Egy világ ami tele van angyalokkal és ördögfajzatokkal
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Jane Heloise Glasia főadmin

Multik:
Marco Brightmore
Rose Glower


Kate Diablo Wayland admin

Multik:
Vergil

Mate Vitaly Richards
admin

Multik:
Tamira Jazlyn Khallen
Chat
Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Samanta Mills  EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 3:47 am by Vendég

» Aktív tagja az oldalnak
Samanta Mills  EmptySzer. Okt. 16, 2013 3:36 am by Mate Vitaly Richards

» Miriam Johnson ~ készül ~
Samanta Mills  EmptyPént. Okt. 11, 2013 8:04 am by Miriam Johnson

» Adminisztátori hírek
Samanta Mills  EmptySzomb. Okt. 05, 2013 1:37 am by Kate Diablo Wayland

» The Mortal Instruments szerepjáték
Samanta Mills  EmptySzer. Szept. 25, 2013 3:10 am by Vendég

» Asgard- Where the gods live
Samanta Mills  EmptySzomb. Aug. 31, 2013 1:48 am by Vendég

» Constantine a démonvadász
Samanta Mills  EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 6:09 am by Vendég

» Prison
Samanta Mills  EmptyVas. Aug. 11, 2013 8:53 am by Vendég

» Rose Red High school
Samanta Mills  EmptyHétf. Aug. 05, 2013 4:20 am by Vendég

Top posters
Kate Diablo Wayland
Samanta Mills  Vote_lcapSamanta Mills  Voting_barSamanta Mills  Vote_rcap 
Jane Heloise Glasia
Samanta Mills  Vote_lcapSamanta Mills  Voting_barSamanta Mills  Vote_rcap 
Mate Vitaly Richards
Samanta Mills  Vote_lcapSamanta Mills  Voting_barSamanta Mills  Vote_rcap 
Arthur Bajdarov
Samanta Mills  Vote_lcapSamanta Mills  Voting_barSamanta Mills  Vote_rcap 
Harmony Davis
Samanta Mills  Vote_lcapSamanta Mills  Voting_barSamanta Mills  Vote_rcap 
Daned Nacrosh
Samanta Mills  Vote_lcapSamanta Mills  Voting_barSamanta Mills  Vote_rcap 
Leopold Hawkins
Samanta Mills  Vote_lcapSamanta Mills  Voting_barSamanta Mills  Vote_rcap 
Marco Brightmore
Samanta Mills  Vote_lcapSamanta Mills  Voting_barSamanta Mills  Vote_rcap 
Tamira Jazlyn Khallen
Samanta Mills  Vote_lcapSamanta Mills  Voting_barSamanta Mills  Vote_rcap 
Peeta Sebastian Glower
Samanta Mills  Vote_lcapSamanta Mills  Voting_barSamanta Mills  Vote_rcap 
Kiemelt társoldalak
xxx
Credit
Az oldalon található leírások és képek, az oldal tulajdonai. A kódokat köszönjük lizzy :3-nek, valamint az oldal kinézetét Janenek. Az oldal elkészülésében sokat segített Kate és Mate, így övék is az érdem.Bármi ellopása következményekkel jár, és mindenki higyje el, hogy észre vesszük, ha valamit tőlünk vittek el!

Megosztás
 

 Samanta Mills

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Samanta Mills

Samanta Mills

ANGYAL TANONC

Hozzászólások száma : 1
My Love : -
Avatár alany : Jena Lee
Születésnap : 1996. Aug. 16.
Képesség : telekinézis
Regisztráció : 2013. Jul. 12.
Kor : 27
Tartózkodási hely : valahol, ahol nem lenne szabad
Mottó : Élj a mának!

Samanta Mills  Empty
TémanyitásTárgy: Samanta Mills    Samanta Mills  EmptySzomb. Júl. 13, 2013 3:45 am

Samanta Mills
Samanta Mills  Tumblr_lt2yv8aU8j1r4wrnzo1_500
Élj a mának!

