Egy világ ami tele van angyalokkal és ördögfajzatokkal
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Jane Heloise Glasia főadmin

Multik:
Marco Brightmore
Rose Glower


Kate Diablo Wayland admin

Multik:
Vergil

Mate Vitaly Richards
admin

Multik:
Tamira Jazlyn Khallen
Chat
Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Lillith Russel  EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 3:47 am by Vendég

» Aktív tagja az oldalnak
Lillith Russel  EmptySzer. Okt. 16, 2013 3:36 am by Mate Vitaly Richards

» Miriam Johnson ~ készül ~
Lillith Russel  EmptyPént. Okt. 11, 2013 8:04 am by Miriam Johnson

» Adminisztátori hírek
Lillith Russel  EmptySzomb. Okt. 05, 2013 1:37 am by Kate Diablo Wayland

» The Mortal Instruments szerepjáték
Lillith Russel  EmptySzer. Szept. 25, 2013 3:10 am by Vendég

» Asgard- Where the gods live
Lillith Russel  EmptySzomb. Aug. 31, 2013 1:48 am by Vendég

» Constantine a démonvadász
Lillith Russel  EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 6:09 am by Vendég

» Prison
Lillith Russel  EmptyVas. Aug. 11, 2013 8:53 am by Vendég

» Rose Red High school
Lillith Russel  EmptyHétf. Aug. 05, 2013 4:20 am by Vendég

Top posters
Kate Diablo Wayland
Lillith Russel  Vote_lcapLillith Russel  Voting_barLillith Russel  Vote_rcap 
Jane Heloise Glasia
Lillith Russel  Vote_lcapLillith Russel  Voting_barLillith Russel  Vote_rcap 
Mate Vitaly Richards
Lillith Russel  Vote_lcapLillith Russel  Voting_barLillith Russel  Vote_rcap 
Arthur Bajdarov
Lillith Russel  Vote_lcapLillith Russel  Voting_barLillith Russel  Vote_rcap 
Harmony Davis
Lillith Russel  Vote_lcapLillith Russel  Voting_barLillith Russel  Vote_rcap 
Daned Nacrosh
Lillith Russel  Vote_lcapLillith Russel  Voting_barLillith Russel  Vote_rcap 
Leopold Hawkins
Lillith Russel  Vote_lcapLillith Russel  Voting_barLillith Russel  Vote_rcap 
Marco Brightmore
Lillith Russel  Vote_lcapLillith Russel  Voting_barLillith Russel  Vote_rcap 
Tamira Jazlyn Khallen
Lillith Russel  Vote_lcapLillith Russel  Voting_barLillith Russel  Vote_rcap 
Peeta Sebastian Glower
Lillith Russel  Vote_lcapLillith Russel  Voting_barLillith Russel  Vote_rcap 
Kiemelt társoldalak
xxx
Credit
Az oldalon található leírások és képek, az oldal tulajdonai. A kódokat köszönjük lizzy :3-nek, valamint az oldal kinézetét Janenek. Az oldal elkészülésében sokat segített Kate és Mate, így övék is az érdem.Bármi ellopása következményekkel jár, és mindenki higyje el, hogy észre vesszük, ha valamit tőlünk vittek el!

Megosztás
 

 Lillith Russel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lilith Russel

Lilith Russel

ŐSDÉMON

Titulus : Sexy Diablo Bitch
Hozzászólások száma : 2
My Love : Sok mindenki ágyában megfordultam
Avatár alany : Nina Dobrev
Képesség : Érzelem manipuláció, Hipnotikus hang, Aerokinézis
Regisztráció : 2013. Jul. 25.
Tartózkodási hely : Három lépéssel mindig előtted
Lillith Russel  Tumblr_mdnf8dXuO71qdw76ao6_250

Lillith Russel  Empty
TémanyitásTárgy: Lillith Russel    Lillith Russel  EmptyCsüt. Júl. 25, 2013 1:59 am

Lillith Lora Russel
Lillith Russel  Tumblr_mk5g5cdGHg1rnh4gao2_500
Szerelem; érzelem minek az?! Az élet is kegyetlen, én csak visszavágok.

