Egy világ ami tele van angyalokkal és ördögfajzatokkal
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Jane Heloise Glasia főadmin

Multik:
Marco Brightmore
Rose Glower


Kate Diablo Wayland admin

Multik:
Vergil

Mate Vitaly Richards
admin

Multik:
Tamira Jazlyn Khallen
Chat
Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Veronica Felton  EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 3:47 am by Vendég

» Aktív tagja az oldalnak
Veronica Felton  EmptySzer. Okt. 16, 2013 3:36 am by Mate Vitaly Richards

» Miriam Johnson ~ készül ~
Veronica Felton  EmptyPént. Okt. 11, 2013 8:04 am by Miriam Johnson

» Adminisztátori hírek
Veronica Felton  EmptySzomb. Okt. 05, 2013 1:37 am by Kate Diablo Wayland

» The Mortal Instruments szerepjáték
Veronica Felton  EmptySzer. Szept. 25, 2013 3:10 am by Vendég

» Asgard- Where the gods live
Veronica Felton  EmptySzomb. Aug. 31, 2013 1:48 am by Vendég

» Constantine a démonvadász
Veronica Felton  EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 6:09 am by Vendég

» Prison
Veronica Felton  EmptyVas. Aug. 11, 2013 8:53 am by Vendég

» Rose Red High school
Veronica Felton  EmptyHétf. Aug. 05, 2013 4:20 am by Vendég

Top posters
Kate Diablo Wayland
Veronica Felton  Vote_lcapVeronica Felton  Voting_barVeronica Felton  Vote_rcap 
Jane Heloise Glasia
Veronica Felton  Vote_lcapVeronica Felton  Voting_barVeronica Felton  Vote_rcap 
Mate Vitaly Richards
Veronica Felton  Vote_lcapVeronica Felton  Voting_barVeronica Felton  Vote_rcap 
Arthur Bajdarov
Veronica Felton  Vote_lcapVeronica Felton  Voting_barVeronica Felton  Vote_rcap 
Harmony Davis
Veronica Felton  Vote_lcapVeronica Felton  Voting_barVeronica Felton  Vote_rcap 
Daned Nacrosh
Veronica Felton  Vote_lcapVeronica Felton  Voting_barVeronica Felton  Vote_rcap 
Leopold Hawkins
Veronica Felton  Vote_lcapVeronica Felton  Voting_barVeronica Felton  Vote_rcap 
Marco Brightmore
Veronica Felton  Vote_lcapVeronica Felton  Voting_barVeronica Felton  Vote_rcap 
Tamira Jazlyn Khallen
Veronica Felton  Vote_lcapVeronica Felton  Voting_barVeronica Felton  Vote_rcap 
Peeta Sebastian Glower
Veronica Felton  Vote_lcapVeronica Felton  Voting_barVeronica Felton  Vote_rcap 
Kiemelt társoldalak
xxx
Credit
Az oldalon található leírások és képek, az oldal tulajdonai. A kódokat köszönjük lizzy :3-nek, valamint az oldal kinézetét Janenek. Az oldal elkészülésében sokat segített Kate és Mate, így övék is az érdem.Bármi ellopása következményekkel jár, és mindenki higyje el, hogy észre vesszük, ha valamit tőlünk vittek el!

Megosztás
 

 Veronica Felton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Veronica Felton

Veronica Felton

Hozzászólások száma : 1
Regisztráció : 2013. Jul. 26.

Veronica Felton  Empty
TémanyitásTárgy: Veronica Felton    Veronica Felton  EmptyPént. Júl. 26, 2013 8:41 am

Veronica Pepper Felton
Veronica Felton  Large
A szép nőkkel az a baj, hogy egyik sem megbízható.Wink

Ez volnék én

Teljes név: Veronica Pepper Felton
Kor: 22 év
Nem:
Születés: 1991. Indiana, Gary.
Play by: Nina Dobrev
Titulus: Elegante Bitch
Csoport: démon
Képesség:
Becenév: Vero,
Szeret: szex, pia, drogok, cicák, férfiak, masnik.
Nem szeret: nők, orvosok, fogak, testékszerek, hableányok, fagyi, bohócok.
Kinézet: Karcsó, közép magas. Vékony testalkatú, remek formákkal, ha értik mire gondolok.Wink Barna hosszú haj szinte mindig leengedve, barna szem, telt ajkak, szexi tekintet. Kell ennél több?
Jellem: Sok jelzőt megkaptam már az emberektől: kurva, szépség, bonyolult, makacs, öntelt, undorító, paranoiás, őrült, vad, nimfomániás. Ha magamat kéne jellemeznem, akkor az a szó amivel tenném az lenne, hogy: sikeres. Sikeres vagyok, mert szép vagyok, és meg van a hatalmam a férfiak fölött, épp ezért utálnak a nők.

