Egy világ ami tele van angyalokkal és ördögfajzatokkal
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Jane Heloise Glasia főadmin

Multik:
Marco Brightmore
Rose Glower


Kate Diablo Wayland admin

Multik:
Vergil

Mate Vitaly Richards
admin

Multik:
Tamira Jazlyn Khallen
Chat
Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Deliah Darley EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 3:47 am by Vendég

» Aktív tagja az oldalnak
Deliah Darley EmptySzer. Okt. 16, 2013 3:36 am by Mate Vitaly Richards

» Miriam Johnson ~ készül ~
Deliah Darley EmptyPént. Okt. 11, 2013 8:04 am by Miriam Johnson

» Adminisztátori hírek
Deliah Darley EmptySzomb. Okt. 05, 2013 1:37 am by Kate Diablo Wayland

» The Mortal Instruments szerepjáték
Deliah Darley EmptySzer. Szept. 25, 2013 3:10 am by Vendég

» Asgard- Where the gods live
Deliah Darley EmptySzomb. Aug. 31, 2013 1:48 am by Vendég

» Constantine a démonvadász
Deliah Darley EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 6:09 am by Vendég

» Prison
Deliah Darley EmptyVas. Aug. 11, 2013 8:53 am by Vendég

» Rose Red High school
Deliah Darley EmptyHétf. Aug. 05, 2013 4:20 am by Vendég

Top posters
Kate Diablo Wayland
Deliah Darley Vote_lcapDeliah Darley Voting_barDeliah Darley Vote_rcap 
Jane Heloise Glasia
Deliah Darley Vote_lcapDeliah Darley Voting_barDeliah Darley Vote_rcap 
Mate Vitaly Richards
Deliah Darley Vote_lcapDeliah Darley Voting_barDeliah Darley Vote_rcap 
Arthur Bajdarov
Deliah Darley Vote_lcapDeliah Darley Voting_barDeliah Darley Vote_rcap 
Harmony Davis
Deliah Darley Vote_lcapDeliah Darley Voting_barDeliah Darley Vote_rcap 
Daned Nacrosh
Deliah Darley Vote_lcapDeliah Darley Voting_barDeliah Darley Vote_rcap 
Leopold Hawkins
Deliah Darley Vote_lcapDeliah Darley Voting_barDeliah Darley Vote_rcap 
Marco Brightmore
Deliah Darley Vote_lcapDeliah Darley Voting_barDeliah Darley Vote_rcap 
Tamira Jazlyn Khallen
Deliah Darley Vote_lcapDeliah Darley Voting_barDeliah Darley Vote_rcap 
Peeta Sebastian Glower
Deliah Darley Vote_lcapDeliah Darley Voting_barDeliah Darley Vote_rcap 
Kiemelt társoldalak
xxx
Credit
Az oldalon található leírások és képek, az oldal tulajdonai. A kódokat köszönjük lizzy :3-nek, valamint az oldal kinézetét Janenek. Az oldal elkészülésében sokat segített Kate és Mate, így övék is az érdem.Bármi ellopása következményekkel jár, és mindenki higyje el, hogy észre vesszük, ha valamit tőlünk vittek el!

Megosztás
 

 Deliah Darley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Deliah Darley

Deliah Darley

DÉMON

Titulus : The Provocative Woman
Hozzászólások száma : 4
Avatár alany : Elizabeth Gillies
Képesség : Gondolatolvasás
Regisztráció : 2013. Jul. 28.
Tartózkodási hely : Itt is ott is
Mottó : Nem vagyok gonosz csak ördögi a humorom
Deliah Darley Tumblr_lkn73lAyme1qguho5o1_400

Deliah Darley Empty
TémanyitásTárgy: Deliah Darley   Deliah Darley EmptyVas. Júl. 28, 2013 10:27 pm

Deliah Darley
Deliah Darley Tumblr_mp47nsLR971sxy4zdo1_500
Nem vagyok én gonosz, csak ördögi a humorom.

