Egy világ ami tele van angyalokkal és ördögfajzatokkal
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Jane Heloise Glasia főadmin

Multik:
Marco Brightmore
Rose Glower


Kate Diablo Wayland admin

Multik:
Vergil

Mate Vitaly Richards
admin

Multik:
Tamira Jazlyn Khallen
Chat
Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Shannon Marks                  EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 3:47 am by Vendég

» Aktív tagja az oldalnak
Shannon Marks                  EmptySzer. Okt. 16, 2013 3:36 am by Mate Vitaly Richards

» Miriam Johnson ~ készül ~
Shannon Marks                  EmptyPént. Okt. 11, 2013 8:04 am by Miriam Johnson

» Adminisztátori hírek
Shannon Marks                  EmptySzomb. Okt. 05, 2013 1:37 am by Kate Diablo Wayland

» The Mortal Instruments szerepjáték
Shannon Marks                  EmptySzer. Szept. 25, 2013 3:10 am by Vendég

» Asgard- Where the gods live
Shannon Marks                  EmptySzomb. Aug. 31, 2013 1:48 am by Vendég

» Constantine a démonvadász
Shannon Marks                  EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 6:09 am by Vendég

» Prison
Shannon Marks                  EmptyVas. Aug. 11, 2013 8:53 am by Vendég

» Rose Red High school
Shannon Marks                  EmptyHétf. Aug. 05, 2013 4:20 am by Vendég

Top posters
Kate Diablo Wayland
Shannon Marks                  Vote_lcapShannon Marks                  Voting_barShannon Marks                  Vote_rcap 
Jane Heloise Glasia
Shannon Marks                  Vote_lcapShannon Marks                  Voting_barShannon Marks                  Vote_rcap 
Mate Vitaly Richards
Shannon Marks                  Vote_lcapShannon Marks                  Voting_barShannon Marks                  Vote_rcap 
Arthur Bajdarov
Shannon Marks                  Vote_lcapShannon Marks                  Voting_barShannon Marks                  Vote_rcap 
Harmony Davis
Shannon Marks                  Vote_lcapShannon Marks                  Voting_barShannon Marks                  Vote_rcap 
Daned Nacrosh
Shannon Marks                  Vote_lcapShannon Marks                  Voting_barShannon Marks                  Vote_rcap 
Leopold Hawkins
Shannon Marks                  Vote_lcapShannon Marks                  Voting_barShannon Marks                  Vote_rcap 
Marco Brightmore
Shannon Marks                  Vote_lcapShannon Marks                  Voting_barShannon Marks                  Vote_rcap 
Tamira Jazlyn Khallen
Shannon Marks                  Vote_lcapShannon Marks                  Voting_barShannon Marks                  Vote_rcap 
Peeta Sebastian Glower
Shannon Marks                  Vote_lcapShannon Marks                  Voting_barShannon Marks                  Vote_rcap 
Kiemelt társoldalak
xxx
Credit
Az oldalon található leírások és képek, az oldal tulajdonai. A kódokat köszönjük lizzy :3-nek, valamint az oldal kinézetét Janenek. Az oldal elkészülésében sokat segített Kate és Mate, így övék is az érdem.Bármi ellopása következményekkel jár, és mindenki higyje el, hogy észre vesszük, ha valamit tőlünk vittek el!

Megosztás
 

 Shannon Marks

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Shannon Marks

Shannon Marks

MORTAL ANGYAL

Titulus : But I love him
Hozzászólások száma : 1
My Love : Azt hiszem... nem tudom. Ne kérdezd!
Avatár alany : Anna Christine Speckhart
Képesség : nincs
Regisztráció : 2013. Jul. 24.
Mottó : "Csak akkor lehetsz boldog, ha néha boldogtalan vagy."
Shannon Marks                  Shannonkk_by_rutafeelt-d6ezm3k

Shannon Marks                  Empty
TémanyitásTárgy: Shannon Marks    Shannon Marks                  EmptySzer. Júl. 24, 2013 1:55 pm

Shannon Violette Marks
Shannon Marks                  Annacs_by_rutafeelt-d6ezgry
Belevájja a körmét a vállamba, mire az eddiginél is jobban megrémülök tőle.
– Csak akkor lehetsz boldog, ha néha boldogtalan vagy. Ugye tudod ezt?


