Egy világ ami tele van angyalokkal és ördögfajzatokkal
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Jane Heloise Glasia főadmin

Multik:
Marco Brightmore
Rose Glower


Kate Diablo Wayland admin

Multik:
Vergil

Mate Vitaly Richards
admin

Multik:
Tamira Jazlyn Khallen
Chat
Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Leopold Hawkins EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 3:47 am by Vendég

» Aktív tagja az oldalnak
Leopold Hawkins EmptySzer. Okt. 16, 2013 3:36 am by Mate Vitaly Richards

» Miriam Johnson ~ készül ~
Leopold Hawkins EmptyPént. Okt. 11, 2013 8:04 am by Miriam Johnson

» Adminisztátori hírek
Leopold Hawkins EmptySzomb. Okt. 05, 2013 1:37 am by Kate Diablo Wayland

» The Mortal Instruments szerepjáték
Leopold Hawkins EmptySzer. Szept. 25, 2013 3:10 am by Vendég

» Asgard- Where the gods live
Leopold Hawkins EmptySzomb. Aug. 31, 2013 1:48 am by Vendég

» Constantine a démonvadász
Leopold Hawkins EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 6:09 am by Vendég

» Prison
Leopold Hawkins EmptyVas. Aug. 11, 2013 8:53 am by Vendég

» Rose Red High school
Leopold Hawkins EmptyHétf. Aug. 05, 2013 4:20 am by Vendég

Top posters
Kate Diablo Wayland
Leopold Hawkins Vote_lcapLeopold Hawkins Voting_barLeopold Hawkins Vote_rcap 
Jane Heloise Glasia
Leopold Hawkins Vote_lcapLeopold Hawkins Voting_barLeopold Hawkins Vote_rcap 
Mate Vitaly Richards
Leopold Hawkins Vote_lcapLeopold Hawkins Voting_barLeopold Hawkins Vote_rcap 
Arthur Bajdarov
Leopold Hawkins Vote_lcapLeopold Hawkins Voting_barLeopold Hawkins Vote_rcap 
Harmony Davis
Leopold Hawkins Vote_lcapLeopold Hawkins Voting_barLeopold Hawkins Vote_rcap 
Daned Nacrosh
Leopold Hawkins Vote_lcapLeopold Hawkins Voting_barLeopold Hawkins Vote_rcap 
Leopold Hawkins
Leopold Hawkins Vote_lcapLeopold Hawkins Voting_barLeopold Hawkins Vote_rcap 
Marco Brightmore
Leopold Hawkins Vote_lcapLeopold Hawkins Voting_barLeopold Hawkins Vote_rcap 
Tamira Jazlyn Khallen
Leopold Hawkins Vote_lcapLeopold Hawkins Voting_barLeopold Hawkins Vote_rcap 
Peeta Sebastian Glower
Leopold Hawkins Vote_lcapLeopold Hawkins Voting_barLeopold Hawkins Vote_rcap 
Kiemelt társoldalak
xxx
Credit
Az oldalon található leírások és képek, az oldal tulajdonai. A kódokat köszönjük lizzy :3-nek, valamint az oldal kinézetét Janenek. Az oldal elkészülésében sokat segített Kate és Mate, így övék is az érdem.Bármi ellopása következményekkel jár, és mindenki higyje el, hogy észre vesszük, ha valamit tőlünk vittek el!

Megosztás
 

 Leopold Hawkins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Leopold Hawkins

Leopold Hawkins

ANGYAL

Hozzászólások száma : 10
My Love : Talán egyszer olyan is lesz
Avatár alany : Sam Worthington
Születésnap : 1979. Jul. 04.
Képesség : Életadó
Regisztráció : 2013. Jul. 13.
Kor : 44
My Song : Adele- Someone like you
Sarah McLachlan - Angel
Tartózkodási hely : Általában a mennyben
Mottó : Mire jó annak a szárny, aki úgy sem érzi ha simogatja a szél?

Leopold Hawkins Empty
TémanyitásTárgy: Leopold Hawkins   Leopold Hawkins EmptySzomb. Júl. 13, 2013 11:49 pm

Leopold Hawkins
Leopold Hawkins Tumblr_m6q3n3orD31qke7z9o1_r1_500
Minden egyes gyermek születésével újra teremtődik a világ (...), mert minden egyes kisgyermeknek teljesen új a mi világunk.

