Egy világ ami tele van angyalokkal és ördögfajzatokkal
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Jane Heloise Glasia főadmin

Multik:
Marco Brightmore
Rose Glower


Kate Diablo Wayland admin

Multik:
Vergil

Mate Vitaly Richards
admin

Multik:
Tamira Jazlyn Khallen
Chat
Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Lucinda Medwin EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 3:47 am by Vendég

» Aktív tagja az oldalnak
Lucinda Medwin EmptySzer. Okt. 16, 2013 3:36 am by Mate Vitaly Richards

» Miriam Johnson ~ készül ~
Lucinda Medwin EmptyPént. Okt. 11, 2013 8:04 am by Miriam Johnson

» Adminisztátori hírek
Lucinda Medwin EmptySzomb. Okt. 05, 2013 1:37 am by Kate Diablo Wayland

» The Mortal Instruments szerepjáték
Lucinda Medwin EmptySzer. Szept. 25, 2013 3:10 am by Vendég

» Asgard- Where the gods live
Lucinda Medwin EmptySzomb. Aug. 31, 2013 1:48 am by Vendég

» Constantine a démonvadász
Lucinda Medwin EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 6:09 am by Vendég

» Prison
Lucinda Medwin EmptyVas. Aug. 11, 2013 8:53 am by Vendég

» Rose Red High school
Lucinda Medwin EmptyHétf. Aug. 05, 2013 4:20 am by Vendég

Top posters
Kate Diablo Wayland
Lucinda Medwin Vote_lcapLucinda Medwin Voting_barLucinda Medwin Vote_rcap 
Jane Heloise Glasia
Lucinda Medwin Vote_lcapLucinda Medwin Voting_barLucinda Medwin Vote_rcap 
Mate Vitaly Richards
Lucinda Medwin Vote_lcapLucinda Medwin Voting_barLucinda Medwin Vote_rcap 
Arthur Bajdarov
Lucinda Medwin Vote_lcapLucinda Medwin Voting_barLucinda Medwin Vote_rcap 
Harmony Davis
Lucinda Medwin Vote_lcapLucinda Medwin Voting_barLucinda Medwin Vote_rcap 
Daned Nacrosh
Lucinda Medwin Vote_lcapLucinda Medwin Voting_barLucinda Medwin Vote_rcap 
Leopold Hawkins
Lucinda Medwin Vote_lcapLucinda Medwin Voting_barLucinda Medwin Vote_rcap 
Marco Brightmore
Lucinda Medwin Vote_lcapLucinda Medwin Voting_barLucinda Medwin Vote_rcap 
Tamira Jazlyn Khallen
Lucinda Medwin Vote_lcapLucinda Medwin Voting_barLucinda Medwin Vote_rcap 
Peeta Sebastian Glower
Lucinda Medwin Vote_lcapLucinda Medwin Voting_barLucinda Medwin Vote_rcap 
Kiemelt társoldalak
xxx
Credit
Az oldalon található leírások és képek, az oldal tulajdonai. A kódokat köszönjük lizzy :3-nek, valamint az oldal kinézetét Janenek. Az oldal elkészülésében sokat segített Kate és Mate, így övék is az érdem.Bármi ellopása következményekkel jár, és mindenki higyje el, hogy észre vesszük, ha valamit tőlünk vittek el!

Megosztás
 

 Lucinda Medwin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lucinda Medwin

Lucinda Medwin

ŐSDÉMON

Titulus : mother of all bombs
Hozzászólások száma : 3
My Love : Pardon?
Avatár alany : Keira Knightley
Képesség : víz uralása; jég uralása; tudattal való robbantás
Regisztráció : 2013. Jul. 15.
My Song : reach out and touch faith
Lucinda Medwin Tumblr_mke3ycn5Zn1s8784eo1_500

Lucinda Medwin Empty
TémanyitásTárgy: Lucinda Medwin   Lucinda Medwin EmptySzer. Júl. 17, 2013 1:26 am

Lucinda Demona Medwin
Lucinda Medwin Tumblr_mi89olZzHf1rbh99go1_500
A kísértéstől csak úgy szabadulhatunk meg, ha engedünk neki.