Ez volnék én

Teljes név: Shannon Marks
Kor: 21
Nem:
Születés: 1992. szeptember 1. | Valami kisvárosban… annyit költöztünk, hogy nem tudnám megmondani
Play by: Anna Christine Speckhart
Titulus: But I love him
Csoport: Mortal angyalok
Képesség: nincs
Becenév: Shannon, esetleg Shan de nem vagyok oda érte
Szeret: gyerekek,  napsütéses rétek, Isaac,  Mary, család, ha segíthetek, mosoly
Nem szeret: tehetetlenség, kegyetlenség,  alattomosság, lekicsinylés, szánalom

Kinézet: Úgy hiszem ez sosem volt valami nagy szám, régebben még próbáltam is tenni valamit érte, sminkelni, meg ilyenek, de, mikor már nem csak magadról kell gondoskodnod, nem csak, hogy időd, és energiád nincs erre, de őszintén nem is érdekel. Nincs már olyan ember, akinek tetszeni szeretnék. Persze, azért valahogy mindig kinézek, de öt perc már hosszú idő, amikor arról van szó, hogy öltözzek, mit vegyek fel. Általában felkapok egy farmert, valamilyen pólót, és egy kardigánt, vagy pulóvert. Imádom, mikor hosszú ujja van, és beletudom bugyolálni magam, kellemes érzéssel tölt el. Általában próbálok halványabb színű ruhadarabokat válogatni, mivel igen sápadt bőröm van, ezt pedig nem igazán szeretem hangsúlyozni, mert szerintem egyáltalán nem szép. Egyedül az alakomra mondhatjuk azt, hogy szerencsés vagyok vele. A szülés után sem változott meg oly’ mértékben, ami egy nagy előny. Előtte se volt rá panaszom, mindig is magas, vékonyka gyerek voltam.
Kiskoromban akárhogy etettek nem akarództam hízni, gyenge voltam, állandóan betegeskedtem.

Jellem: Az a fajta ember vagyok, aki ha elmegy melletted rád mosolyog, hangosan köszön, segít hogyha kell, és ha találkozik veled a boltban, mindig megkérdezi, hogy mi újság veled.
Szeretem, hogyha mindenki boldog és nyugodt körülöttem, szeretek segíteni, és teles szívemből vallom, hogy adni jobb, mint kapni. Sőt kötelességünk segíteni ha nekünk több jutott, mint másoknak.
Tanító néni, vagy óvónő szerettem volna lenni világ életemben, csak hát ott volt Lena, és én elszakadni tőle? Lehetetlen dolog, főleg mikor kicsi volt, anyukám szerint elkényeztettem, mivel ha sírt én egyszerűen nem bírtam hallgatni. Kit érdekel az önnyugtatás és egyéb baromságok, ha a kis Lenám sír, az azért van mert valami baja van, én pedig azért vagyok, hogy mellette legyek, vigyázzak rá, megvigasztaljam.
Sosem hagytam egyedül, egészen három éves koráig, és nem tudom ő vagy én bőgtem jobban a beszoktatós kiscsoportban.

És most valahogy egy ártatlan báránykának tűnök, de nem, hidd el nem szabad ítélkezni így előre.
Ha egyszer találkozol egy bizonyos férfival, biztosra veszem, hogy szívesen elmagyarázza micsoda idegesítő lény is vagyok, ha tudni akarok valamit, én addig nem nyugszom, míg meg nem tudom amit akarok. Tehát kitartó vagyok, azonban sosem cselekszem hirtelen felindulásból, mindig alaposan átgondolom a döntéseimet, és minden eshetőséget számításba veszek.
Azt hiszem még egy jó tulajdonságom, hogy képes vagyok megőrizni a hideg véremet.  

