Egy világ ami tele van angyalokkal és ördögfajzatokkal
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Jane Heloise Glasia főadmin

Multik:
Marco Brightmore
Rose Glower


Kate Diablo Wayland admin

Multik:
Vergil

Mate Vitaly Richards
admin

Multik:
Tamira Jazlyn Khallen
Chat
Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Jane Heloise Glasia EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 3:47 am by Vendég

» Aktív tagja az oldalnak
Jane Heloise Glasia EmptySzer. Okt. 16, 2013 3:36 am by Mate Vitaly Richards

» Miriam Johnson ~ készül ~
Jane Heloise Glasia EmptyPént. Okt. 11, 2013 8:04 am by Miriam Johnson

» Adminisztátori hírek
Jane Heloise Glasia EmptySzomb. Okt. 05, 2013 1:37 am by Kate Diablo Wayland

» The Mortal Instruments szerepjáték
Jane Heloise Glasia EmptySzer. Szept. 25, 2013 3:10 am by Vendég

» Asgard- Where the gods live
Jane Heloise Glasia EmptySzomb. Aug. 31, 2013 1:48 am by Vendég

» Constantine a démonvadász
Jane Heloise Glasia EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 6:09 am by Vendég

» Prison
Jane Heloise Glasia EmptyVas. Aug. 11, 2013 8:53 am by Vendég

» Rose Red High school
Jane Heloise Glasia EmptyHétf. Aug. 05, 2013 4:20 am by Vendég

Top posters
Kate Diablo Wayland
Jane Heloise Glasia Vote_lcapJane Heloise Glasia Voting_barJane Heloise Glasia Vote_rcap 
Jane Heloise Glasia
Jane Heloise Glasia Vote_lcapJane Heloise Glasia Voting_barJane Heloise Glasia Vote_rcap 
Mate Vitaly Richards
Jane Heloise Glasia Vote_lcapJane Heloise Glasia Voting_barJane Heloise Glasia Vote_rcap 
Arthur Bajdarov
Jane Heloise Glasia Vote_lcapJane Heloise Glasia Voting_barJane Heloise Glasia Vote_rcap 
Harmony Davis
Jane Heloise Glasia Vote_lcapJane Heloise Glasia Voting_barJane Heloise Glasia Vote_rcap 
Daned Nacrosh
Jane Heloise Glasia Vote_lcapJane Heloise Glasia Voting_barJane Heloise Glasia Vote_rcap 
Leopold Hawkins
Jane Heloise Glasia Vote_lcapJane Heloise Glasia Voting_barJane Heloise Glasia Vote_rcap 
Marco Brightmore
Jane Heloise Glasia Vote_lcapJane Heloise Glasia Voting_barJane Heloise Glasia Vote_rcap 
Tamira Jazlyn Khallen
Jane Heloise Glasia Vote_lcapJane Heloise Glasia Voting_barJane Heloise Glasia Vote_rcap 
Peeta Sebastian Glower
Jane Heloise Glasia Vote_lcapJane Heloise Glasia Voting_barJane Heloise Glasia Vote_rcap 
Kiemelt társoldalak
xxx
Credit
Az oldalon található leírások és képek, az oldal tulajdonai. A kódokat köszönjük lizzy :3-nek, valamint az oldal kinézetét Janenek. Az oldal elkészülésében sokat segített Kate és Mate, így övék is az érdem.Bármi ellopása következményekkel jár, és mindenki higyje el, hogy észre vesszük, ha valamit tőlünk vittek el!

Megosztás
 

 Jane Heloise Glasia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Jane Heloise Glasia

Jane Heloise Glasia

ANGYAL

Titulus : ●● álarcos angyalka
Hozzászólások száma : 323
My Love : ●● senki
Avatár alany : ●● Sophia Bush
Születésnap : 1992. Apr. 02.
Képesség : ●● vihar keltés
Regisztráció : 2013. Jun. 07.
Kor : 32
My Song : ●● 12 Stones - Worlds Collide
Tartózkodási hely : ●● Mindenhol, de nem ott, ahol keresnél ;)
Mottó : ●● Mikor azt hiszed átjutottál a legrosszabbon, jön az igazi megpróbáltatás
Jane Heloise Glasia Tumblr_static_sas
●● senki sem az,aminek látszik... talán én sem vagyok az

Jane Heloise Glasia Empty
TémanyitásTárgy: Jane Heloise Glasia   Jane Heloise Glasia EmptySzomb. Jún. 08, 2013 9:44 am

JANE HELOISE GLASIA
Jane Heloise Glasia Tumblr_lxwze0er9E1qzb7cdo1_500
Ilyenek az emberek. A nyájasság csak álarc, de ha kiderül, hogy valakiből már nincs hasznuk, sőt az akar kérni tőlük, akkor ledobják az álarcot, és megmutatják az igazi arcukat. A közömbös, részvétlen, kegyetlen arcukat.

