Egy világ ami tele van angyalokkal és ördögfajzatokkal
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Jane Heloise Glasia főadmin

Multik:
Marco Brightmore
Rose Glower


Kate Diablo Wayland admin

Multik:
Vergil

Mate Vitaly Richards
admin

Multik:
Tamira Jazlyn Khallen
Chat
Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Karakterlap minta EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 3:47 am by Vendég

» Aktív tagja az oldalnak
Karakterlap minta EmptySzer. Okt. 16, 2013 3:36 am by Mate Vitaly Richards

» Miriam Johnson ~ készül ~
Karakterlap minta EmptyPént. Okt. 11, 2013 8:04 am by Miriam Johnson

» Adminisztátori hírek
Karakterlap minta EmptySzomb. Okt. 05, 2013 1:37 am by Kate Diablo Wayland

» The Mortal Instruments szerepjáték
Karakterlap minta EmptySzer. Szept. 25, 2013 3:10 am by Vendég

» Asgard- Where the gods live
Karakterlap minta EmptySzomb. Aug. 31, 2013 1:48 am by Vendég

» Constantine a démonvadász
Karakterlap minta EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 6:09 am by Vendég

» Prison
Karakterlap minta EmptyVas. Aug. 11, 2013 8:53 am by Vendég

» Rose Red High school
Karakterlap minta EmptyHétf. Aug. 05, 2013 4:20 am by Vendég

Top posters
Kate Diablo Wayland
Karakterlap minta Vote_lcapKarakterlap minta Voting_barKarakterlap minta Vote_rcap 
Jane Heloise Glasia
Karakterlap minta Vote_lcapKarakterlap minta Voting_barKarakterlap minta Vote_rcap 
Mate Vitaly Richards
Karakterlap minta Vote_lcapKarakterlap minta Voting_barKarakterlap minta Vote_rcap 
Arthur Bajdarov
Karakterlap minta Vote_lcapKarakterlap minta Voting_barKarakterlap minta Vote_rcap 
Harmony Davis
Karakterlap minta Vote_lcapKarakterlap minta Voting_barKarakterlap minta Vote_rcap 
Daned Nacrosh
Karakterlap minta Vote_lcapKarakterlap minta Voting_barKarakterlap minta Vote_rcap 
Leopold Hawkins
Karakterlap minta Vote_lcapKarakterlap minta Voting_barKarakterlap minta Vote_rcap 
Marco Brightmore
Karakterlap minta Vote_lcapKarakterlap minta Voting_barKarakterlap minta Vote_rcap 
Tamira Jazlyn Khallen
Karakterlap minta Vote_lcapKarakterlap minta Voting_barKarakterlap minta Vote_rcap 
Peeta Sebastian Glower
Karakterlap minta Vote_lcapKarakterlap minta Voting_barKarakterlap minta Vote_rcap 
Kiemelt társoldalak
xxx
Credit
Az oldalon található leírások és képek, az oldal tulajdonai. A kódokat köszönjük lizzy :3-nek, valamint az oldal kinézetét Janenek. Az oldal elkészülésében sokat segített Kate és Mate, így övék is az érdem.Bármi ellopása következményekkel jár, és mindenki higyje el, hogy észre vesszük, ha valamit tőlünk vittek el!

Megosztás
 

 Karakterlap minta

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Jane Heloise Glasia

Jane Heloise Glasia

ANGYAL

Titulus : ●● álarcos angyalka
Hozzászólások száma : 323
My Love : ●● senki
Avatár alany : ●● Sophia Bush
Születésnap : 1992. Apr. 02.
Képesség : ●● vihar keltés
Regisztráció : 2013. Jun. 07.
Kor : 32
My Song : ●● 12 Stones - Worlds Collide
Tartózkodási hely : ●● Mindenhol, de nem ott, ahol keresnél ;)
Mottó : ●● Mikor azt hiszed átjutottál a legrosszabbon, jön az igazi megpróbáltatás
Karakterlap minta Tumblr_static_sas
●● senki sem az,aminek látszik... talán én sem vagyok az

Karakterlap minta Empty
TémanyitásTárgy: Karakterlap minta   Karakterlap minta EmptySzomb. Jún. 08, 2013 9:44 am

KERESZT KÖZÉP VEZETÉKNÉV
Karakterlap minta Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
Egy a karakterre illő, hosszabb vagy rövidebb idézet (a hosszabb lehet mondjuk 3-4 soros max, de ne legyenek túlzások!)

Ez volnék én

Teljes név: a karaktered teljes neve
Kor: a karaktered kora
Nem: fiú vagy lány, féri vagy nő
Születés: idő és hely
Play by: az avataron szereplő személy neve
Titulus: a karaktered titulusa (nem kötelező)
Csoport: a karaktered csoportja, vagyis ahova tartozik
Képesség: a karaktered képessége, ha nincs, akkor hagyd ki
Becenév: ahogyan mások szólítják
Szeret: azok a dolgok, személyek vagy tárgyak amiket szeret
Nem szeret: azok a dolgok, személyek vagy tárgyak amiket nem szeret
Kinézet: a karaktered kinézete. Egy összefüggő leírást kérnénk, amiben leírod, hogy milyen a haja, a szeme, az öltözködése és minden más, amit ide gondolsz.
Jellem: a karaktered jelleme jön ide. Hogyan viselkedik, milyen ember, stb.