Ez volnék én

Teljes név: Lucinda Medwin
Kor: Nem mondták még neked, hogy egy hölgytől nem illik a korát kérdezni?
Nem: kizárásos alapon nő
Születés: a Sátán egyik bugyrában
Play by: Keira Knightley
Titulus: mother of all bombs
Csoport: ősdémon
Képesség:
- jég uralása
- víz uralása
- tudattal való robbantás

Becenév: Nem vagy olyan helyzetben, drágám, hogy becézgethess.
Szeret:
- a minőségi bort
- a spontaneitást
- a fényűzést
- a hatalmat
- a gyermekeimet

Nem szeret:
- unatkozni
- ha mások untatnak
- Lilith-et, mert irritáló
- a gyenge jellemű egyéneket (mindegy, hogy milyen fajból való)

Kinézet:
Hosszú lábaim vannak, nagyon-nagyon hosszú lábaim. Minden bizonnyal ez az első, amit megnéznek rajtam; a gyönyörű lábaim. Igen, büszke vagyok rájuk, és a magasságomra is, hiszen nő létemre magasabb vagyok, mint az átlag. Ezt büszkén, felszegett fejjel vállalom, amitől csak még magasabbnak tűnök. A karcsú, modell alkatom pedig már csak hab a tortán, hogy az összkép tökéletes legyen. Bizony, tökéletes vagyok. Akinek meg nem tetszem, annak nemes egyszerűséggel rossz az ízlése. Ennyi.
Szeretem a nőies és az elegáns ruhákat, no meg a drága ékszereket. Azok a gyengéim. Egy kis rubint itt, egy kis gyémánt ott, és máris levesznek a lábaimról. Azokról a csodás lábaimról.
Az arcomra sem lehet panasz, hiszen csinos pofival áldott meg a sors. Sőt, ez a csinos pofi olyannyira ártatlannak tűnik, hogy sokakat képes vagyok megtéveszteni. Sokkal inkább hinnének angyalnak, mintsem démonnak. Ám amint megvillantom a fogam fehérjét, kitör a pánik. Szeretem a pánikot, mert izgalmas.
Jellem:
Egoista, arrogáns, hataloméhes dög, aki csak magával törődik. Leginkább így szoktak jellemezni. És valóban, ez az igazság, tényleg ilyen vagyok. Viszont mentségemre szóljon, hogy démon vagyok, márpedig a démonok ilyenek, nemde? Sőt, én még a jobbik fajtához tartozom, hiszen nem lelek örömöt mások szenvedésében. Egyszóval, nem szokásom kínozni másokat. Ugyan, az én kezeim ahhoz túl finomak, és én magam is egy Úrinő vagyok. Az ilyesfajta alantas munka pedig nem nekem való. Ellenben, ha úgy adódik, akkor könnyedén találok valakit, hogy elvégezze helyettem a feladat mocskos részét. Ettől függetlenül ez nem azt jelenti, hogy könyörületes vagyok, vagy ilyesmi. Sokkal inkább a finnyás szó találó erre. Nem szeretem, ha véres lesz a kezem, vagy a ruhám. Voltaképpen olyan vagyok, mint egy királykisasszony. Kényes, lenéző, másokat ugráltató, és még sorolhatnám. Bár én sokkal inkább tartom magam Királynőnek, ami szintén csak azt bizonyítja, hogy az arroganciám mennyire határtalan.

Ez az én családom

Anya: -
Apa: Lucifer?
Testvér/Testvérek:
Akad egy pár az ősdémonok és az - most nevetni fogsz! - ősangyalok között. Gyűlölöm mindet, amiért az idióta háborújukkal vannak elfoglalva már mióta. Engem ez a háborúsdi hidegen hagy, akárcsak azok a démonok és angyalok, akik az életüket is kockára teszik érte. Így mondhatni, hogy ez alól a rokonaim sem élveznek kivételt. Két testvérem említhető meg, akiket még úgy ahogy elviselek; David és Marco.
Egyéb hozzátartozók:
A gyermekeim, akikkel ugyan személyesen nem tartom a kapcsolatot, de ha hívnak, állok rendelkezésükre bármikor. Nem mondom, hogy szeretem őket, hiszen démon vagyok, nem lehetnek ilyesfajta érzéseim. Ettől függetlenül úgy érzem, hogy felelősséggel tartozom értük.

