Egy világ ami tele van angyalokkal és ördögfajzatokkal
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Jane Heloise Glasia főadmin

Multik:
Marco Brightmore
Rose Glower


Kate Diablo Wayland admin

Multik:
Vergil

Mate Vitaly Richards
admin

Multik:
Tamira Jazlyn Khallen
Chat
Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Kate Diablo Wayland EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 3:47 am by Vendég

» Aktív tagja az oldalnak
Kate Diablo Wayland EmptySzer. Okt. 16, 2013 3:36 am by Mate Vitaly Richards

» Miriam Johnson ~ készül ~
Kate Diablo Wayland EmptyPént. Okt. 11, 2013 8:04 am by Miriam Johnson

» Adminisztátori hírek
Kate Diablo Wayland EmptySzomb. Okt. 05, 2013 1:37 am by Kate Diablo Wayland

» The Mortal Instruments szerepjáték
Kate Diablo Wayland EmptySzer. Szept. 25, 2013 3:10 am by Vendég

» Asgard- Where the gods live
Kate Diablo Wayland EmptySzomb. Aug. 31, 2013 1:48 am by Vendég

» Constantine a démonvadász
Kate Diablo Wayland EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 6:09 am by Vendég

» Prison
Kate Diablo Wayland EmptyVas. Aug. 11, 2013 8:53 am by Vendég

» Rose Red High school
Kate Diablo Wayland EmptyHétf. Aug. 05, 2013 4:20 am by Vendég

Top posters
Kate Diablo Wayland
Kate Diablo Wayland Vote_lcapKate Diablo Wayland Voting_barKate Diablo Wayland Vote_rcap 
Jane Heloise Glasia
Kate Diablo Wayland Vote_lcapKate Diablo Wayland Voting_barKate Diablo Wayland Vote_rcap 
Mate Vitaly Richards
Kate Diablo Wayland Vote_lcapKate Diablo Wayland Voting_barKate Diablo Wayland Vote_rcap 
Arthur Bajdarov
Kate Diablo Wayland Vote_lcapKate Diablo Wayland Voting_barKate Diablo Wayland Vote_rcap 
Harmony Davis
Kate Diablo Wayland Vote_lcapKate Diablo Wayland Voting_barKate Diablo Wayland Vote_rcap 
Daned Nacrosh
Kate Diablo Wayland Vote_lcapKate Diablo Wayland Voting_barKate Diablo Wayland Vote_rcap 
Leopold Hawkins
Kate Diablo Wayland Vote_lcapKate Diablo Wayland Voting_barKate Diablo Wayland Vote_rcap 
Marco Brightmore
Kate Diablo Wayland Vote_lcapKate Diablo Wayland Voting_barKate Diablo Wayland Vote_rcap 
Tamira Jazlyn Khallen
Kate Diablo Wayland Vote_lcapKate Diablo Wayland Voting_barKate Diablo Wayland Vote_rcap 
Peeta Sebastian Glower
Kate Diablo Wayland Vote_lcapKate Diablo Wayland Voting_barKate Diablo Wayland Vote_rcap 
Kiemelt társoldalak
xxx
Credit
Az oldalon található leírások és képek, az oldal tulajdonai. A kódokat köszönjük lizzy :3-nek, valamint az oldal kinézetét Janenek. Az oldal elkészülésében sokat segített Kate és Mate, így övék is az érdem.Bármi ellopása következményekkel jár, és mindenki higyje el, hogy észre vesszük, ha valamit tőlünk vittek el!

Megosztás
 

 Kate Diablo Wayland

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kate Diablo Wayland

Kate Diablo Wayland

ŐSANGYAL

Titulus : Fallen Angel~Bosszúálló
Hozzászólások száma : 686
My Love : A legjobb dolog a kapcsolatban, hogy Ő szeret és én is magamat!
Avatár alany : Vivien Eileen Bauernschmidt
Képesség : Kriokinézis - Pyrokinézis - Fájdalom megszüntetés
Regisztráció : 2013. Jun. 05.
My Song : Aloha From Hell - My Love You Are
Tartózkodási hely : Valahol mindig rossz helyen
Mottó : Mosolyogva is kicsinállak!
Kate Diablo Wayland Tumblr_lp4rex25sg1qbbng5o2_r1_250

Kate Diablo Wayland Empty
TémanyitásTárgy: Kate Diablo Wayland   Kate Diablo Wayland EmptyVas. Jún. 09, 2013 3:21 am

KATE DIABLO WAYLAND
Kate Diablo Wayland O291002-ab074
Az "ördög" nem alszik... legalább is nem akárkivel!!!