Ez volnék én

Teljes név: Jane Heloise Glasia
Kor: 21
Nem:
Születés: 1992. április 2., Menny
Play by: Sophia Bush
Titulus: álarcos angyalka
Csoport: angyalok
Képesség: vihar keltés
Becenév: J, Lise
Szeret: engedetlenség, édességek, éjszaka, eső, vihar, fekete, hideg
Nem szeret: parancsolgatás, hiszti, túl sok fény, meleg, citrom
Kinézet: Hosszú, barna és göndör hajam van, amit olyankor kivasalok. Sokszor csinálok magamnak frizurákat, de általában csak egyszerűbbeket, mert nem szeretem túlbonyolítani a dolgokat. A szeme m barna színű, hol sötétebb, hol világosabb. Ha jó kedvem van, akkor sötétebb, ha rossz, akkor fakóbb. Főleg a hangulatom befolyásolja a színét. A magam 173 centiméterével átlagos magasságú hölgynek mondhatom magam. Nem vagyok se magas, se alacsony. Pont jó. A testsúlyom a magasságommal arányos, így se elhízott, se túl sovány nem vagyok. Legalábbis én így tartom. Az öltözködésem változó, de sok fekete ruhám van. Szeretem a nadrágokat, de a szoknyákat is, a fűzős sportcipőket, de a magassarkúkat is, és még sorolhatnám. Azért általában nadrágot hordok valamilyen cipővel és pólót veszek fel hozzá, meg még olyan ruhákat, amiket az éppen érvényben lévő időjárás megkíván. Sminkelni nem mindig szoktam, de amikor, igen, akkor sem viszem túlzásba.
Jellem: Egy angyaltól mindenki elvárja, hogy kedves, bájos és szófogadó legyen. De nálam ezt ne várja el senki, mert nem ilyen vagyok. Vagyis látszólag igen, de valójában nem. Mindig azt játszom el, hogy egy ártatlan és jó angyalka vagyok, aki mindig teljesíti a parancsokat. Pedig én igazából nem ilyen vagyok, de muszáj megjátszanom, mert a démon mellé akarok egyszer állni, és ehez először meg kell bíznia bennem egy démonnak. Viszont ahoz valami információt kell szereznem nekik, és az információ megszerzéséhez egy ősangyal kegyeibe kell férkőznöm, akik a rossz angyalokat nem díjazzák. Ezért játszom meg, hogy jó vagyok. Persze, most felmerül a kérdés, hogy akkor milyen is vagyok valójában? Gonosz. Mondhatni már romlott. Senkinek az érzései nem érdeklenek, így bárkit eltaposok, ha az utamba áll. Engem csak az érdekel, hogy elérjem a céljaimat. Önző vagyok, így mindent megtartok magamnak. Senkiben se bízom meg, és senkivel nem társulok. A szeretet szinte hírből se ismerem. Talán a családomnak köszönhetően. Bárkit hátba döfök ha kell, nem érdekel, hogy ki az. Nekem csak az a fontos, hogy én túléljek.

Ez az én családom

Anya: ismeretlen
Apa: ismeretlen
Testvér/Testvérek: ismeretlen
Egyéb hozzátartozók: Caesar Fawcett ×× 22 ×× démom ×× ő az, akin keresztül beszélni tudok az ősdémonokkal. Szerinte teljesen hülyeség, hogy egy angyal át akar állni a démonokhoz. Szívből gyűlöl, és ez kölcsönös dolog. Mindig csak szúrósan nézünk egymásra.
Ez az én életem