Ez volnék én

Teljes név: Deliah Darley
Kor: 177, de 20-ak nézek ki
Nem:
Születés: 1836. január. 20. A helyre nem emlékszem.
Play by: Elizabeth Gillies
Titulus: The Provocative Woman
Csoport: Démon
Képesség: Gondolatolvasás
Becenév:Engem csak ne becézgess! Csak simán Deliah
Szeret: provokálni, gonoszkodni, halandókat hülyére venni, csábítani, a feketét. Nagyjából ennyi.
Nem szeret: Vidámságot, mosolyogni, a rózsaszínt, rinyáló lányokat, citromos fagyit
Kinézet: Feleslegesnek tartom, hogy ezt elmondjam, hisz ha rám nézel már láthatod is, hogy nézek ki! Na a gyengébbek kedvéért elmondom! Szóval akkor kezdjük is. Mint te is láthatod, nem vagyok az a 2 méteres nő, de nem is vagyok alacsony. Körülbelül olyan 165 cm körül mozgok. A testúlyom ehhez megfelelő. Kövérnek nem mondanám magam, viszont nem vagyok anorexiás sem. Pont van mit fogni rajtam. Hajam fekete, mely általában hullmos fürtökben omlik le vállamról. Arcom ovális, melyet vékony szemöldök keresztez s egy sötét szempár. Orrom kicsi, ajkam puha, s csábító. Öltözködni inkább a sötétebb ruhadarabokba szeretek, mint sem a világosba. A kényelmes ruha darabok híve vagyok, de legyen kihívó. Inkább magassarkúban járok, mint edzőcipőben. Lássuk csak, mit is mondhatnék el magamról? Na igen. A smink! Szeretem az erős sminket. Szemem leggyakrabban feketével van kifestve. Számat nem szeretem túl festeni. Inkább egy szájfény, mint egy rúzs. Na remélem ennyivel beéred, de többet nem mondok magamról.
Jellem: Ezt már te sem gondolhatod komolyan, hogy erről fogok beszélni! De ha nagyon muszáj, akkor most az egyszer, de utána megkínozlak! Mivel démon vagyok, ezért gonosz vagyok, s a jóérzésről nem sok mindent tudok. Provokatívnak is mondanám magam, bár ezt mondják rólam a halandók. Meg hogy lepaktáltam az Ördöggel, meg ilyen hasonló szép dolgokkal tömik a fejem. A gonoszság mellett okos és rafinált vagyok. Mindig megmondom a magamét, s kiállok az igazamért. Ha nagyon akarom, akkor tudok szenvedélyes is lenni. Továbbá céltudatos vagyok, mindig elérem amit akarok, kerüljön bármibe is. Természetesen én sem vagyok tökéletes, nekem is van gyengém, de ezt nem vagyok hajlandó elmondani neked, mert meg kellene hogy öljelek! Érd be ennyivel, s haladjunk tovább!

Ez az én családom

Anya: Emily Darley×× Nagyon sok ×× Démon ×× Jó kapcsolatban vagyunk
Apa: Ben Darley ×× Rengeteg ×× Démon ××Jól kijövök a faterral is.
Testvér/Testvérek: Carl Darley ×× 178×× Démon×× Kapcsolatunk remek. Jól kijövök a bátyámmal.
Egyéb hozzátartozók: Carly Darley ×× Fuh, nagyon nagyon öreg×× Démon ×× Ki nem állhatom őt.

