Egy világ ami tele van angyalokkal és ördögfajzatokkal
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Jane Heloise Glasia főadmin

Multik:
Marco Brightmore
Rose Glower


Kate Diablo Wayland admin

Multik:
Vergil

Mate Vitaly Richards
admin

Multik:
Tamira Jazlyn Khallen
Chat
Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Marco Castiel Brightmore EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 3:47 am by Vendég

» Aktív tagja az oldalnak
Marco Castiel Brightmore EmptySzer. Okt. 16, 2013 3:36 am by Mate Vitaly Richards

» Miriam Johnson ~ készül ~
Marco Castiel Brightmore EmptyPént. Okt. 11, 2013 8:04 am by Miriam Johnson

» Adminisztátori hírek
Marco Castiel Brightmore EmptySzomb. Okt. 05, 2013 1:37 am by Kate Diablo Wayland

» The Mortal Instruments szerepjáték
Marco Castiel Brightmore EmptySzer. Szept. 25, 2013 3:10 am by Vendég

» Asgard- Where the gods live
Marco Castiel Brightmore EmptySzomb. Aug. 31, 2013 1:48 am by Vendég

» Constantine a démonvadász
Marco Castiel Brightmore EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 6:09 am by Vendég

» Prison
Marco Castiel Brightmore EmptyVas. Aug. 11, 2013 8:53 am by Vendég

» Rose Red High school
Marco Castiel Brightmore EmptyHétf. Aug. 05, 2013 4:20 am by Vendég

Top posters
Kate Diablo Wayland
Marco Castiel Brightmore Vote_lcapMarco Castiel Brightmore Voting_barMarco Castiel Brightmore Vote_rcap 
Jane Heloise Glasia
Marco Castiel Brightmore Vote_lcapMarco Castiel Brightmore Voting_barMarco Castiel Brightmore Vote_rcap 
Mate Vitaly Richards
Marco Castiel Brightmore Vote_lcapMarco Castiel Brightmore Voting_barMarco Castiel Brightmore Vote_rcap 
Arthur Bajdarov
Marco Castiel Brightmore Vote_lcapMarco Castiel Brightmore Voting_barMarco Castiel Brightmore Vote_rcap 
Harmony Davis
Marco Castiel Brightmore Vote_lcapMarco Castiel Brightmore Voting_barMarco Castiel Brightmore Vote_rcap 
Daned Nacrosh
Marco Castiel Brightmore Vote_lcapMarco Castiel Brightmore Voting_barMarco Castiel Brightmore Vote_rcap 
Leopold Hawkins
Marco Castiel Brightmore Vote_lcapMarco Castiel Brightmore Voting_barMarco Castiel Brightmore Vote_rcap 
Marco Brightmore
Marco Castiel Brightmore Vote_lcapMarco Castiel Brightmore Voting_barMarco Castiel Brightmore Vote_rcap 
Tamira Jazlyn Khallen
Marco Castiel Brightmore Vote_lcapMarco Castiel Brightmore Voting_barMarco Castiel Brightmore Vote_rcap 
Peeta Sebastian Glower
Marco Castiel Brightmore Vote_lcapMarco Castiel Brightmore Voting_barMarco Castiel Brightmore Vote_rcap 
Kiemelt társoldalak
xxx
Credit
Az oldalon található leírások és képek, az oldal tulajdonai. A kódokat köszönjük lizzy :3-nek, valamint az oldal kinézetét Janenek. Az oldal elkészülésében sokat segített Kate és Mate, így övék is az érdem.Bármi ellopása következményekkel jár, és mindenki higyje el, hogy észre vesszük, ha valamit tőlünk vittek el!

Megosztás
 

 Marco Castiel Brightmore

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Marco Brightmore

Marco Brightmore

ŐSDÉMON

Titulus : evil demon ××
Hozzászólások száma : 9
My Love : nincs és lehet nem is lesz ××
Avatár alany : Alexander Skarsgard ××
Képesség : Illúzió; Gyorsaság; Vérivás ××
Regisztráció : 2013. Jun. 07.
My Song : Paramore - Now ××
Tartózkodási hely : általában a Pokol ××
Mottó : a túléléshez gonosznka kell lenni ××
Marco Castiel Brightmore Tumblr_m3madb1JRs1r0wlcvo1_500
ez volnék én ××

Marco Castiel Brightmore Empty
TémanyitásTárgy: Marco Castiel Brightmore   Marco Castiel Brightmore EmptyVas. Jún. 09, 2013 1:47 am

MARCO CASTIEL BRIGHTMORE
Marco Castiel Brightmore Tumblr_lk6ukjK5HD1qa5jmeo1_500
A gonoszság egy olyan dolog, amiről sok ember hiszi azt, hogy neki is meg van, de kevés az olyan, mint én, akinek tényleg a zsebében van a gonoszság.

