Egy világ ami tele van angyalokkal és ördögfajzatokkal
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Jane Heloise Glasia főadmin

Multik:
Marco Brightmore
Rose Glower


Kate Diablo Wayland admin

Multik:
Vergil

Mate Vitaly Richards
admin

Multik:
Tamira Jazlyn Khallen
Chat
Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Tamire Jazlyn Khallen EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 3:47 am by Vendég

» Aktív tagja az oldalnak
Tamire Jazlyn Khallen EmptySzer. Okt. 16, 2013 3:36 am by Mate Vitaly Richards

» Miriam Johnson ~ készül ~
Tamire Jazlyn Khallen EmptyPént. Okt. 11, 2013 8:04 am by Miriam Johnson

» Adminisztátori hírek
Tamire Jazlyn Khallen EmptySzomb. Okt. 05, 2013 1:37 am by Kate Diablo Wayland

» The Mortal Instruments szerepjáték
Tamire Jazlyn Khallen EmptySzer. Szept. 25, 2013 3:10 am by Vendég

» Asgard- Where the gods live
Tamire Jazlyn Khallen EmptySzomb. Aug. 31, 2013 1:48 am by Vendég

» Constantine a démonvadász
Tamire Jazlyn Khallen EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 6:09 am by Vendég

» Prison
Tamire Jazlyn Khallen EmptyVas. Aug. 11, 2013 8:53 am by Vendég

» Rose Red High school
Tamire Jazlyn Khallen EmptyHétf. Aug. 05, 2013 4:20 am by Vendég

Top posters
Kate Diablo Wayland
Tamire Jazlyn Khallen Vote_lcapTamire Jazlyn Khallen Voting_barTamire Jazlyn Khallen Vote_rcap 
Jane Heloise Glasia
Tamire Jazlyn Khallen Vote_lcapTamire Jazlyn Khallen Voting_barTamire Jazlyn Khallen Vote_rcap 
Mate Vitaly Richards
Tamire Jazlyn Khallen Vote_lcapTamire Jazlyn Khallen Voting_barTamire Jazlyn Khallen Vote_rcap 
Arthur Bajdarov
Tamire Jazlyn Khallen Vote_lcapTamire Jazlyn Khallen Voting_barTamire Jazlyn Khallen Vote_rcap 
Harmony Davis
Tamire Jazlyn Khallen Vote_lcapTamire Jazlyn Khallen Voting_barTamire Jazlyn Khallen Vote_rcap 
Daned Nacrosh
Tamire Jazlyn Khallen Vote_lcapTamire Jazlyn Khallen Voting_barTamire Jazlyn Khallen Vote_rcap 
Leopold Hawkins
Tamire Jazlyn Khallen Vote_lcapTamire Jazlyn Khallen Voting_barTamire Jazlyn Khallen Vote_rcap 
Marco Brightmore
Tamire Jazlyn Khallen Vote_lcapTamire Jazlyn Khallen Voting_barTamire Jazlyn Khallen Vote_rcap 
Tamira Jazlyn Khallen
Tamire Jazlyn Khallen Vote_lcapTamire Jazlyn Khallen Voting_barTamire Jazlyn Khallen Vote_rcap 
Peeta Sebastian Glower
Tamire Jazlyn Khallen Vote_lcapTamire Jazlyn Khallen Voting_barTamire Jazlyn Khallen Vote_rcap 
Kiemelt társoldalak
xxx
Credit
Az oldalon található leírások és képek, az oldal tulajdonai. A kódokat köszönjük lizzy :3-nek, valamint az oldal kinézetét Janenek. Az oldal elkészülésében sokat segített Kate és Mate, így övék is az érdem.Bármi ellopása következményekkel jár, és mindenki higyje el, hogy észre vesszük, ha valamit tőlünk vittek el!

Megosztás
 

 Tamire Jazlyn Khallen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Tamira Jazlyn Khallen

Tamira Jazlyn Khallen

ANGYAL

Titulus : ♡ Demonic Angel
Hozzászólások száma : 8
My Love : ♡ Jeremiah McCauley.*-*
Avatár alany : ♡ Ashlee Simpson
Születésnap : 1993. Jan. 06.
Képesség : ♡ Érzelmek befolyásolása
Regisztráció : 2013. Jul. 09.
Kor : 31
My Song : Closer To The Edge*-*
Tartózkodási hely : ♡ Heaven
Mottó : ♡ Azon tervek, miket a jövőnk tartogat Az öregedés ostoba hazugságai Úgy tűnik, mintha halhatatlanok lennénk De az igazság oly' rideg
Tamire Jazlyn Khallen 1192522_o

Tamire Jazlyn Khallen AshleeSimpson-MelrosePlace002

I'll wrap my hands around your neck sometimes with love, love LOVE!