Ez volnék én

Teljes név: Lillith Lora Russel
Kor: A sokadik milliónál már nem számolom.
Nem:
Születés: Pokol, december 11.
Play by: Nina Dobrev
Titulus: The Sexy Diablo Bitch
Csoport: Ősdémon
Képesség: Érzelem manipuláció, Hipnotikus hang, Aerokinézis
Becenév: Lill; Lor; Lora
Szeret: Manipulálás, egy arany karkötő, elérem a célom, gyilkolás.
Nem szeret: Ha valaki elenkezik velem, nem teszi azt amit én kérek, ostobának néznek.
Kinézet: Az arcom hófehér káprázatú, emellett bársonyos érintésű. Ártatlanságot mutat a külvilág felé, ennek ellenére közel sem vagyok az. A szemeim gesztenyebarna tündöklésű. A hajam árnyalata csokoládébarna.  Legtöbbször hullámosan hordom, de volt már rá alkalom, hogy inkább egyenesre válltok. Rengeteg sminket szoktam magamra tenni. Meg van a természetes gyönyörűségem, de imádom magamra hívni a figyelmet. Kiegészítőket mindig rakok magamra. Karkötő, nyaklánc mindig van rajtam. Divatosan, és dögösen szoktam öltözködni. Imádom a magas sarkú cipőket. A szemeimmel bárkit elvarázsolok, meg persze az angyali pofikámmal, ami ördögi is egyben.
Jellem: Természetem mondhatni heves. Legtöbben ezért is imádnak engem. Nem vagyok könnyű eset, hajlamos vagyok dühbe gurulni, s ha ilyen történik, velem az áldozataim száma megnövekszik. Manipuláció a kis ujjamban van, bárkire hatással vagyok. Könnyedén megbabonázok bárkit a látszólagos tekintetemmel. Óvatos, okos, szemrevaló és legtöbbször érzelemmentesen viselkedem. A gyilkolás a véremben van, ha valaki nem tetszik, vagy egy rossz szót szól, akkor máris elbúcsúzhat az eddigi életétől. nem riadok vissza semmitől és senkitől. Csábítani rettentően tudok, a célom elérése érdekében bárkivel ágyba bujjok. Imádok mások agyára menni. Ez vagyok én, nem éppen egy tündéri nő, de az élet váltotta ki belőlem ezt.

Ez az én családom

Anya: Eleonora Russel ×× Megszámlálhatatlan ×× Ősdémon ×× Vele a kapcsolatom felhőtlen, sosem okozott csalódást. Amit kértem azt megkaptam, rettentően elkényeztetett engem.
Apa: Alexander Russel ×× Sosem számoltam ×× Ősdémon ××  Édesapám? Hát ő érdekes személyiség. Nem tűrte az ellenkezést, én pedig csak azért is lázadtam. Nem ilyen gyermeket akarta, mint amilyenné váltam én. Már 10 éves koromban megromlott a kapcsolatunk. Akkor még fájt, hogy ennyire megvet. De már nem érdekel, s nem tartom a kapcsolatot vele.