Ez az én életem
Most kezdhetném úgy is, hogy ekkor és akkor megszülettem, de arra a kutya nem lenne kíváncsi, így nem fogom feleslegesen járatni a számat. Szóval kezdem olyannal, amire emlékszem is.
Ez már nem most volt, hanem több mint egy évszázada. Második gyereknek születtem a családba. Előttem már születette gy fiú gyermekük a szüleimnek, szóval van egy bátyám. Kifogástalan a viszonyunk. Mindig is jól kijöttünk egymással. Együtt játszottunk, s jól meg voltunk. Szüleimmel is mindig jó volt a kapcsolatom.
Apánk tanított minket, de én nem voltam oda ezekért a módszerekért, viszont nem vetettem meg én sem a kínzást. Látni a halálfélelmet az emberek szemében, minden pénzt megér. Na meg a kiáltásuk, ahogy segítségért kiabálnak, hát mit mondjak. Mindig jó ezt hallani. A mai napig.
Későbbiekben még jobban kezdtem élvezni, az efféle csínyeket, viszont Carly megpróbált minket a bátyámmal befolyásolni, s ez nem tetszett nekünk. Igen, elkezdett minket okítani, hogy mit NE csináljunk. Mondhatom szánalmas. Ha már a szüleink nem szólnak nekünk, akkor nehogy már ó legyen az, aki megteszi. Nem szeretem őt, sőt mondhatni, hogy utálom. De egy démon kit szeret? Na persze.
Ahogy telt múlt az idő s kislányból, érett nővé fejlődtem, s a bátyám is fiúból férfivá cseperedett. Mondhatom, hogy mindketten szép csábító démonok lettünk. Mint említettem, jó volt a viszonyunk, s felnőttként még jobb a kapcsolatunk. Még fejlődő démonok voltunk, mikor is megkívántuk egymást, s lefeküdtünk. Persze titokban, hisz melyik szülő tolerálná ezt. Még élvezetesebb volt a bátyámmal együtt lenni, mint más férfiakkal, hisz itt még fokozta a vágyat az, hogy titokban kell tartanunk, s hogy ne hogy valamiből is rájöjjenek a szüleink. Bele sem gondolok, hogy mit tennének velünk.  Igen, együtt felfedeztük a nyers szenvedélyt, mely két ember közt kialakulhat. Ezt nem szégyellem, hisz manapság már az emberek is ugyan ezt csinálják. Fűvel fával lefekszenek. Na de lapozzunk tovább.
Későbbiekben megismerkedtem egy pasival, de ő vele is csak szex volt köztünk, semmi érzelem nem volt a kapcsolatban. De az is már a múlt. Mit is mondhatnék még? Annyi minden történik az emberrel 177 év alatt, hogy az már maga is sok. Had gondolkodjam egy kicsit.
Nem jut semmi más az eszembe. Ja, de még van itt valami, amit érdemes megemlíteni. Bele tudok nézni a gondolataidba, szóval csak szépeket gondolni rólam, mert ha nem, megismered a Poklot testközelből. Akkor én végeztem is a pofázással. Tudom, hogy nem értél el semmit azzal, hogy jártattad itt a számat. Na, most megyek, van egy- két elintézni való halandóm.
Vissza az elejére Go down
Jane Heloise Glasia

Jane Heloise Glasia

ANGYAL

Titulus : ●● álarcos angyalka
Hozzászólások száma : 323
My Love : ●● senki
Avatár alany : ●● Sophia Bush
Születésnap : 1992. Apr. 02.
Képesség : ●● vihar keltés
Regisztráció : 2013. Jun. 07.
Kor : 32
My Song : ●● 12 Stones - Worlds Collide
Tartózkodási hely : ●● Mindenhol, de nem ott, ahol keresnél ;)
Mottó : ●● Mikor azt hiszed átjutottál a legrosszabbon, jön az igazi megpróbáltatás
Deliah Darley Tumblr_static_sas
●● senki sem az,aminek látszik... talán én sem vagyok az

Deliah Darley Empty
TémanyitásTárgy: Re: Deliah Darley   Deliah Darley EmptyHétf. Júl. 29, 2013 7:26 pm

Deliah Darley 59pxl6csy53xb59ydq1
Tetszett amit írtál, és csak egy-két ehlyesírási hibát találtam így nincs okom visszadobni. A foglalókat intézd el, mielőtt játszani kezdesz, majd ha kell, akkor keress fel szoba vagy laská ügyben. Smile
Vissza az elejére Go down
 

Deliah Darley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Carl Darley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Akik már velünk vannak-