Ez volnék én

Teljes név: Marco Castiel Brightmore
Kor: több milliárd
Nem: férfi
Születés: több milliárd évvel ezelőtt, Pokol
Play by: Alexander Skarsgard
Titulus: evil demon
Csoport: ősdémonok
Képesség: illúzió, gyorsaság, vérivás
Becenév: -
Szeret: gonoszság, harc, másokat kínozni, úszás
Nem szeret: angyalok, béke, gyengeség
Kinézet: 183 cm magas, izmos és sportos férfi vagyok. Hajam sötét barna, de néha szökés barnának tűnik. Szemem kékeszöld színű, de a kék jobban látszik. Hajamat úgy hordom ahogy mindig volt és ahogy mindig van, ruházatom sötét, kényelmes és sportos ruhadarabokból áll.
Jellem: a kedvesség az a dolog ami kihalt belőlem. Úgy 90%-ig már csak a gonoszság maradt bennem, bár a háborúval nem értek egyet. Nem értettem miért is akartak a többiek többet, mikor ami volt az remek volt. Barátkozni nem szoktam, magamon kívül szinte senki nem érdekel de mégis tudok mindent azokról akikről kell. Másokat legtöbbször csak kihasználok. Nem érdekelnek az érzések. Semmire sem figyelek oda, ha engem nem érint komoylabban. Szinte, már semmi sem érdekel.

Ez az én családom

Anya: nincs
Apa: nincs
Testvér/Testvérek: az ősdémonok és az ősangyalok
Egyéb hozzátartozók: nincs

Ez az én életem

Órákon át csak ültem egy helyben, és nem gondoltam semmire. A fejem teljsen üres volt. Nem tudtam már mit kezdeni magammal. 1956-ot írtunk, és az életem akkor már nagyon kezdett unalmassá válni. Nem tudtam mit kezdhetnék magammal. Úgy éreztem az, hogy örökké élhetek, nem áldás, hanem átok. Örökké szenvedni fogok, mert nem tudom mit kezdeni magammal. Az életben sok solgot ki lehet próbálni, én már mind megettem, de semmi nem fogott meg, így nem volt mit tennem. Csak néztem ki magamból, akár éveken keresztül. Mire újra észbe kaptam, már 1974-et írtunk, és ismét nem tudtam semmi olyat felfedezni, ami lefoglalt volna. Már lassan arra a döntésre jutottam, hogy kirobbantok valahogy egy háborút, hogy végre legyen valami szórakoztató, de én azt mindig is érdektelennek találtam, így inkább unatkoztam tovább.
Újabb évek teltek el, és én még mindig nem csináltam semmit. Nem tudtam semmit se kezdeni magammal. A világ számomra már túl unalmassá vált. Kellett valami szórakozás végrre. És az a szórakozás épp akkor kopogott be az ajtómon.
- Szabad! - az ajtóra szegeztem a tekintetem, és legnagyobb meglepetésemre Lusinda jött be rajta. Igaz, hogy szoktam vele beszélni, de a szobámba még sosem járt.
- Zavarhatlak? - az ajtófélfának témaszkodva nézett rám a válaszra várva, miközben az ajtót nyitva hagyta, pedig jól tudja, hogy utálom, ha valaki ezt teszi.
- Persze, csak légyszi az ajtót csukd be, és gyere beljebb nyugodtan, tudod, hogy nem harapok nagyot! - meg is tette amit mondtam, és egyenesen a székemig jött, ahol ültem. Egy darabig csak némán néztünk egymásra, majd Lusinda szólásra nyitotta a száját.
- Vicces, hogy a harapás hoztad fel, mert pont azzal kapcsolatban lenne egy kérésem... - ekkor az ölembe ült velem szembe és nagyon közel hajolt hozzám. - Harapj meg! - suttogta vággyal teli hangon, miközben egyenesen a szemembe nézett.
- Biztos vag te ebben? - húztam fel az egyik szemöldökömet.
- Igen! - nekem nem kellett ennél több, rögtön a nyakához hajoltam és elkezdtem szívni a vérét. Ő nyögött egyett, a fájdalom és az élvezet miatt. Nem hittem volna,h ogy egyszer ezt is fogom halani, miközben valakinek a vérét szívom.
- Marco! - nyögte ki a nevemet miközben próbálta eltolni magát tőlem, jelezve neki ennyi elég volt. De nekem nem. Én csak szívtam tovább a vérét, egésszen addíg, míg el nem ájult. Megtöröltem a számít, majd felemeltem és leraktam az ágyamra. Otthagyam had pihenje ki a dolgot, én meg elmentem megismerni a világot, hiszen már 3 éve nem jártam kint, és már rég elmúlt 2000.
Vissza az elejére Go down
Kate Diablo Wayland

Kate Diablo Wayland

ŐSANGYAL

Titulus : Fallen Angel~Bosszúálló
Hozzászólások száma : 686
My Love : A legjobb dolog a kapcsolatban, hogy Ő szeret és én is magamat!
Avatár alany : Vivien Eileen Bauernschmidt
Képesség : Kriokinézis - Pyrokinézis - Fájdalom megszüntetés
Regisztráció : 2013. Jun. 05.
My Song : Aloha From Hell - My Love You Are
Tartózkodási hely : Valahol mindig rossz helyen
Mottó : Mosolyogva is kicsinállak!
Marco Castiel Brightmore Tumblr_lp4rex25sg1qbbng5o2_r1_250

Marco Castiel Brightmore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marco Castiel Brightmore   Marco Castiel Brightmore EmptySzomb. Júl. 06, 2013 8:28 pm

Dear Marco!

I love you Mr. Wink Imádtam az előtörténeted, és nincs ellene kifogásom. Egy kikötésem viszont lenne drága egyetlen démonom. Az első játékod az enyém Wink Ebből nem engedek.

Marco Castiel Brightmore 59pxl6csy53xb59ydq1

A foglalások után irány a játéktér.

Jó játékot.


Kate
Vissza az elejére Go down
 

Marco Castiel Brightmore

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Akik már velünk vannak-