Ez az én családom

Anya: Bettie Harding ×× Halott ×× Démon ×× nincs
Apa: Alexander Felton ×× Halott ×× Démon ×× nincs
Testvér/Testvérek:

Egyéb hozzátartozók: Astoria Hellfill  ×× 50 ×× Démon ×× Nem beszélünk

Ez az én életem

Az emberek féltékenyek. Mindegy, hogy milyen vagy velük, lehetsz akár milyen kedves, és jóindulatú, tehetsz akár milyen jó dolgokat, ha sikeresebb vagy náluk, ösztönösen utálni fognak. Ezért nem értem, hogy az a sok angyal, és ember, miért töri magát ennyire, hogy kedvelje őket a társadalom. Én egyáltalán nem töröm magamat, mert minek? Úgy élek ahogyan én akarok, ahogyan nekem jó. Talán furcsán jön ki a helyzet, de nincs senkim. Egyedül vagyok a világban, oda megyek ahova csak akarok, nem vagyok beszabályozva. Talán most arra gondolsz, hogy hol lehetnek a szüleim, megsúgom, meghaltak. Illetve, megöltem őket. Az egész családomat, a nagyszüleimtől kezdve, az unokatestvéreimig, mindenkit, csak az az átkozott Astoria tudott elmenekülni előlem, de ő nem szól az életembe, szóval nincs vele bajom. A kedvenc éjszakámnak tudhatom be, amikor megöltem őket, egytől egyig, kitéptem a szívüket, és fürödtem a vérükben. Néha vissza vágyom oda, hogy még egyszer meg tegyem, de most, kínoznám is őket egy kicsit. Na mindegy... szóval, szeretek egyedül lenni, kivéve ha van a közelben egy jó állapotban lévő férfi, akkor természetesen vele verem el az időt, ha értik mire gondolok.*kacsint* Befejezőileg csak annyit, hogy ahol én megjelenek, ott ágy nem marad szárazon.
Vissza az elejére Go down
Kate Diablo Wayland

Kate Diablo Wayland

ŐSANGYAL

Titulus : Fallen Angel~Bosszúálló
Hozzászólások száma : 686
My Love : A legjobb dolog a kapcsolatban, hogy Ő szeret és én is magamat!
Avatár alany : Vivien Eileen Bauernschmidt
Képesség : Kriokinézis - Pyrokinézis - Fájdalom megszüntetés
Regisztráció : 2013. Jun. 05.
My Song : Aloha From Hell - My Love You Are
Tartózkodási hely : Valahol mindig rossz helyen
Mottó : Mosolyogva is kicsinállak!
Veronica Felton  Tumblr_lp4rex25sg1qbbng5o2_r1_250

Veronica Felton  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Veronica Felton    Veronica Felton  EmptyHétf. Júl. 29, 2013 1:32 am

Kedves Veronica!

A staféta botot ezennel átvettem Mate-től. Amondó vagyok, hogy ha írnak neked egy pm-et, akkor arra legalább válaszolj! Én jobb szeretem itt leírni a problémákat hiszen mások is tanulhatnak belőle ha elolvassák!

Nos nézzük csak sorjában, hogy mitől lehetne kicsit bővebb az előtörténeted.
- Avatar alany: Nina Dobrev kis alkudozás árán ősdémon, tehát Canon kari, csere érvénybe lépését ajánlom.

- A kinézeted leírása: Lehetne kicsit bővebb. Nyugodtan írd ki számokkal a magasságod, írj a pillantásáról különböző helyzetekben, hiszen ha mérges a karakter gondolom akkor épp nem néz szexisen, illetve nem csak az az egy pillantás létezik a világon. A hajad viseletéről is írhatsz kicsit többet, írd meg milyen ruhákat hord, ékszereket visel-e stb.

- A jellem: Ne azt írd amit mások mondanak a karakterről, szinte csak az szól ebben a részben. Illetve olyan nincs, hogy csak egy szóval lehet jellemezni a karaktert. Biztos vagyok abban, hogy egy démonnak is van gyengéje. Van amivel fel lehet húzni, mérges lesz esetleg ha az érdeke kívánja akkor kedves is... Nincs tökéletes karakter, sem ember. Nem lehet csak sikeres. Viszont érhet el nagy dolgokat.

- Család: Az hogy halottak a szüleid még írhatnál egy keveset a kapcsolatotokról.

- Előtörténet: "Szép", jól összefoglaltad, de sikkes! Oké a születésről nem kell írni, mert minek, de például kezdhetnél azzal, hogy valamikor te is démon tanonc voltál, (elviekben a leírásokat elolvastad tudod miről beszélek), megtörtént a démonná válásod X évesen, esetleg a beavatásról írhatnál, akkor kicsit bővebben mesélhetnél a karakter családjáról, elhidegültél tőlük, összevesztetek, bosszantottak... Írj arról, hogy miért is folyamodtál ahhoz, hogy megölted az egész családfádat. Megemlíted az egyetlen élő rokonodat, Ő hogy szökött el a gyilkolási mániád elől? Esetleg tudod hol van? Meg akarod őt is ölni? Nagyon sok mindent nem tudunk Veronica-ról sem. Miért lett ilyen? Milyen volt fiatalabb korában? Egy fiatal démonról beszélünk, nem egy 500 éves vénről, akiről olyan nehéz lehetne írni. Mozgasd meg a fantáziád és / vagy kérj segítséget.

Ugyanakkor szeretnélek megkérni arra, hogy ne csillagozz az előtörténet közben, és vedd ki a hangulatjeleket a leírások közül. Ha bármi kérdésed van fordulj hozzám bizalommal!

Remélem tudtam segíteni így is és sikerül egy hosszabb előtörténetet összehoznod így. Nagyon várom, hogy megmutasd az igazi alkotásod!

Amint megvagy írj pm-et és nézlek!


Kate
Vissza az elejére Go down
 

Veronica Felton

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Előtörténet-