Tamire Jazlyn Khallen Empty
TémanyitásTárgy: Tamire Jazlyn Khallen   Tamire Jazlyn Khallen EmptyKedd Júl. 09, 2013 11:04 pm

TAMIRA  JAZLYN KHALLEN
Tamire Jazlyn Khallen Ashlee-simpson-laughin-o
Hogyan élhetek azok nélkül, kiket szeretek?
Az idő még mindig forgatja annak a könyvnek a lapjait, mit megégetett
Hely és idő még mindig a fejemben van
Annyi mindent el kell mondanom, de oly' messze vagy


Ez volnék én

Teljes név: Tamira Jazlyn Khallen
Kor: 20
Nem:
Születés: 1992. január 6. Menny
Play by: Ashlee Simpson
Titulus: Demonic Angel
Csoport: Angyal
Képesség: Befolyásolni tudja mások érzelmeit.
Becenév: Tamy, Tamira, vagy Jaz
Szeret: Haja színét, fekete ruhák, bulik, alkohol.
Nem szeret: nyafogó férfiak, műköröm, ha lestrapáltan néz ki.
Kinézet: Igazán különleges külsejű lány, nagyon szép profillal. Mélyre hatoló zöld szemei, pisze orrocskája, s kedves vonásai vannak. Arcát két oldalról derékig érő lángvörös hajkorona keretezi, ami kiemeli a huncut smaragdzöld szempárt. Mosolya egészen angyali, s ezzel elég gyakran megtéveszti az embereket. Igazi bomba alakkal áldotta meg a sors, vékony dereka, kissé széles csípője, nagy keblei, s izmos végtagjai vannak. Kifejezetten alacsony lány, a magassága alig éri el a 160 cm-t. Szereti a fekete ruhákat, mert azok igazán kiemelik az alakját, de a ruhatárában minden szín megtalálható. Hétköznap kissé visszafogott, haját gyakran összeköti, s a magassarkút a szekrény aljába száműzi. Ilyenkor sokszor látható tornacipőben, nadrágban. Ha hidegebbre fordul az idő, akkor előkapja a szürke szövetkabátját. Imádja a sapkákat és sálakat, de odavan a hosszú láncokért, s a nagy gyűrűkért is. Szárnyai egyszerű, fehér tollasak.
Jellem: Bár gyakran gondolnák a férfiak könnyűvérűnek a külseje alapján, egyáltalán nem az. Nem adja magát oda azonnal, csak egy kicsit adja magát könnyebben, mint amennyire az erkölcs megköveteli. Sokszor kihasználja, hogy milyen angyali arca van, s bolondítja meg vele az erősebbik nem képviselőit. Sokszor gonoszan kikosarazza hódolóit, s nem is hisz a szerelemben. Ezt leszámítva nagyon kedves lány, aki érti a viccet. Néha viszont túl őszinte, ami miatt gyakran bunkónak gondolják, vagy lenézik. Sokszor használja a képességét, főleg arra, hogy szerelmet ébresszen a férfiakban, s elszórakozhasson velük. Igazi barát, bár nagyon nehezen tud megbízni az emberekben. A halandókat nem tartja sokra, a démonokat meg egyenesen lenézi. Első találkozáskor mindig nagyon kedves, de senki se tudhatja, hogy ez vajon szívből jövő-e. Általában hamar megkedveli a kedves egyéneket, s sokszor azonnal észreveszi ha valaki csak érdekből akar vele ismerkedni.

Ez az én családom

Anya: Aline Khallen ×× 48 ×× Angyal×× Egész jóban vagyunk, ha nem kezd el nekem arról papolni, hogy túl sokat mutatok a testemből
Apa: Ismeretlen
Testvér/Testvérek: -
Egyéb hozzátartozók: Aveline Crawley ×× 21 ×× Angyal ×× Ő az unokatestvérem, sokszor járunk együtt partizni. Nagyon jóban vagyunk, olyan nekem, mintha a nővérem lenne.

