Egy világ ami tele van angyalokkal és ördögfajzatokkal
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Jane Heloise Glasia főadmin

Multik:
Marco Brightmore
Rose Glower


Kate Diablo Wayland admin

Multik:
Vergil

Mate Vitaly Richards
admin

Multik:
Tamira Jazlyn Khallen
Chat
Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Peeta Sebastian Glower EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 3:47 am by Vendég

» Aktív tagja az oldalnak
Peeta Sebastian Glower EmptySzer. Okt. 16, 2013 3:36 am by Mate Vitaly Richards

» Miriam Johnson ~ készül ~
Peeta Sebastian Glower EmptyPént. Okt. 11, 2013 8:04 am by Miriam Johnson

» Adminisztátori hírek
Peeta Sebastian Glower EmptySzomb. Okt. 05, 2013 1:37 am by Kate Diablo Wayland

» The Mortal Instruments szerepjáték
Peeta Sebastian Glower EmptySzer. Szept. 25, 2013 3:10 am by Vendég

» Asgard- Where the gods live
Peeta Sebastian Glower EmptySzomb. Aug. 31, 2013 1:48 am by Vendég

» Constantine a démonvadász
Peeta Sebastian Glower EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 6:09 am by Vendég

» Prison
Peeta Sebastian Glower EmptyVas. Aug. 11, 2013 8:53 am by Vendég

» Rose Red High school
Peeta Sebastian Glower EmptyHétf. Aug. 05, 2013 4:20 am by Vendég

Top posters
Kate Diablo Wayland
Peeta Sebastian Glower Vote_lcapPeeta Sebastian Glower Voting_barPeeta Sebastian Glower Vote_rcap 
Jane Heloise Glasia
Peeta Sebastian Glower Vote_lcapPeeta Sebastian Glower Voting_barPeeta Sebastian Glower Vote_rcap 
Mate Vitaly Richards
Peeta Sebastian Glower Vote_lcapPeeta Sebastian Glower Voting_barPeeta Sebastian Glower Vote_rcap 
Arthur Bajdarov
Peeta Sebastian Glower Vote_lcapPeeta Sebastian Glower Voting_barPeeta Sebastian Glower Vote_rcap 
Harmony Davis
Peeta Sebastian Glower Vote_lcapPeeta Sebastian Glower Voting_barPeeta Sebastian Glower Vote_rcap 
Daned Nacrosh
Peeta Sebastian Glower Vote_lcapPeeta Sebastian Glower Voting_barPeeta Sebastian Glower Vote_rcap 
Leopold Hawkins
Peeta Sebastian Glower Vote_lcapPeeta Sebastian Glower Voting_barPeeta Sebastian Glower Vote_rcap 
Marco Brightmore
Peeta Sebastian Glower Vote_lcapPeeta Sebastian Glower Voting_barPeeta Sebastian Glower Vote_rcap 
Tamira Jazlyn Khallen
Peeta Sebastian Glower Vote_lcapPeeta Sebastian Glower Voting_barPeeta Sebastian Glower Vote_rcap 
Peeta Sebastian Glower
Peeta Sebastian Glower Vote_lcapPeeta Sebastian Glower Voting_barPeeta Sebastian Glower Vote_rcap 
Kiemelt társoldalak
xxx
Credit
Az oldalon található leírások és képek, az oldal tulajdonai. A kódokat köszönjük lizzy :3-nek, valamint az oldal kinézetét Janenek. Az oldal elkészülésében sokat segített Kate és Mate, így övék is az érdem.Bármi ellopása következményekkel jár, és mindenki higyje el, hogy észre vesszük, ha valamit tőlünk vittek el!