Ez volnék én

Teljes név: Samanta Mills
Kor: 17
Nem: lány
Születés: 1996.08.16. Heaven
Play by: Jena Lee
Titulus: -
Csoport: Angyal tanonc
Képesség: Telekinézis
Becenév: Sam, Samy
Szeret: két pillangókés
Nem szeret: a csilli-villi rucik, nyávogás, rettegés
Kinézet: Nem vagyok egy hatalmas termet, pont így tökéletes. Nem vagyok egy fotómodell alkat sem, de a csontvázak maradjanak csak otthon. Angyal származásom ellenére szeretem a sötét színeket mint a ruházatomban, mint a hajamban, egy vastag tincsben. Szemeim szinte már feketék, de pont passzol fekete, hosszú, általában egyenes hajamhoz. Szeretem váltogatni a hajam stílusát, ezzel is kitűnök a többiek közül.
Jellem: Nem, nem szenvedek feltűnési viszketegségben, csupán szeretek különc lenni. Cserfes, néha már eléggé elviselhetetlen némber vagyok, de néha jól esik kihozni másokat a béketűréséből. Pörgök, akár egy búgócsiga, ha netalántán nem találok semmi elfoglaltságot, akkor abba képes vagyok belepusztulni. Az unalom mint szó, csak is a rossz kategóriás szótáramban jelenik meg. Nem szeretek egyedül lenni, csak nagy ritkán, mikor tényleg elkél egy kis magány, de az is csak nagyon rövid idő legyen, mert a gubó állapot nem az én reszortom. szóval egy nagyszájú csitri vagyok, akit elég nehéz lekapcsolni, de vannak, akik pont így szeretnek.

Ez az én családom

Anya: Adame Mills ×× 245 ×× Angyal ×× elég jó
Apa: Melanie Mills ×× 200 ×× Angyal ×× elég jó
Testvér/Testvérek: -
Egyéb hozzátartozók: -