Ez volnék én

Teljes név: Kate Diablo Wayland
Kor: Több milliárd
Nem:
Születés: Menny, időszámításunk előtt jó sokkal.
Play by: Vivien Eileen Bauernschmidt
Titulus: Fallen Angel~Bosszúálló
Csoport: Ősangyal
Képesség: Kriokinézis: Képes csökkenteni saját és környezete hőmérsékletét, esetenként jégstruktúrákat létrehozni. Pyrokinézis: Képes fokozni saját és környezete hőmérsékletét, esetenként tűzvészt létrehozni. Ha a két képességet egyszerre használja az halálos is lehet.
Fájdalom megszüntetés: Mások fájdalmát tudja enyhíteni érintéssel. Ahogy Diablo valakihez hozzáér, a teste automatikusan bekapcsol, és keresi a másik félben a fájdalmat, ha talál akkor a keze fényessé válik, és elkezdi átvenni a másik fájdalmát(dühét, és mindent ami a fájdalom csoportjába sorolható), ahogy a másik félben szűnik meg a rossz érzés/fájdalom/stb, úgy alszik ki a fény Diablo kezéből is.
Becenév: Kate, Diablo, Katie
Szeret: Szabályt szegni, a kardját, az ősangyalokat
Nem szeret: Szabályokat, az életlen kardot, az ősdémonokat és a pokolban élőket
Kinézet: Szőke haj, kék szemek, telt ajkak, és hófehér bőr. 174-cm-rel a föld fölött lehet velem találkozni, kimondottan karcsú csomagolásban. Szeretem a színes ruhákat és az ékszereket, a hajam legtöbbször kiengedve hordom. Mosolyom mindig őszinte, de ha felbőszítenek, akkor, ha lehetne ölni pillantással, megtenném. Ami már védjegyemmé vált, az a Diablo féle jeges mosoly, melynek jelentése „Kicsinállak, és nagyon jól fog esni.” Általában ha sminkről van szó, akkor a „kevesebb több” elvet követem. Hangulatfüggő, hogy mi veszek fel, ha rossz kedvem van, akkor eleve a sötétebb tónusok jöhetnek számításba, ha pedig vidám vagyok, akkor bármit fel tudok venni.
Jellem: Természetemből fakadóan, nagyon gyorsan tudok barátságokat kötni, de szét is rombolhatom azt. Kedves, magabiztos lány voltam mindig is, szeretek segíteni a gyengébbeknek, és támogatom is őket, ha szükség van rá. Jó hallgatótárs is vagyok egyben, bárkinek a problémáját meghallgatom, és ellátom tanácsokkal, hogy jobban érezze magát. Viszont ha felmegy bennem a pumpa, akkor a nálam kétszer nagyobb gyereknek is nekimegyek, és általában addig ütöm, amíg mozog. Tehát összegezve, tudok kedves lenni, ám az anyatigris is képes belőlem előtörni, ha szükség van rá, de csak azért, hogy a másik fél érezze a törődést. Imádok pasik gyűrűjében lenni, de számukra elérhetetlen vagyok. Csak addig jó a játék, amíg meg kapom őket, utána már nem találok kihívást a dolgokban, és ez néha elveszi a kedvem.

Ez az én családom

Anya: Nem ismert
Apa: Nem ismert
Testvér/Testvérek: Az összes ősangyal a testvére, ám Diablo a legfiatalabb.
Egyéb hozzátartozók: Az ősdémonok.