- Várj már! - kiáltott utánam a férfi ismét. Én csak némán mentem tovább, mint ha meg se hallottam volna. Kicsit azért gyorsítottam a lépteimen, mivel azt akartam az a halandó hím aki követ, feladja végre. De csak nem akart elmenni. Gyorsuló léptek zaja ütötte meg a fülemet, és amikor csodálkozva hátra néztem, már ott állt előttem a férfi.
- Mondtam, hogy várj! - mosolygott rám. Úgy látszott egyáltalán nem bánta, hogy 5 utcán keresztül jött utánam. Tudtam, hogy akar valamit. Azt is tudtam mit. De én nem akartam a dolgot. Csak az volt a kérdés, hogy szépen, vagy csúnyán intézzem el a dolgot. Fáradt voltam már, így a gyorsabb megoldáshoz folyamodtam. Úgy döntöttem, hogy kedves leszek vele, mert úgy hamarabb végzünk. Egyenlőre még nem mosolyogtam rá, de hagytam, hogy közel legyen hozzám, bármennyire is nem akartam.
- Mit szeretnél? - kérdeztem meg egyszerűen, mint aki nem is tudja. Ó, pedig mennyire tudtam. Randira akart hívni. Pedig csak halandó. Bár ő nem tudja, hogy én angyal vagyok, de akkor is... hogy képzeli ezt? Nem vagyok én egy ember lány, hogy játszadozzon velem!
- Szerintem te is jól tudod! - még szélesebben mosolygott. Talált, hapsikám!, válaszoltam neki fejben. - Nagyon örülnék neki, ha eljönnél velem randizni. - folytatta. - Gyönyörű vagy, és amint megláttalak tudtam, hogy veled lesz valami. Szóval, ha nem bánod, meghívhatlak egy randira? - tette fel a kérdést habzás nélkül. Nagyon gyorsan a lényegre tért. Más halandók fél órát dumálnak mielőtt megkérdezik. De ő, persze most nem tette ezt. Ekkor a szemébe néztem. Látszott rajta, hogy nagyon várja a válaszomat. Én barátságosan rámosolyogtam, mégis egy kis keserűséget tettem a mosolyba. Kezdődhet a színészet!
- Tudod, nagyon aranyos tőled, hogy elhívtál, de sajnos én már házas vagyok. - mutattam meg a kezemen lévő jegygyűrűt, amit persze, csak az ilyen helyzetek miatt hordtam. - Szerintem nem is kellene mondanom, de mégis megteszem. Nem megyek el veled randizni. Megcsalnám a férjem így. És nem szeretném, mivel szeretem őt. - mondtam neki keserűen, mint aki sajnálja a dolgot. Pedig dehogy sajnáltam! Minek is sajnáltam volna?! Életem legjobb döntése minden egyes halandó és más férfinak nemet mondani. Mind csak átver. És otthagy azért, mert terhes vagy, pedig már házasok is vagytok. Utálom a pasikat annyi szent!
- Ó, akkor vedd úgy, hogy nem is kérdeztem meg. Nem akarom elrontani valakinek a házasságát. Mindenesetre szerencsés az a férfi, aki téged elvett! - eléggé fancsali képet vágott. Csalódott. De én nem bántam.
- Én akkor most megyek is. Minden jót neked! - köszöntem el tőle egy mű mosollyal az arcomon. Integettem neki, ő is nekem, és mind a ketten mentünk a dolgunkra. Nagyon örültem neki, hogy ennyivel letudtam. Nem akartam, hogy tovább erősködjön azért is. Voltak már olyanok, akiket a jegygyűrű nem érdekel. Azt mondták, hogy úgy érzik én vagyok életük szerelme, és hagyjam el a férjem csak miattuk. Pff... Nem tudom megérteni az embereket. A mi világunkban mindenki tiszteletben tartja a házasságot. Még a démonok, és az nagy dolog. Bár vannak nálunk és náluk is kivételek. Vannak akiket nem érdekel, hogy valaki házas ha igazán szereti azt a személyt akinek már van élettársa. Bár a démonoknál főleg csak azért szokott házasság törés lenni, mert valamelyikük elhatározza, hogy akit kiszemelt azt mindenképp megszerzi magának.
Vissza az elejére Go down
Mate Vitaly Richards

Mate Vitaly Richards

SÖTÉT ANGYAL

Titulus : † Dangerious dark angel
Hozzászólások száma : 70
My Love : † Szerelem?... na ne!-.-
Avatár alany : † Jared Leto
Születésnap : 1991. Dec. 26.
Képesség : † Àlmokkal kapcsolatos
Regisztráció : 2013. Jun. 08.
Kor : 32
My Song : Thirty Seconds to Mars - Hurricane
Tartózkodási hely : † Pont az a lényeg, hogy ne tudj ròla.
Mottó : † Feltéptem a szívem, hisz egykor összevarrtam...
Jane Heloise Glasia Tumblr_mk2j9di7tI1ra3uf6o1_500

Jane Heloise Glasia Tumblr_lh8yc947Cm1qzub73o1_500

I'm reckless... so reckless, God save me... from this madness

Jane Heloise Glasia Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jane Heloise Glasia   Jane Heloise Glasia EmptyPént. Júl. 05, 2013 7:09 am

Dràga Jane!

Gyönyörű előtörténetet olvastam, igazán izgalmas karakternek ígérkezel! Szívesen felkeresnélek a játéktéren is majd! Smile Természetesen ELFOGADVA! Aztán majd a jàtéktéren találkozunk, ha benne vagy a dologban. Wink
Mate
Vissza az elejére Go down
 

Jane Heloise Glasia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Akik már velünk vannak-