Egy világ ami tele van angyalokkal és ördögfajzatokkal
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Jane Heloise Glasia főadmin

Multik:
Marco Brightmore
Rose Glower


Kate Diablo Wayland admin

Multik:
Vergil

Mate Vitaly Richards
admin

Multik:
Tamira Jazlyn Khallen
Chat
Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Aline Lydia Bornway  EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 3:47 am by Vendég

» Aktív tagja az oldalnak
Aline Lydia Bornway  EmptySzer. Okt. 16, 2013 3:36 am by Mate Vitaly Richards

» Miriam Johnson ~ készül ~
Aline Lydia Bornway  EmptyPént. Okt. 11, 2013 8:04 am by Miriam Johnson

» Adminisztátori hírek
Aline Lydia Bornway  EmptySzomb. Okt. 05, 2013 1:37 am by Kate Diablo Wayland

» The Mortal Instruments szerepjáték
Aline Lydia Bornway  EmptySzer. Szept. 25, 2013 3:10 am by Vendég

» Asgard- Where the gods live
Aline Lydia Bornway  EmptySzomb. Aug. 31, 2013 1:48 am by Vendég

» Constantine a démonvadász
Aline Lydia Bornway  EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 6:09 am by Vendég

» Prison
Aline Lydia Bornway  EmptyVas. Aug. 11, 2013 8:53 am by Vendég

» Rose Red High school
Aline Lydia Bornway  EmptyHétf. Aug. 05, 2013 4:20 am by Vendég

Top posters
Kate Diablo Wayland
Aline Lydia Bornway  Vote_lcapAline Lydia Bornway  Voting_barAline Lydia Bornway  Vote_rcap 
Jane Heloise Glasia
Aline Lydia Bornway  Vote_lcapAline Lydia Bornway  Voting_barAline Lydia Bornway  Vote_rcap 
Mate Vitaly Richards
Aline Lydia Bornway  Vote_lcapAline Lydia Bornway  Voting_barAline Lydia Bornway  Vote_rcap 
Arthur Bajdarov
Aline Lydia Bornway  Vote_lcapAline Lydia Bornway  Voting_barAline Lydia Bornway  Vote_rcap 
Harmony Davis
Aline Lydia Bornway  Vote_lcapAline Lydia Bornway  Voting_barAline Lydia Bornway  Vote_rcap 
Daned Nacrosh
Aline Lydia Bornway  Vote_lcapAline Lydia Bornway  Voting_barAline Lydia Bornway  Vote_rcap 
Leopold Hawkins
Aline Lydia Bornway  Vote_lcapAline Lydia Bornway  Voting_barAline Lydia Bornway  Vote_rcap 
Marco Brightmore
Aline Lydia Bornway  Vote_lcapAline Lydia Bornway  Voting_barAline Lydia Bornway  Vote_rcap 
Tamira Jazlyn Khallen
Aline Lydia Bornway  Vote_lcapAline Lydia Bornway  Voting_barAline Lydia Bornway  Vote_rcap 
Peeta Sebastian Glower
Aline Lydia Bornway  Vote_lcapAline Lydia Bornway  Voting_barAline Lydia Bornway  Vote_rcap 
Kiemelt társoldalak
xxx
Credit
Az oldalon található leírások és képek, az oldal tulajdonai. A kódokat köszönjük lizzy :3-nek, valamint az oldal kinézetét Janenek. Az oldal elkészülésében sokat segített Kate és Mate, így övék is az érdem.Bármi ellopása következményekkel jár, és mindenki higyje el, hogy észre vesszük, ha valamit tőlünk vittek el!

Megosztás
 

 Aline Lydia Bornway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Aline Lydia Bornway

Aline Lydia Bornway

DÉMON

Titulus : ★ Pretty Reckless
Hozzászólások száma : 6
My Love : ★ A szerelem, s én nem vagyunk jòban...
Avatár alany : ★ Ivana Milicevic
Születésnap : 1990. Mar. 17.
Képesség : ★ Elektromosság termelése, uralása
Regisztráció : 2013. Jul. 21.
Kor : 34
My Song : Thirty Seconds to Mars - Up in the Air
Tartózkodási hely : ★ Pokol bugyrai...
Mottó : ★ Azt hisszük halhatatlanok vagyunk, de a valóság ennél ridegebb.
Aline Lydia Bornway  Tumblr_mi7usthfPG1qkqhsyo1_400

Aline Lydia Bornway  Tumblr_mjrugclyun1qka0s9o4_250

Faith is coming, that I know, time is running, got to go! Faith is coming, that I know... let it go!

Aline Lydia Bornway  Empty
TémanyitásTárgy: Aline Lydia Bornway    Aline Lydia Bornway  EmptyVas. Júl. 21, 2013 11:59 am

ALINE LYDIABORNWAY
Aline Lydia Bornway  Tumblr_lwmwnneRCM1qfpdo3o1_500
Elrejtőzni egy üres arc mögé
Nem kérdezz vagy mondj túl sokat
Mert ez csak egy játék