Ez az én családom

Anya: Louise Cornelia Marks×× 38 ×× ember ×× Ő dolgozott, én éltem, tökéletesen megvagyunk egymás mellet, amíg nem beszélünk.
Apa:Declan  Thomson ×× 40 ×× angyal ×× Ja, hogy ő létezik? És angyal? Ezt mind tavaly tudtam meg.
Testvér/Testvérek:  Hál’ Istennek nincs, vagy legalábbis én nem tudok róla. Mondjuk nem lepődnék meg egy-két féltestvéren.
Egyéb hozzátartozók: Isaac Marks ×× 2 év×× mortal démon ×× Az én pici fiacskám, a szemem fénye, mindentől féltem és óvom.
Mary Hayley Campbell ×× 18×× angyal×× Az unokatestvérem, és bár csak nem rég ismerjük egymást, mégis őt érzem a nagymamámon kívül a legközelebb magamhoz. Előtte sosem volt barátnőm, szóval kicsit új még ez a dolog, de imádom őt.
Isobell Anne Marks(lánykori nevén Fletchere)×× 63×× ember×× Ő nevelt fel, a nagymamám, és szégyenkezve bevallom, hogy jobban szeretem, mint az édesanyámat.
Cassio ___×× ???××démon×× A gyermekem apja, képtelen vagyok eldönteni szeretem-e.



Ez az én életem
— Egy szörnyeteg lesz.
— Nem tudhatod.
— Csak áltatod magad, pontosan tudod, hogy ennek nem lesz jó vége.
— Még meg sem született… áruld csak el, akkor mégis honnan tudod, hogy egy vérengző állat lesz?
— Mert ismerem az apját.
— Utálom, mikor egy gyereket a szülei alapján ítélnek meg.
— Pedig általában jól teszik.
— Szóval minden bankrabló gyerek az apja/anyja „hivatását” fogja követni ha felnő?
— Valószínű.
— Ezt nem gondolhatod komolyan.
— Miért nem? Ugyanaz az ember vagyunk nem? Csak én vagyok a reálisabb éned.
— Azt kétlem — kezem ökölbe szorult, egy másodpercig talán még a tükör felé is lendült, hogy belevágjam az öklömet. Véres cafatokra szabdalódjon, az üveg pedig egy szempillantás alatt robbanhon szét. Végül mégis csak óvatosan érintette meg a másik kezet. Az én kezemet, az ő kezét. Megőrültem volna? Ha már magammal beszélgetek, a tükörben az annak számít, ugye?
Csodálkozik az ember ha megőrül? Démonok, angyalok, Pokol, Menny… a mese életre kelt és hirtelen én is szerepelek benne.
Olyan hihetetlennek tűnik, hogy ez mind létezik, ez mind valóság, és nem csak lázálomban fetrengek, valahol egy kórház rideg falaki közt.
A legjobb barátnőm angyal. A szerelmem démon.
Démon. Még mindig csak ízlelgettem a szót, és valahogy nem volt bizalomgerjesztő hangzása. Mi lesz legközelebb, behúz egy sikátorba, és kegyetlenül szétmarcangol? Eszetlen vérontás… mert nincs olyan ember, aki ártatlanul ég a pokol tüzében. Gyilkos. Rabló. Erőszaktevő. Kegyetlenség. Embertelenség. Halál.
Ez igaz? Megváltoztat a halál? Egyáltalán létezik olyan, hogy egy ember kivetkőzi régi mivoltát?
Cas észrevehette, hogy eltávolodom tőle, nem is tudatosan teszem, csak az ösztöneim súgják azt, hogy „Menekülj egy démon te hülye! Hallottál már kedves démonról?”
Összefontam a karjaimat, mikor hideg fuvallat érkezett az ajtónyitással. Nem is kellet hátra pillantanom tudtam ki az. Hátulról karolt át, azonban én leráztam a karjait és szembe fordultam vele.
— Mi a bűnöd Cas?
Tudnom kell, nem számít milyen borzalom. Nem számít. Hogyha szeretem, számít ez? Hogy milyen volt mielőtt megismertem? Számít]/i]. Nem beszél. Nem vagyok egy gyenge nádszál! Ki vele!
Üvölteni lett volna kedvem, e helyet csak az átkozott csend keringett körülöttünk.
— Megöltem valakit.
Erre számítottam nem? Akkor mégis miért hat ilyen hideg súlyként a vállamon. Miért ilyen nehéz? Nem számít, nem igaz? Ezt mondogattam, nem érdekel, szeretem. Tényleg így van? Nem tudom.