Megosztás
 

 Peeta Sebastian Glower

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Peeta Sebastian Glower

Peeta Sebastian Glower

ANGYAL TANONC

Titulus : Lonely Butterfly
Hozzászólások száma : 8
My Love : Chace... de csak titokban mert még csak meglestem :$
Avatár alany : Ash Stymest
Születésnap : 1997. Jul. 03.
Képesség : Anyagtalanítás
Regisztráció : 2013. Jul. 02.
Kor : 26
My Song : Jó Nekem
Tartózkodási hely : Ahol a nővérem :P
Peeta Sebastian Glower Tumblr_lsx71e0ljl1qbp1sjo2_250

Peeta Sebastian Glower Empty
TémanyitásTárgy: Peeta Sebastian Glower   Peeta Sebastian Glower EmptyCsüt. Júl. 04, 2013 11:11 am

PEETA SEBASTIANGLOWER
Peeta Sebastian Glower Tumblr_mguhs1zERb1r6ylebo1_500

When all those shadows almost killed your light /I remember you said /"Don't leave me here alone" /But all that's dead and gone and passed tonight /Just close your eyes /The sun is going down /You'll be allright /No one can hurt you now /Come morning light /You and I'll be safe and sound


Ez volnék én

Teljes név: Peeta Sebastian Glower
Kor: 16
Nem: fiú
Születés: 1997. Július 3.
Play by: Ash Stymes
Titulus: Little Butterfly
Csoport: Angyal tanonc
Képesség: Anyagtalanítás
Becenév: Peeta, Seb
Szeret: imádom Rose-t, ő a kis mindenem, egy kopott, vörös anyagcsík, amit mindg a csuklómon hordok
Nem szeret: Az erős fényt, mindig émelyegni kezdek tőle, a tömeget, a démonokat
Kinézet: A hajam éjfekete és kócosan mered össze-vissza, bőröm hófehér, nem szeretem a napot, hogy finom legyek - egyébként rohadtul gyűlölöm-, így esélyt sem adok testemnek, hogy legyen oka egy kis színt felvenni. Orrom nem túl nagy, pisze, szemeim szín jégkék és az ezüstszürke közt mozog valahol. Vékony, hajlékony testalkatú vagyok, olyan, akire azt mondják, kígyó ember, tényleg tudok olyan mutatványokat, amit a normális, hétköznapi ember max a cirkuszban csodálhat meg. öltözködésem lezser, a sötét színek nagy rajongója vagyok, a pulcsiké meg a kapucniké és az ujjatlan kesztyűké meg a sportciőpőké, semmilyen nagy, gazdag, puccos cucc nem kell, fujj, vidd innen. Egyébként karjaim és oldalam- mellkasom tele van tetoválásokka, de csak egyfajta festék, lekopik.
Jellem: Csendes, hallgatag típus vagyok, inkább kisfiú, mint tini, nem vagyok a bátorság mintaképe, sőt, félősnek modanám magam, egyszer valaki a képességével cicafüleket csinált nekem, és akkor pár hétig, míg megvoltak, mindenki odáig volt értem, aztán mikor elmúltak, ez így maradt. Mert belül semmi sem változott. A nővérem függője vagyok, mit ne mondjak, vele érzem jól magamat, biztonságban, hozzá menekülök, ha van valami gondom. A saját kis fantáziavilágomban élek, ahol minden rózsaszín és senki nem bánt senkit.

Ez az én családom

Anya: Caroline Glower ×× Halott ×× Angyal ×× semmi. Mikor születtem meghalt.
Apa: Kenedy Glower ×× Halott ×× Angyal ×× Jó volt, nagyon szerettem, bár bevallom, nem sok emlékem van róla
Testvér/Testvérek: Rose Glower ×× 21 ×× Angyal ×× Ő az anyukáám, a nővérem és a legjobb barátom egyben. Ő nevelt fel - sőt, nevel most is -, segít tanulni és igazán anyuka mellettem. Tudom, hogy nem lehetett könnyű neki velem a nyakán, de hálás vagyok, hogy megtette és ennyi időt és energiát áldozott rám.
Egyéb hozzátartozók: -