Ez volnék én

Teljes név: Leopold Hawkins
Kor: 34
Nem: Féri
Születés: 1979. julius.4 - Menny
Play by: Sam Worthington
Titulus: -
Csoport: Angyal
Képesség: Életadó
Becenév: Leo
Szeret: Szeretem az embereket figyelni a távolból, segítséget nyújtani a rászorulók számára. Szeretem a csokoládét. Tudom furcsa, de még is odáig vagyok érte.
Nem szeret: Ki nem állhatom a háborúskodást, a harcot, és az életek értelmetlen elvételét. Ha a gyengébbeket szenvedni látom.
Kinézet:
178 cm magas, szálkásan izmos testalkatú férfiú vagyok, Kék szemeim anyámtól örököltem, mely ugyan olyan átható pillantásokra képes. Hajam rövidre vágott, így sok gondom nincsen vele. Arcom a rosszabb napokon borostás a két napostól a négy naposig terjedő szinten. Jobb napjaimon viszont makulátlan, még csak a borosta halvány árnyéka sem látszódik képemen.  
Jellem:
Kezdhetném úgy, hogy nálam nyugisabb embert még nem hordott hátán a föld, s mindig türelmes és elnéző vagyok másokkal szemben…de kit akarok én itt becsapni? Az igazság az, hogy  lobbanékony, hírtelen, ami a szívemen az a számon típus vagyok. Hogy egy cseppet említsek pár jó tulajdonságot is, talán itt a helye annak, hogy kedves vagyok –már aki megérdemli-, szeretem az állatokat- de csak a négylábú fajtát-. Talán mondhatom, hogy az igazi jellemem még én magam sem  ismerem. Mondhatnám, hogy tökéletes vagyok, és nincsenek hibáim, hiszen az angyalokat tökéletesrealkották. Ám valahogy még sem vagyok az. Megvan bennem az ellentmondás, a harag, az önálló döntésre való hajlam, és az emberi érzelmek is dominálnak bennem.
Ez az én családom

Anya: Laurel Morgan ×× 52 ×× Angyal ×× Igazán jó volt kapcsolatunk eddigi életem során…bár ő már pár éve nem él.
Apa: Raphael Hawkins ×× 53 ×× Angyal ×× Talán ha embernek  születek, lehetett volna igazi apa fia kapcsolatunk… ám ilyenről nem is álmodhattam.
Testvér/Testvérek: -
Egyéb hozzátartozók: -