Ez az én életem

Nem ritka helyzet, hogy Aveline-nal partizunk, hiszen szinte minden hétvégén együtt megyünk buliba. Most is együtt nézegetjük a pasikat a pultnál, koktéllal a kezünkben. Persze anyám nem tudja, hogy merre járok, s mit csinálok, vagy hogy hogyan nézek ki, mert minden bizonnyal teljesen kiakadna. Mindig arról papol nekem, hogy állandóan kilóg a mellem, túl rövid a nadrágom, túl sok férfival vagyok... kicsit fárasztó tud ez lenni.
- Ez így nagyon nem lesz jó, Tamy. Hát milyen anya lesz belőled?- csóválta mindig a fejét, mire felkaptam a vizet.
- Mert te milyen anya vagy? Aki azt se tudja, hogy ki a gyereke apja? Te beszélsz nekem az erkölcsről?- kiáltottam rá. Tudtam, hogy fáj neki, de nem nagyon érdekelt. Őt se érdekli, hogy mi van velem. De ez most nem fontos, az a lényeg, hogy bulizzunk! Hamarosan meg is közelített egy kissé görbe lábú angyal minket.
- Mit látnak szemeim! Egy szőke, s egy vörös angyal. Vagy inkább démon?- teszi fel a humorosnak szánt költői kérdést. Egy pillantást váltottam Aveline-nal, aki csak bólintott, hogy intézzem el.
- Gyere Szépfiú.- mondtam neki, s közben majdnem elhánytam magam. Nem nézett ki annyira jól, hogy ezt a becenevet megkapja. Kimentünk a disco elé, ahol kissé undorodva, de hozzábújtam. Ő erősen magához szorított, ami már-már fájt. Kellemetlen volt, sőt... talán nem is kellemetlen, hanem rossz.
- Hééé... ez fáj.- mondom neki, mire még nagyobbat szorított rajtam. Ez bolond. Idióta. Elment az esze...
- Azt hiszed, hogy azzal játszadozol akivel csak akarsz? Ki vagy te, Tamira Khallen?
- Miről beszélsz?- kezdtem komolyan nagyon megijedni.
- Arról, hogy most jól rendbe rakom a helyes kis pofikádat, de előtte kihasználom a helyzetet.- mondta ördögi mosollyal, s elszakította a ruhámat. Erősen a melleimbe markolt, mire kibuggyantak a könnyeim. Tudtam, hogy mi következik. Nagyon megrémültem.
- Segítsen már valaki!- kiáltottam, s hamarosan éreztem, hogy letépik rólam az erőszakoskodót. A megmentőm laposra verte a férfit, majd hozzám fordult. Egész testemben remegtem.
- Minden rendben. Vége.- mondta, de én hátrálni kezdtem. Nem mozdult, gondolom nem akart még jobban megijeszteni. A következő pillanatban kibontottam a szárnyaim, s messzire szálltam a rém helyszínétől. Nem érdekelt, hogy Aveline ott van egyedül, s megharagszik rám, amiért ott  hagytam. Csak az érdekelt, hogy hazamehessek a szobámba.
Vissza az elejére Go down
Jane Heloise Glasia

Jane Heloise Glasia

ANGYAL

Titulus : ●● álarcos angyalka
Hozzászólások száma : 323
My Love : ●● senki
Avatár alany : ●● Sophia Bush
Születésnap : 1992. Apr. 02.
Képesség : ●● vihar keltés
Regisztráció : 2013. Jun. 07.
Kor : 32
My Song : ●● 12 Stones - Worlds Collide
Tartózkodási hely : ●● Mindenhol, de nem ott, ahol keresnél ;)
Mottó : ●● Mikor azt hiszed átjutottál a legrosszabbon, jön az igazi megpróbáltatás
Tamire Jazlyn Khallen Tumblr_static_sas
●● senki sem az,aminek látszik... talán én sem vagyok az

Tamire Jazlyn Khallen Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tamire Jazlyn Khallen   Tamire Jazlyn Khallen EmptySzer. Júl. 10, 2013 1:06 am

Tamire Jazlyn Khallen 59pxl6csy53xb59ydq1
A foglalókat nem elfelejteni Smile (most keltem, szóval nincs kedvem mondani bármi mást is bocsi xD)
Vissza az elejére Go down
 

Tamire Jazlyn Khallen

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Akik már velünk vannak-