Ez volnék én

Teljes név: Aline Lydia Bornway
Kor: 22
Nem:
Születés: 1990. március 17. Pokol
Play by: Ivana Milicevic
Titulus: Pretty Reckless
Csoport: Démon
Képesség: Elektromosság uralása; képes bármilyen energiával rendelkező lény vagy tárgy testéből elektromosságot termelni.
Becenév: Aline, Lin
Szeret: Verekedni, meleg, száraz idő, kimérten társalogni, fegyverek.
Nem szeret: Nyomulós tagok, ha valaki erősebb nála, kötöttségek.
Kinézet: Igazán csinos kis nőcskéről van szó, aki a finom eleganciát részesíti előnyben. Magassága nem teljesen átlagos, bőven túl van a 170 centin. Ennek ellenére szívesen hord magassarkút, nem zavarja, hogy ha esetleg "colosként" emlegetik. Nem tartja sokra a sminket, nagyon keveset használ, s visszafogottan festi magát. Mindennemű természetellenes dolog ellen van, még a hajfestést se kedveli túlzottan. A műkörömtől egyenesen kiveri a víz. Szereti a szoknyákat, s gyakran visel harisnyakötőt, amibe egy-egy fegyvert el tud rejteni. Arcán gyakran ül csábító mosoly, de ez gyakran csak a bájolgás miatt van. Tengerkék tekintetével bárkit meg tud fagyasztani, de az ellenkező hatást is elérheti: akár egy sziklát is meg tud lágyítani szemeivel. Bőre olyan hófehér, akár a középkori nemesi hölgyeknek. Szőkés barna haja derekáig hullik le, olykor egyenes, olykor göndör fürtökben.
Jellem: Nem nevezhető romlottnak, inkább csak nagyon indulatos. Azt lehetne rá mondani, hogy jó, s kedves, de persze, mint mindenki másnak, neki is vannak rossz tulajdonságai. Az egyik például az, hogy nagyon erőszakos. Persze gyakran ez a kisebbik gond... hiszen soha nem lehet tudni, hogy mikor mond igazat. Hazudozik, mintha könyvből olvasná. Gonosznak nem mondható, inkább haszonlesőnek. Gyakran csak a saját igényei érdeklik, s nem fél a következményektől. Sokszor cselekszik előbb, mint gondolkodik. Ezek mellett még nem nagy erénye a türelem, igen keveset adott neki a sors. Igazi vallatóművész, mindenkiből ki tudja szedni azokat az infókat, amire szüksége van.

Ez az én családom

Anya: Ismeretlen ×× Démon ××
Apa: Ismeretlen ×× Démon ××
Testvér/Testvérek: -
Egyéb hozzátartozók: -

Ez az én életem

Óvatosan lépkedtem a puha, s nedves levelek között. Az időjárás most nekem kedvezett. Elvégre ha csöröge száraz lenne az avar, akkor minden bizonnyal lebuknék. Szinte észrevétlenül közelítettem meg az áldozatomat, akit még a nevelőintézetben ismertem meg. Emberek között nevelkedtem; de amint megjelent a képességem, felkerestem valakit, aki segíthetne. Ami azt illeti nem is fukarkodott. Rögtön a Pokolba vitt, s ott tanultam meg mindent tanoncként, amit tudnom kellett. Szinte 100%-ig mindig biztos voltam abban, hogy nem vagyok emberi lény... hiszen mindig éreztem, hogy más vagyok. S innentől kezdve két lehetőség volt: angyal, vagy démon. Nos nem volt valami nehéz rájönnöm a dologra, hiszen nem voltak szárnyaim... viszont gonosz se voltam soha. Inkább csak önimádó, de az emberek között is akadnak ilyenek, nemde? Gyermekkoromban nem is kicsit átok volt a haszonlesésem, sokan gyűlöltek miatta... na de ez most nagyon nem fontos. Hiszen összpontosítanom kell... ha nem teszem, akkor én veszek oda. Elővettem a pisztolyomat a harisnyakötőmből, s nesztelenül osontam tovább. Csak pár méterrel járt előttem, s nem is sejtette, hogy követem. Vagy talán... mégis? A következő pillanatban megdermedt, s egy űzött vad tekintetével fordult hátra. Abban a pillanatban nem volt mit tennem. Meghúztam a ravaszt, a golyó a homlokán érte a férfit. Egy pillanatig olyan volt, mintha meg akart volna iramodni felém, de a második lépésnél összeesett. Nem éreztem iránta szánalmat. Nem ez volt az első, hogy öltem, előfordulhat az ilyesmi néha. Hiszen az emberek is ölnek. Nekem meg muszáj volt megtennem. Minden arra sarkallt, hogy tegyem meg. Kesztyűs kezemmel mellé fektettem egy makulátlan pisztolyt, de előtte a kezébe adtam, hogy öngyilkosságnak tűnjön az eset...
Vissza az elejére Go down
Kate Diablo Wayland

Kate Diablo Wayland

ŐSANGYAL

Titulus : Fallen Angel~Bosszúálló
Hozzászólások száma : 686
My Love : A legjobb dolog a kapcsolatban, hogy Ő szeret és én is magamat!
Avatár alany : Vivien Eileen Bauernschmidt
Képesség : Kriokinézis - Pyrokinézis - Fájdalom megszüntetés
Regisztráció : 2013. Jun. 05.
My Song : Aloha From Hell - My Love You Are
Tartózkodási hely : Valahol mindig rossz helyen
Mottó : Mosolyogva is kicsinállak!
Aline Lydia Bornway  Tumblr_lp4rex25sg1qbbng5o2_r1_250

Aline Lydia Bornway  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Aline Lydia Bornway    Aline Lydia Bornway  EmptySzer. Júl. 24, 2013 7:45 am

Üdvözöllek Aline!

Az előtörténeted egész jó, bár nekem kicsit rövid, lehetett volna kicsit több is. Azt hiszem minden rendben van.

Aline Lydia Bornway  59pxl6csy53xb59ydq1

Foglalók után irány a játéktér.

Szobád: Aline szobája

Jó játékot!


Kate
Vissza az elejére Go down
 

Aline Lydia Bornway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Akik már velünk vannak-