Ez az én életem

Felpattantak a szemeim az éjszaka közepén, hirtelen ültem fel, szédültem, dőlt rólam a jeges verejték. Kapaszkodtam a takaróm szélébe és meredtem a forró sötétségbe. Hallgattam. A hangokat. Kint dübörögtek. Valami próba volt, de engem arra emlékeztetett, arra az éjszakára, mikor elvesztettük apánkat. Ébren egy pillanatára se tudnék visszemlékezni, de álmomban kristálytisztán látom. Én még csak három éves voltam, Rose meg nyolc. Mindig féltem, hogy mérges rám, mert anya úgy halt meg... mármint miattam. De sose láttam rajta a düh jelleit, sose bántott, vagy volt velem elutasító, épp ellenkezően. Mikor rájöttünk, hogy könnyen fulladok, olyan asztmaszerűen, akkor mégjobban kezdett rám vigyázni.
Nem tudtam eldönteni, hogy az álom miatt sírok-e, mert valóság volt,  vagy az ijedtségtől, mert fulladok. Takaróval együtt csúsztam le az ágyról, a fülemnél erősebben odaszorítottam, kimentem a szobámból és átmentem Rose-hoz, bekopogtam, majd benyitotttam a sötétségbe. Nem akartam megijeszteni ezzel a hörgő hanggal, de kicsit pánikoltam, ezért hozzá sétáltam és leültem az ágya szélére, óvatosan megsimítottam a karját. - Rosy, Rosy, ébredj kérlek - Préseltem ki magamból, és néztem, ahogy lassan ébredezik. - Mi a baj? -Mit nem ért? - Megint azt álmodtam. Hogy apa meghalt. És kaptam tőle egy pánik rohamot, nem kapok levegőt - Magyaráztam neki sietve, mi a helyzet, takaróm szélével letöröltem a könnyeket és próbáltam mély levegőket venni. Engedelmesen bújtam hozzá, fejem vállára hajtottam, mikor oda vont és adott egy puszit, lehunytam a szemem és lassabban vettem a levegőt, csak rá figyeltem, a hangjára. - Nyugalom! Próbálj meg megnyugodni. Gondolj arra, hogy én itt vagyok neked. Az talán segít. De mindenképpen nyugodj meg, és akkor fogsz levegőt is kapni! - Olyan halkan beszélt, nagyon megnyugtatott, a ziháló, hörgő hang is csillapult, és kezdtem visszaálmosodni karjaiban. - Kérlek énekeld el nekem amit szoktál, a Safe and Sound-ot - Néztem fel rá és mikor elkezdte, elnehezült a szemem. - Szeretlek Rosy - Motyogtam még, majd elaludtam vállán.
Vissza az elejére Go down
Jane Heloise Glasia

Jane Heloise Glasia

ANGYAL

Titulus : ●● álarcos angyalka
Hozzászólások száma : 323
My Love : ●● senki
Avatár alany : ●● Sophia Bush
Születésnap : 1992. Apr. 02.
Képesség : ●● vihar keltés
Regisztráció : 2013. Jun. 07.
Kor : 32
My Song : ●● 12 Stones - Worlds Collide
Tartózkodási hely : ●● Mindenhol, de nem ott, ahol keresnél ;)
Mottó : ●● Mikor azt hiszed átjutottál a legrosszabbon, jön az igazi megpróbáltatás
Peeta Sebastian Glower Tumblr_static_sas
●● senki sem az,aminek látszik... talán én sem vagyok az

Peeta Sebastian Glower Empty
TémanyitásTárgy: Re: Peeta Sebastian Glower   Peeta Sebastian Glower EmptyCsüt. Júl. 04, 2013 11:24 am

Peeta Sebastian Glower 59pxl6csy53xb59ydq1
Minden egyes szót imádtam, bár minhta ezt mondanom kellene! Very HappyÖrülök, hogy én fogadhatlak el :)Nyomás a foglalók, majd vesd bele magad a játékokba! De legyél jó angyal különben jövök én, és fenekelés lesz Razz
Vissza az elejére Go down
 

Peeta Sebastian Glower

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Rose Bethany Glower
» Peeta szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Akik már velünk vannak-