Ez az én életem

Az én történetemben nincsen semmi furcsa, vagy szokatlan. Pontosan 96 augusztus tizenhatodikán születtem Heavenben. Eddigi életem kimondottan nyugodtnak mondanám, de csak a saját szemszögemből. Magam részéről elég eseménymentes életet tudtam magam után, ha nem vesszük azt a rengeteg csínytevést, rosszalkodást, amivel kikergettem a szüleimet a világból.
Mindig is szeretettben éltem. Sőt, a szüleim majdnem, hogy imádtak engem, és meg kell mondanom, sokszor túlzásba is vitték ezt a szeretet. Mindent megkaptam, csak ki kellett nyitnom a szám. Ez a bánásmód a legtöbb gyereket elkényeztetett apuci kedvencévé tették volna, én meg pont az ellenkezője lettem, vagyis inkább teljesen más. Én ugyan nem kezdtem el senkinek sem nagyzolni, hogy nekem ez van, meg amaz. Más irányba fordultam. Valami rossz felé, de az egyszer biztos, hogy nem normális. Legalább is anyám ezt mondta nekem. Nem normális, ahogy viselkedem. Mit is tettem azért, hogy ezt mondja nekem szülőanyám? Sok rosszat, sok turpisságot, sok csínyt. Ez volta, vagyok és leszek is én. Ezen már nem lehet változtatni. Ám mikor majdnem felgyújtottam a házunkat egy ilyen csínytevés során, akkor a szüleim elgondolkoztak, hogy vajon jó szülők-e. Én meg nem akartam őket ebben megzavarni. Ugyan, hét éves voltam, még gyerek. Mindenki követ el hibákat hét éves korában. Oké, nem egy angyal gyereke, de akkor is... Mára már beláttam, hogy rossz ötlet volt gyertyát lebegtetni a könyvtárszobában. Na, igen. Ez meg a másik. Anyámék nem hitték el, hogy ezt csináltam, pedig tényleg. Fogalmam sincs, hogyan tudtam megcsinálni, mert ezután próbáltam, de nem ment. Akkor, azon az estén, olyan könnyű volt, mint az egyszer egy. Nem zárták ki a tényt, hogy talán tényleg ez lesz a képességem, de az, hogy hét évesen egy gyertyát lebegtessek, azt képtelenségnek tartották.
Aztán teltek az évek, még mindig olyan kis búgócsiga voltam, mint eddig, de legalább azóta sem gyújtottam fel a házat. Hát talán néha sikerült kisebb robbantásokat ügyeskednem, mert engem annyira érdekelt a kémia, még az a szerencse, hogy gyorsan vissza nőtt a hajam...
Soha nem volt erősségem a tanulás, vagy a jó pofizás. Inkább a magam útját szerettem járni mindig is, a saját fejem után mentem, csak előre, amíg elém nem ugrott egy oszlop, ami fájdalmasan meghátrálásra késztetett. ezt az oszlopot hívják Marcusnak. Még az iskolában ismertem meg. Egykorú velem, és őt egyáltalán nem zavarta soha, hogy ilyen vagyok. Ilyen szertelen, nagyszájú és a többi. Valahogy neki mindig sikerült a legnagyobb ostobaságokat kiverni a fejemből. Nem mondom, hogy egy szent angyalka, mert ő is benne volt pár apró csínyben, de ő tudott józanul is gondolkozni, amit nekem is meg akart tanítani. Kicsit talán ment is, de ahogy azt már írtam, én soha nem szerettem tanulni. Például az ő ötlete volt, hogy fessünk be egy tincset a hajamból. Mikor anyáék meglátták az új hajamat, majdnem kifutottak a világból.
Szeretem a szüleimet, nagyon is, még ha nem is látszik, de olykor olyan maradiak. Igaz, hogy a mennyországban vagyunk, de attól az még nem azt jelenti, hogy itt is mindennek tökéletesnek kell lennie. Mert ugyebár nem az. Nem én vagyok az egyetlen aki ezt észrevette. Mindannyian, akik ott vagyunk, tudjuk jól, hogy valami nem stimt, és szerintem hamarosan ki is fog derülni minden turpisság. De az a legjobb benne, hogy ezeket a csínyeket nem én követtem el.
Utolsó éves diákként, már alig várom, hogy végre lemehessek a földre, bár az én előéletemet nézve, inkább kiláncolnának egy sötét kamrába, minthogy oda leengedjenek. De én úgy is le fogok oda kerülni, ha törik, ha szakad!
Vissza az elejére Go down
Kate Diablo Wayland

Kate Diablo Wayland

ŐSANGYAL

Titulus : Fallen Angel~Bosszúálló
Hozzászólások száma : 686
My Love : A legjobb dolog a kapcsolatban, hogy Ő szeret és én is magamat!
Avatár alany : Vivien Eileen Bauernschmidt
Képesség : Kriokinézis - Pyrokinézis - Fájdalom megszüntetés
Regisztráció : 2013. Jun. 05.
My Song : Aloha From Hell - My Love You Are
Tartózkodási hely : Valahol mindig rossz helyen
Mottó : Mosolyogva is kicsinállak!
Samanta Mills  Tumblr_lp4rex25sg1qbbng5o2_r1_250

Samanta Mills  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Samanta Mills    Samanta Mills  EmptyHétf. Júl. 15, 2013 10:23 am

Drága Samanta-m!

Nagyon jó lett az előtörténeted, remélem az én karmaim közé kerülsz. A képességed is nagyon ott van. Azt hiszem...

Samanta Mills  59pxl6csy53xb59ydq1

Foglalózz, és irány a játéktér.

Szobád: Menny/Angyali kastély/Angyal tanoncok szobái/Samanta Mills szobája

Jó játékot!


Kate
Vissza az elejére Go down
 

Samanta Mills

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Akik már velünk vannak-