony Davis
David Bajdarov            Vote_lcapDavid Bajdarov            Voting_barDavid Bajdarov            Vote_rcap 
Daned Nacrosh
David Bajdarov            Vote_lcapDavid Bajdarov            Voting_barDavid Bajdarov            Vote_rcap 
Leopold Hawkins
David Bajdarov            Vote_lcapDavid Bajdarov            Voting_barDavid Bajdarov            Vote_rcap 
Marco Brightmore
David Bajdarov            Vote_lcapDavid Bajdarov            Voting_barDavid Bajdarov            Vote_rcap 
Tamira Jazlyn Khallen
David Bajdarov            Vote_lcapDavid Bajdarov            Voting_barDavid Bajdarov            Vote_rcap 
Peeta Sebastian Glower
David Bajdarov            Vote_lcapDavid Bajdarov            Voting_barDavid Bajdarov            Vote_rcap 
Kiemelt társoldalak
xxx
Credit
Az oldalon található leírások és képek, az oldal tulajdonai. A kódokat köszönjük lizzy :3-nek, valamint az oldal kinézetét Janenek. Az oldal elkészülésében sokat segített Kate és Mate, így övék is az érdem.Bármi ellopása következményekkel jár, és mindenki higyje el, hogy észre vesszük, ha valamit tőlünk vittek el!

Megosztás
 

 David Bajdarov

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
David Bajdarov

David Bajdarov

SÖTÉT ANGYAL

Titulus : Unstoppable
Hozzászólások száma : 2
My Love : Ha eléggé szeretsz jöhetsz!
Avatár alany : Ben Barnes
Képesség : Az iszonytató valóság
Regisztráció : 2013. Jul. 12.
My Song : Ben Barnes sexy
Tartózkodási hely : Valahol mindig arra!
Mottó : Az ördög nem alszik... Legalább is nem akárkivel.
David Bajdarov            Tumblr_m6lqltjJGn1rri87i

David Bajdarov            Empty
TémanyitásTárgy: David Bajdarov    David Bajdarov            EmptyPént. Júl. 12, 2013 6:47 am

DAVID LACHAIN BAJDAROV
David Bajdarov            Tumblr_lwerqwhEOc1r0rr8co1_500
Egy jó ügyvédnek tudnia kell, mikor legyen lelkes és szenvedélyes, főleg, ha a saját védelméről van szó.

Ez volnék én

Teljes név: David Lachain Bajdarov
Kor: 23
Nem: férfi
Születés: 1990. Május. 26. - Menny
Play by: Ben Barnes
Titulus: Unstoppable
Csoport: Sötét angyal
Képesség: Az iszonytató valóság: Ez már nem egyszerű illúzióteremtés- David közvetlen az áldozat elméjében kelti életre a hallucinációkat. Az illető nem is kételkedik benne, hogy valódi, amit lát; a képzelt tűz megégeti, az illúzió-pányva megfojtja, a nem létező falon képtelen átmenni. A képesség egyszerre csak egy áldozatra hat. A többiek ugyan megpróbálhatják meggyőzni szerencsétlent, hogy mindez csak látomás, de egy szavukat sem hiszi majd.
Az iszonytató valóság megteremtése nagyfokú koncentrációt igényel, és egész jelenet alatt tart ( bár, mint arról mindjárt szó lesz, hatása sokkal tovább is élhet). Senkit nem lehet ily módon megölni (bár az áldozat belehalhat rettegésbe), a képzelt támadásban „elpusztult” személy elveszíti eszméletét vagy mélyálomba kerül. Ha sikerül meggyőzni, hogy valójában nem érte bántódás, az összes sebe eltűnik. Természetesen az ilyesfajta gyógymód sok időt igényel, sőt, néha még terápiás kezelésre is szükség lehet.
Becenév: Dave
Szeret: Van egy kedvenc kardja, na azt nagyon szereti.
Nem szeret: Nem szereti a szabályokat, most egy ideig Arthurt sem, az angyalokat különösen ki nem állhatja.
Kinézet: Vállig érő sötétbarna haj, férfias testalkat, 185 cm, igéző zöld szemek, általában pici borosta.
Jellem: A látszat:
Itt vagyok én, egy kedves, aranyos, kötelességtudó fiú aki, mindig segít másokon, ha tud. Mindenki ilyennek ismer, és így szeret! De mi van, ha ezekből csak néhány igaz, és a többi álca? Mindig szófogadó lenni, annak ellenére, hogy jól tudod, hogy a feletted állóknak gyakran nincs igazuk, egy kicsit furcsa. Alapjába véve, én tényleg szeretek segíteni másokon, és szeretem a társaságot, nem vagyok „magányos farkas” típus. A körülöttem lévők 95%, hogyan is fogalmazzak.. Gazdag! De valahogyan, amióta az eszemet tudom, én mindig különböztem tőlük. Engem nem érdekel a pénz, a hírnév, engem valami más fog meg. Megtanultam az évek során, hogy nem szabad megölnöm magamban azt, amit a többiek már rég kiöltek, mert ez tesz engem mássá. Hogy a látszatot megtartsam szüleimbe, és másokba is, elsajátítottam az engedelmességet. Persze, ettől függetlenül szeretem a szüleimet, csak tudom, hogy ők nem értenének meg engem...