— Nagymama! Isaac! — kiáltottam, ahogy beléptem a házba. Apró fehér pelyhek szálingóztak be a nyitott ajtón. Ahogy körülnéztem olyan rossz előérzet fogott el. A kistányér félig tele hevert kiborítva az asztalon, a kiskanál a földön. Valami történt. Ott villog, az agyamban s egyszerűen nem tudom kiverni. — Mama, Isaac! — nyugodt akarta lenni, de a hangom olyan hisztérikusan verődött vissza az üres falakról…
Apró lábak csattantak a kövön, és Isaac mosolygós arca bukkant fel. Ijedten kaptam fel a földről, a kék rugdalózót vér áztatta, egy pillanatra még levegőt is elfelejtettem venni.


A takarómba kapaszkodtam, és szaporán kapkodtam a levegőt. Csak egy rossz álom. Csak egy rossz álom.Nyugtatgattam magamat, nagy segítségemre volt, hogy a kisfiam az ágyban állt és engem figyelt. Csodálkozom, hogy még nem kezdett el sírni.
— Na, jó reggelt kis katona!

A pépes maszlagot próbáltam beletömni a pici szájába, de úgy tűnt nem igazán ízlik neki. Próbáltam már a „Nézd, én is eszem, jaj de finom!” módszert, könyörögtem, de nem vált be.
— Apa — egy pillanatra megállok, és ránézek a picire. Nem hiszem el, hogy ő mondta, még sosem beszélt csak gőgicsélt. Meg kellene, hogy dicsérjem, de egyszerűen nem megy. — Apa.
— Ma nem jön — hangom komoly, gyorsan megrázom a fejem és Isaacre mosolygok. Felém nyújtja aprócska kezeit.
Vissza az elejére Go down
Mate Vitaly Richards

Mate Vitaly Richards

SÖTÉT ANGYAL

Titulus : † Dangerious dark angel
Hozzászólások száma : 70
My Love : † Szerelem?... na ne!-.-
Avatár alany : † Jared Leto
Születésnap : 1991. Dec. 26.
Képesség : † Àlmokkal kapcsolatos
Regisztráció : 2013. Jun. 08.
Kor : 32
My Song : Thirty Seconds to Mars - Hurricane
Tartózkodási hely : † Pont az a lényeg, hogy ne tudj ròla.
Mottó : † Feltéptem a szívem, hisz egykor összevarrtam...
Shannon Marks                  Tumblr_mk2j9di7tI1ra3uf6o1_500

Shannon Marks                  Tumblr_lh8yc947Cm1qzub73o1_500

I'm reckless... so reckless, God save me... from this madness

Shannon Marks                  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Shannon Marks    Shannon Marks                  EmptySzer. Júl. 24, 2013 2:15 pm

Drága Shannon!

Mit is mondjak... egyszerűen fantasztikus előtörténetet alkottál. Egyszerűen nem találom a szavakat... nem is keresem, csak annyit mondok: ELFOGADVA! Foglald le a szükséges dolgokat és irány játszani!
Mate
Vissza az elejére Go down
 

Shannon Marks

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Akik már velünk vannak-