Ez az én életem
Unalom, unalom, unalom. Unatkozom, de annyira unatkozom! Szinte szavakba sem tudom önteni, hogy mennyire. Ez a szörnyű abban, ha valaki már annyi idős, mint én. Pláne, ha az illető még démon is ráadásképp. Rengeteg évünk volt szórakozni, öldökölni, harcolni a jó ellen, és még sorolhatnám. És mi maradt végül? Az unalom. Igaz, egy szavam sem lehet, elvégre a mai napig fényűző életet élek, és az a pompa, ami körülvesz, fenséges. Bizony, az egyedüli dolog, ami még képes némi színt varázsolni a szürke és unalmas hétköznapjaimba, az a gazdagság, a siker, a hatalom, no meg a pénz. És a javak, amiket a pénzből lehet venni. Persze egy idő után már ez sem elégítheti ki egy ősdémon vágyait. Voltaképpen semmi sem. Olybá tűnik, hogy a testvéreim még mindig nem unták meg a viszálykeltést, és az angyalok üldözését, na meg ezt az egész háborús dolgot. Csak irigyelni tudom őket, de sem átérezni, sem megérteni nem vagyok képes a helyzetüket. Hogy nem unták még meg? Hogy lehetséges ez? Ostobaság! Azt nem veszik észre, hogy öregek vagyunk mi már ehhez? Ehhez a… játékhoz, amit játszanak a szárnyasokkal? Arról nem is beszélve, hogy némelyikük még mindig úgy viselkedik, mint egy fiatal démon. Az ösztöneinek él, nem tiszteli a rangidősebbet, mocskot hagy maga után. Undorító egy faj vagyunk mi, én mondom! Nem is tagadom hát, hogy a démonok nagyrészét megvetem. Lenézem őket, amiért olyanok, amilyenek. Csakis azokat az egyedeket kezelem egyenrangú félként, akik előbb gondolkodnak, aztán cselekszenek. Mert bárki bármit mond, a végén úgyis mindig az ilyenek kerülnek hatalomra. Csak és kizárólag megfontoltan lehet manipulálni és irányítani másokat, hirtelen haraggal semmiképp. Bizony, ilyen bölcs vagyok én, csak ezt szeretem eltitkolni. Szeretek meglepetést okozni másoknak, talán ez az oka. Elvégre így izgalmas az élet, már amennyire. Utálom a monotonitást, éljen a spontaneitás! Ez az én mottóm. Néha magam is úgy viselkedek, mint egy fiatalabb kiadású démonfatty. Ez arra értendő, hogy szeretem habzsolni az élet szebbik oldalát. Ugyanakkor a rosszat meg messziről elkerülöm, ha tehetem. Ezért is maradok ki az angyalok és démonok harcából. Ha ők mindenáron ki akarnak purcanni, hát legyen! Ki vagyok én, hogy megakadályozzam őket eme nemes cselekedetükben? Nem azt mondom, hogy gyáva vagyok, és azért nem vonulok be egy lándzsával a kezemben a csatatérre. Ugyan, kérlek! Kezdjük azzal, hogy aligha tudnának engem elpusztítani, hiszen már… egy jó ideje élek. Ettől függetlenül én velük ellentétben nem találok semmi vonzót a hadakozásban. Nem tesz boldoggá, sokkal inkább halálra unom magam. Persze nyilván ők sem azért teszik mindezt, mert olyan hú de nagy móka és kacagás, csak akkor kérdem én; miért teszik? Egyáltalán megéri nekik? Továbbá engem tényleg foglalkoztat ez a kérdés? Nem, nem hinném. Én amondó vagyok, hogy mindenki tegye azt, amit jónak vél. Ha háborúzni támad kedve, akkor tegye azt. Ha meg nem, akkor éljen egy kicsit, hiszen a halál olyan gyorsan beköszönt a szánalmas kis, rövid életükbe, hogy azt szinte észre sem veszik. Egyik percről a másikra beinteget, kérdés nélkül, váratlanul. Nekem nem kell ettől tartanom, mivel majdhogynem halhatatlan vagyok, de ti vajon elmondhatjátok magatokról ugyanezt? Erősen kétlem.
Vissza az elejére Go down
Kate Diablo Wayland

Kate Diablo Wayland

ŐSANGYAL

Titulus : Fallen Angel~Bosszúálló
Hozzászólások száma : 686
My Love : A legjobb dolog a kapcsolatban, hogy Ő szeret és én is magamat!
Avatár alany : Vivien Eileen Bauernschmidt
Képesség : Kriokinézis - Pyrokinézis - Fájdalom megszüntetés
Regisztráció : 2013. Jun. 05.
My Song : Aloha From Hell - My Love You Are
Tartózkodási hely : Valahol mindig rossz helyen
Mottó : Mosolyogva is kicsinállak!
Lucinda Medwin Tumblr_lp4rex25sg1qbbng5o2_r1_250

Lucinda Medwin Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lucinda Medwin   Lucinda Medwin EmptyCsüt. Júl. 18, 2013 2:33 am

Drága kedves "rokon"!

Mit ne mondjak... Kate nem örül, hogy megjöttél, ugyan úgy, mint David-nél. Természetesen az előtörténetben itt sem tudok belekötni, elég részletes a dolog.

Lucinda Medwin 59pxl6csy53xb59ydq1

A foglalások után menj és keserítsd meg az angyalok életét.

Szobád: Lucinda szobája

Jó játékot.


Kate
Vissza az elejére Go down
 

Lucinda Medwin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Akik már velünk vannak-