A valóság:
Határozott, magabiztos, töretlenül állja a sarat. Barátságtalan, és néha veszélyes lett önmagára nézve is. Néha nem sok hiányzik ahhoz, hogy eltörjön a mécses, de David-t még senki nem látta sírni. Ha rajta múlik nem is fogják. A férfi maga a jégpáncél, a testét csaliként használja, aztán elsül a ravasz és vége. Betörhetetlen és mindenkinek megmondja a frankót, utálja ha megmondják mit csináljon, inkább a saját útját járja. Ritkán áll meg ha elkezd valamit, élete során ez eddig kétszer fordult elő. Kiismerhetetlen és a főnökének sem hagyja, hogy uralkodjon rajta. Most pedig ismét egy nagy fába vágta a fejszéjét.

Ez az én családom

Anya: Susan Darling ×× 41 ×× Angyal ×× Megromlott
Apa: Dimitrij Bajdarov ×× 42 ×× Angyal ×× Megromlott
Testvér/Testvérek: Arthur Bajdarov ×× 23 ×× Angyal ×× Isteni jó testvérek vagyunk, az ikrek azok... Egészen addig, míg a nagytestvér át nem áll a démonokhoz...
Egyéb hozzátartozók: Nincs... Az kéne még csak.

Ez az én életem

Az életem csupa... csupa... Áh megvan! Rossz! Angyalként születtem 23 éve és most ott tartok ahol tartok. Születtem? Butaságot mondtam, mert születtünk, az én kedves öcsémmel! Igen, ikrek vagyunk, furcsa egy páros, Arthur a jófiú, én a rossz, de ennek így kellett lennie. Az elején még jó volt, aztán besokalltam a sok szabálytól, és gondoltam átpártolok a másik szárnyas csoporthoz. Végre úgy élhetek ahogy akarok. Húsz múltam mikor ezt közöltem anyámékkal, meg sem vártam a válaszukat, már ott sem voltam. Már három év telt el, de még mindig nem sikerült átcsábítanom Arthy-t hozzánk. Pedig kicsit rossz, nagyon rossz egyedül. Megszoktam, hogy 20 évig mellettem volt. Pont ezért szobatársam sincs. De meséljünk kicsit a beavatásról, vagy hogy mivel is bizonyítottam, hogy jó leszek sötét angyalnak a démonok közé. Tíz ember halála, egy hét leforgása alatt. Kijelölt emberek voltak, és elég erősek, de a képességem egyik sem bírta tíz óránál tovább. Mind a föld alatt van. Hogy az én kedves öcsém ehhez mit szólt? Kit érdekel! Anyáék véleménye? Sz@rom le szép igényesen. Miután már rendesen bekerültem a pokol vörös bugyrába, szinte repestem az örömtől, hamar kiaknáznák a képességem, és már verhetetlen voltam. A gyengébb démonokat is vertem vele, bár megölni egyet sem ölhettem, de elég sokak szenvedtek még hetekig tőle. Kínzóak és vallatónak is használnak néha, főleg most, hogy egyre jobb vagyok. Nézzük csak meg, hogy ki nevet a végén, Arthy vagy én nyerünk? Legyen harc, de nem fogok megállni, hiába a testvérem. Szóval felkötheti a nyuszis alsógatyáját. Megengedem neki. Hamarosan újra találkozunk!
Vissza az elejére Go down
Mate Vitaly Richards

Mate Vitaly Richards

SÖTÉT ANGYAL

Titulus : † Dangerious dark angel
Hozzászólások száma : 70
My Love : † Szerelem?... na ne!-.-
Avatár alany : † Jared Leto
Születésnap : 1991. Dec. 26.
Képesség : † Àlmokkal kapcsolatos
Regisztráció : 2013. Jun. 08.
Kor : 32
My Song : Thirty Seconds to Mars - Hurricane
Tartózkodási hely : † Pont az a lényeg, hogy ne tudj ròla.
Mottó : † Feltéptem a szívem, hisz egykor összevarrtam...
David Bajdarov            Tumblr_mk2j9di7tI1ra3uf6o1_500

David Bajdarov            Tumblr_lh8yc947Cm1qzub73o1_500

I'm reckless... so reckless, God save me... from this madness

David Bajdarov            Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Bajdarov    David Bajdarov            EmptyPént. Júl. 12, 2013 8:26 am

Kedves David!

Nem tudom, talàn a sors iròniája, de ugyan ebben a helyzetben vagyok, mint te. A karakterlapodat ELFOGADOM, bár nagyon sajnálom, hogy ilyen rövid lett. Foglalòzz egyet, majd irány a jàtéktér.Wink
Mate
Vissza az elejére Go down
 

David Bajdarov

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Arthur Patrick Bajdarov → Sweet dreams are made of this...
» David Arbon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Akik már velünk vannak-