Ez az én életem
Furcsa, mikor végigmegyünk egy számunkra kijelölt úton, s a következő pillanatban már ismét egy másik úton haladunk előre, s lassan már újra egy új úton lépkedünk. Simon-t már évek óta figyeltem a távolból. A kezdetekben nála aranyosabb kisfiút nem hordott hátán a föld, és most… most minden egyes napon, egy új ártatlan élet szenved tőle. Embereknek még nem ártott, de amit maga mögött hagy… szívembe tép mikor kezembe emelem az apró kis élettelen testet. És most is hasonló a helyzet. Kezemben egy élettelen kisállattal, minek szárnyát szegték, nyakát törték. Apró kis teste még meleg…
Lehunyt szemekkel álltam néhány percig, halk imát mormogva magamban mikor jobbom picinyke mellkasára illesztettem.
Halovány fény törte meg a sötétséget, mely ujjaim alatt fénylett fel. Lassan halk szívdobbanások jelezték, élet visszatért apró testébe, s lelke elfoglalta a már megszokott helyét.
Arcomon halvány mosollyal bontottam ki kezeim, s hagytam had reppenjen tova, ám mosolyom amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan tűnt is el. Helyét komor pillantások, tűzben izzó felragyogó lélektükrök vették át.
Tudom nem lenne szabad ilyesmit tennem. Nem lehetne ezt megtennem, ám még is… Simon viselkedése mindent megváltoztatott. Aki életet ad, életet is elvehet… vagy ez helytelen?
Elvakulva a szenvedések látványától, a sok haláltól, szárnyat bontva toppantam be a fiú szobájába.
A rémület az arcán, mindent elárult. Hitetlensége tükröződött rajta, s talán még arra is rávehettem volna, hogy minden nap elmenjen imádkozni.
-Mit képzelsz magadról??! Úgy hiszed, mindent megtehetsz?! Életeket elvenni?
-Ki…ki…ki maga?- hebegte megdermedve, miközben én egyre közelebb lépkedtem hozzá, miközben szobájában elhalványodtak a fények.
Mellé érve kezem homlokára csúsztattam. Ha életet adok, el is vehetem. Elvehetem, mert nem jogosan az övé. Éreztem szívének heves dobbanását, ziháló lélegzetvételét. Éreztem miképpen kezd gyengülni.
-Érzed ezt?! Érzed mily’ fájdalmas, mikor elszökik testedből az élet?! Hány apró lény élete szárad a lelkeden?!- pillanatnyi szünetet tartva elvettem kezem a fiúról, majd távolabb lépve tőle, figyeltem egyre közeledő haláltusáját. – Az élet, mit kaptál, nem arra való, hogy másokét elvedd…- egyetlen csettintésemmel fájdalmai megszűntek, élete ismét visszatért testébe. –Többet nem bánthatod őket! nem takarítok mindig utánad!! Simon… nem ezt a sorsot szánták neked….
A fiú nem felelt, csak köhögött párat, majd félelemmel, vegyes tisztelettel emelte rám tekintetét, s közben nem tudom miért, de megsajnáltam. Megsajnáltam tévútra vezetett életét. Megsajnáltam, mert céltalanná vált léte.
-Simon… vigyázz másokra… tetteiddel megpecsételed sorsod. –vettem egy nagyobb levegőt, szárnyaim szinte egy szempillantás alatt váltak semmivé, ahogy én magam is eltűntem szemei elől.
Nem tudtam mit kellene tennem még, s azt sem, vajon hatásos volt e az, mit tettem. Vajon csak megrémítettem, s félelmet plántáltam szívébe? Vajon csak elhintettem benne az angyaloktól való félelmet, vagy rávezettem arra tisztelnie kellene az életet ismételten?
Lehorgasztott fejjel sétáltam végig a parkban, majd letelepedve egy padra, megtámaszkodtam térdeimen, s csendesen hallgattam a természet lágy neszeit, miközben egyre csak a fiún gondolkodtam.
Bíztam benne, egyszer majd megbékél, s nem bánt másokat. Hiába cselekedtem e-képpen, védő tekintetem nem veszem le eztán sem róla. Figyelem minden léptét, s talán egyszer visszatér belé az a gyermeki ártatlan lélek, ki nem képes ártani senkinek sem.
Remény, mely utoljára hal meg…
Vissza az elejére Go down
Kate Diablo Wayland

Kate Diablo Wayland

ŐSANGYAL

Titulus : Fallen Angel~Bosszúálló
Hozzászólások száma : 686
My Love : A legjobb dolog a kapcsolatban, hogy Ő szeret és én is magamat!
Avatár alany : Vivien Eileen Bauernschmidt
Képesség : Kriokinézis - Pyrokinézis - Fájdalom megszüntetés
Regisztráció : 2013. Jun. 05.
My Song : Aloha From Hell - My Love You Are
Tartózkodási hely : Valahol mindig rossz helyen
Mottó : Mosolyogva is kicsinállak!
Leopold Hawkins Tumblr_lp4rex25sg1qbbng5o2_r1_250

Leopold Hawkins Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leopold Hawkins   Leopold Hawkins EmptyVas. Júl. 14, 2013 12:02 am

Dear Mr. Hawkins!

Nagy örömömre szolgál, hogy egy ilyen jótét lelket fogadhatok el. Minden stimmel, nagyon jó az előtörténeted is nem is fogom a szót szaporítani.

Leopold Hawkins 59pxl6csy53xb59ydq1

Foglald le amit kell, és irány a játéktér.

Szobád: Menny/Angyali kastély/Angyalok szobái/Lopold Hawkins szobája

Jó játékot.


Kate
Vissza az elejére Go down
 

Leopold Hawkins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Akik már velünk vannak-