Ez az én családom

Anya: Név ×× Kor ×× Faj ×× Kapcsolat
Apa: Név ×× Kor ×× Faj ×× Kapcsolat
Testvér/Testvérek: Név ×× Kor ×× Faj ×× Kapcsolat (ha több testvéred van, akkor mindegyiknél külön-külön töltsd ki a mintát)
Egyéb hozzátartozók: Név ×× Kor ×× Faj ×× Kapcsolat

Ez az én életem

A karakter élete jön ide, vagy egy szerepjátékos példa, amit a karaktered szemszögéből írsz meg, hozott nem jó! A karakter élete jön ide, vagy egy szerepjátékos példa, amit a karaktered szemszögéből írsz meg, hozott nem jó! A karakter élete jön ide, vagy egy szerepjátékos példa, amit a karaktered szemszögéből írsz meg, hozott nem jó! A karakter élete jön ide, vagy egy szerepjátékos példa, amit a karaktered szemszögéből írsz meg, hozott nem jó! A karakter élete jön ide, vagy egy szerepjátékos példa, amit a karaktered szemszögéből írsz meg, hozott nem jó! A karakter élete jön ide, vagy egy szerepjátékos példa, amit a karaktered szemszögéből írsz meg, hozott nem jó! A karakter élete jön ide, vagy egy szerepjátékos példa, amit a karaktered szemszögéből írsz meg, hozott nem jó!

Kód:
[center][size=24][b][color=darkslategrey]KERESZT[/color] KÖZÉP [color=darkslategrey]VEZETÉKNÉV[/color][/b][/size]
[img]egy 500 pixel széles kép a karakterről, ami lehetőleg gif[/img]
[size=9][font=Courier New][color=#696969]Egy a karakterre illő, hosszabb vagy rövidebb idézet (a hosszabb lehet mondjuk 3-4 soros max, de ne legyenek túlzások!)[/color][/font][/size]

[color=darkslategrey][b][size=18][font=Courier New]Ez volnék én[/font][/size][/b][/color]

[color=darkslategrey][b]Teljes név:[/b][/color] a karaktered teljes neve
[color=darkslategrey][b]Kor:[/b][/color] a karaktered kora
[color=darkslategrey][b]Nem:[/b][/color] fiú vagy lány, féri vagy nő
[color=darkslategrey][b]Születés:[/b][/color] idő és hely
[color=darkslategrey][b]Play by:[/b][/color] az avataron szereplő személy neve
[color=darkslategrey][b]Titulus:[/b][/color] a karaktered titulusa (nem kötelező)
[color=darkslategrey][b]Csoport:[/b][/color] a karaktered csoportja, vagyis ahova tartozik
[color=darkslategrey][b]Képesség:[/b][/color] a karaktered képessége, ha nincs, akkor hagyd ki
[color=darkslategrey][b]Becenév:[/b][/color] ahogyan mások szólítják
[color=darkslategrey][b]Szeret:[/b][/color] azok a dolgok, személyek vagy tárgyak amiket szeret
[color=darkslategrey][b]Nem szeret:[/b][/color] azok a dolgok, személyek vagy tárgyak amiket nem szeret
[color=darkslategrey][b]Kinézet:[/b][/color] a karaktered kinézete. Egy összefüggő leírást kérnénk, amiben leírod, hogy milyen a haja, a szeme, az öltözködése és minden más, amit ide gondolsz.
[color=darkslategrey][b]Jellem:[/b][/color] a karaktered jelleme jön ide. Hogyan viselkedik, milyen ember, stb.

[color=darkslategrey][b][size=18][font=Courier New]Ez az én családom[/font][/size][/b][/color]

[color=darkslategrey][b]Anya:[/b][/color] Név ×× Kor ×× Faj ×× Kapcsolat
[color=darkslategrey][b]Apa:[/b][/color] Név ×× Kor ×× Faj ×× Kapcsolat
[color=darkslategrey][b]Testvér/Testvérek:[/b][/color] Név ×× Kor ×× Faj ×× Kapcsolat (ha több testvéred van, akkor mindegyiknél külön-külön töltsd ki a mintát)
[color=darkslategrey][b]Egyéb hozzátartozók:[/b][/color] Név ×× Kor ×× Faj ×× Kapcsolat

[color=darkslategrey][b][size=18][font=Courier New]Ez az én életem[/font][/size][/b][/color]

A karakter élete jön ide, vagy egy szerepjátékos példa, amit a karaktered szemszögéből írsz meg, hozott nem jó! A karakter élete jön ide, vagy egy szerepjátékos példa, amit a karaktered szemszögéből írsz meg, hozott nem jó! A karakter élete jön ide, vagy egy szerepjátékos példa, amit a karaktered szemszögéből írsz meg, hozott nem jó! A karakter élete jön ide, vagy egy szerepjátékos példa, amit a karaktered szemszögéből írsz meg, hozott nem jó! A karakter élete jön ide, vagy egy szerepjátékos példa, amit a karaktered szemszögéből írsz meg, hozott nem jó! A karakter élete jön ide, vagy egy szerepjátékos példa, amit a karaktered szemszögéből írsz meg, hozott nem jó! A karakter élete jön ide, vagy egy szerepjátékos példa, amit a karaktered szemszögéből írsz meg, hozott nem jó!
[/center]
Vissza az elejére Go down
 

Karakterlap minta

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Előtörténet minta-