Ez az én életem

Érzelem? Szerelem? Barátság? Ugyan minek?! Ezek csak legyengítik az embert. Sosem értettem, hogy az emberek miért ilyen érzelgősek. Rengeteg dolgot beszélnek az emberek, vámpírok vagy éppen más különleges lények rólam. A legtöbb igaz is, ennek ellenére sosem érdekelt ki mit gondol rólam. Veszélyes természetem van, s legtöbben ezért sem húznak velem ujjat.  Szórakozni támadt kedvem, meg csöppnyit rosszalkodni. A legdögösebb ruhámat kaptam magamra. Bár nekem mindegy, hogy mibe megyek ki az utcára. Így is úgy is magamra hívom a szerencsétlenek figyelmét. Szexis léptekkel vonultam végig az aszfalton. amikor minden szem rám tapadt, csak egy félmosoly jelent még az ártatlanságot sugárzó arcomon. mindig megkapom az, amit akarok. ez most sem fog változni. Egy bár előtt álltam meg, oldalra billentettem a fejem, s elmosolyodtam angyalian, de egyben ördögien is.
-Hát akkor induljon a buli! Még nem tudják mi vár rájuk. –Lágy szellő simította végig a hajam miközben a bejárat felé ballagtam. Tudtam milyen előnyeim vannak. Mindenki szeme rajtam csüngött, mindegy, volt, hogy ott volt a barátnője vagy a felesége, képes voltam bárkire hatással lenni. A pultnál foglaltam helyett, letettem a kezem az asztalra, míg vártam a csapos srác megjelenjen.
Szemérmetlenül pislogtam a srácra, mit sem érdekelve hol vagyok.
-Egy dupla martinit kérek. –Pörgött a nyelvem gyorsan, mint szokott. Amikor megkaptam a várt italomat felét lehúztam, s megfordultam a férfiak felé. Szerettem magamra hívni a figyelmet, ezért is tettem be a zenegépbe egy zenét. Hirtelen felindulásból pedig a bárpultra ugrottam fel. A létező legszexisebben táncoltam, ahogy csak tudtam. Felinvitáltam az egyik férfit s riszáltam neki, mint még senki neki. Könnyedén manipuláltam, nem volt nehéz eset.
-A tiéd vagyok! Megkapsz, de csak ha megteszel nekem valamit. –Kacérkodtam vele, s egyedien manipuláltam őt. Egy csettintésre várta, hogy mit kérek. Az egyik férfira mutattam, s kéjes hangon szólaltam meg.
-Hívd fel őt ide, te várj meg a mosdóban, s megkapsz. Nem fogsz csalódni édesem. –Mézes mázos hangon suttogtam a fülébe, szinte elkapta a libabőr. Amint eltűnt a férfi egy másik váltotta. Őt akartam, már akkor kiszemeltem magamnak, mikor belibbentem ide.
-Magamnak akarlak. –Jelentettem ki, s nem kellett sokat tennem érte, hogy belém habarodjon. Ez voltam én, ami kell, azt megszerzem. Szenvedélyesen és érzékien csókoltam meg, mintha életem szerelme lenne.  Mikor meguntam a játékot félre löktem, mint egy megunt játékot, már nem volt rá szükségem. Leballagtam, magamra kaptam a kabátomat, s kiléptem a szórakozás kapuján. Ennyi élvezet mára elég volt. Az eső elkezdett esni, mintha dézsából öntötték volna. Ami engem illet, csak nyugodtan sétáltam, mintha nem is esne. Ázott nyúlként értem be a lakásomba. Egy forró fürdőt vettem, majd elégedetten aludtam el.

Vissza az elejére Go down
Kate Diablo Wayland

Kate Diablo Wayland

ŐSANGYAL

Titulus : Fallen Angel~Bosszúálló
Hozzászólások száma : 686
My Love : A legjobb dolog a kapcsolatban, hogy Ő szeret és én is magamat!
Avatár alany : Vivien Eileen Bauernschmidt
Képesség : Kriokinézis - Pyrokinézis - Fájdalom megszüntetés
Regisztráció : 2013. Jun. 05.
My Song : Aloha From Hell - My Love You Are
Tartózkodási hely : Valahol mindig rossz helyen
Mottó : Mosolyogva is kicsinállak!
Lillith Russel  Tumblr_lp4rex25sg1qbbng5o2_r1_250

Lillith Russel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lillith Russel    Lillith Russel  EmptyHétf. Júl. 29, 2013 12:37 am

Drága Lilith!

Örülök, hogy bővült az Ősdémonok köre... az én káromra, de ez van. Az előtörténetedben semmi kivetnivalót nem találtam.

Lillith Russel  59pxl6csy53xb59ydq1

Szobád: Lilith szobája

Foglalás után irány a játéktér!

Jó játékot.


Kate
Vissza az elejére Go down
 

Lillith Russel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Akik már velünk vannak-