Ez az én életem

Összefoglalás az évekről:

Én vagyok a legfiatalabb az Ősök közül, minden tekintetben, ugyan akkor sikerült kivívnom a legnagyobb tiszteletet. A testvéreim mindent megtettek, hogy az elején távol tartsanak a legtöbb gondtól, de hát melyik kis élőlény tudott volna ellenállni nekem? Folyton a nagyobbak körül ólálkodtam, és szerettem nézni, hogy mit csinálnak. Mindig mellettem álltak, és tanítgattak, aztán ahogy egyre idősebb lettem Cynthia belesegített, ő aknázta ki a képességem. A fiúk nem szerették, hogy olyan pozitív a kisugárzásom, úgy gondolták érinthetetlen vagyok a számukra, ami lényegében véve igaz is volt. Állandóan versenyeztek, hogy melyikük tudna előbb a közelembe férkőzni. Fogadásokat kötöttek, hogy meddig bírom még pasi nélkül, aztán csak nézték ahogy kivirágzom. Ugyan ez nem mondható el az ősök másik delegráciájáról a démonokról. Minden áron át akartak csábítani magukhoz, lévén a képességem alapján, hogy ők azt milyen jól ki tudják használni majd. Euphrosyne pedig folyton meg akart ölni, komolyan néha örültem, hogy levegőt vehettem. A fiúk pedig újfent azon voltak, hogy az övék legyek Marconak sikerült az évszázadok alatt a legközelebb kerülnie hozzám. Ha nem tudtam volna róla, hogy démon, talán még nyert ügye is lehetett volna. David és Tony kicsit erősebbek voltak, míg le nem hűtöttem őket párszor, hiába, egy nőnek is tudni kell választani, minden hájjal megkentek voltak, ott próbáltak elcsábítani, ahol lehetett, és érdemes volt. Marco-val nem volt igazából semmi gond, de talán ő is kicsit feszélyezett is. Maradjunk annyiban, hogy nem vágytam sem angyal, sem démon társaságára, de igyekeztem mindenkivel jól kijönni. Ez egészen addig tartott, míg az ártatlan énem meg nem ölték. Ekkor váltam olyanná, hogy már senki nem érinthetett meg. A kis Diablo mindenkitől távol akarta tartani magát, és ezt így éreztem helyesnek. Ekkor történt egy kis apróság, ami miatt a Diablo nevet is kaptam... A vér elkezdett vonzani, és bármikor a közelébe kerülök akkor majd megveszek, hogy kaphassak belőle. Senkit nem engedtem a lakrészembe, és nagyon sokáig nem mozdultam ki onnan, ha meg is történt, akkor csak este, hogy senki se zavarhasson. Ám nem olyan régen történt, hogy le kellett mennünk a földre, hogy a démonok ne tudják elcsábítani az embereket. Ott találkoztam újra Marco-val, teljesen megváltozott, de tudom mihez fogok kezdeni. És nem vagyunk kevesen, a többiek is segíteni fognak, csak abban bízom, hogy meg is hallgatnak. Hát kezdődjék a harc!
Vissza az elejére Go down
Jane Heloise Glasia

Jane Heloise Glasia

ANGYAL

Titulus : ●● álarcos angyalka
Hozzászólások száma : 323
My Love : ●● senki
Avatár alany : ●● Sophia Bush
Születésnap : 1992. Apr. 02.
Képesség : ●● vihar keltés
Regisztráció : 2013. Jun. 07.
Kor : 32
My Song : ●● 12 Stones - Worlds Collide
Tartózkodási hely : ●● Mindenhol, de nem ott, ahol keresnél ;)
Mottó : ●● Mikor azt hiszed átjutottál a legrosszabbon, jön az igazi megpróbáltatás
Kate Diablo Wayland Tumblr_static_sas
●● senki sem az,aminek látszik... talán én sem vagyok az

Kate Diablo Wayland Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kate Diablo Wayland   Kate Diablo Wayland EmptySzomb. Júl. 06, 2013 11:51 pm

Kate Diablo Wayland 59pxl6csy53xb59ydq1

Nagyon tetszett az amit írtál. Marco biztos örül neked Razz A foglalókat már elintézted, így nincs más dologm, mint azt mondani: nyomás játszani! Very Happy
Vissza az elejére Go down
 

Kate Diablo Wayland

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Akik már velünk vannak-