Egy világ ami tele van angyalokkal és ördögfajzatokkal
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Jane Heloise Glasia főadmin

Multik:
Marco Brightmore
Rose Glower


Kate Diablo Wayland admin

Multik:
Vergil

Mate Vitaly Richards
admin

Multik:
Tamira Jazlyn Khallen
Chat
Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Chace Graham  EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 3:47 am by Vendég

» Aktív tagja az oldalnak
Chace Graham  EmptySzer. Okt. 16, 2013 3:36 am by Mate Vitaly Richards

» Miriam Johnson ~ készül ~
Chace Graham  EmptyPént. Okt. 11, 2013 8:04 am by Miriam Johnson

» Adminisztátori hírek
Chace Graham  EmptySzomb. Okt. 05, 2013 1:37 am by Kate Diablo Wayland

» The Mortal Instruments szerepjáték
Chace Graham  EmptySzer. Szept. 25, 2013 3:10 am by Vendég

» Asgard- Where the gods live
Chace Graham  EmptySzomb. Aug. 31, 2013 1:48 am by Vendég

» Constantine a démonvadász
Chace Graham  EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 6:09 am by Vendég

» Prison
Chace Graham  EmptyVas. Aug. 11, 2013 8:53 am by Vendég

» Rose Red High school
Chace Graham  EmptyHétf. Aug. 05, 2013 4:20 am by Vendég

Top posters
Kate Diablo Wayland
Chace Graham  Vote_lcapChace Graham  Voting_barChace Graham  Vote_rcap 
Jane Heloise Glasia
Chace Graham  Vote_lcapChace Graham  Voting_barChace Graham  Vote_rcap 
Mate Vitaly Richards
Chace Graham  Vote_lcapChace Graham  Voting_barChace Graham  Vote_rcap 
Arthur Bajdarov
Chace Graham  Vote_lcapChace Graham  Voting_barChace Graham  Vote_rcap 
Harmony Davis
Chace Graham  Vote_lcapChace Graham  Voting_barChace Graham  Vote_rcap 
Daned Nacrosh
Chace Graham  Vote_lcapChace Graham  Voting_barChace Graham  Vote_rcap 
Leopold Hawkins
Chace Graham  Vote_lcapChace Graham  Voting_barChace Graham  Vote_rcap 
Marco Brightmore
Chace Graham  Vote_lcapChace Graham  Voting_barChace Graham  Vote_rcap 
Tamira Jazlyn Khallen
Chace Graham  Vote_lcapChace Graham  Voting_barChace Graham  Vote_rcap 
Peeta Sebastian Glower
Chace Graham  Vote_lcapChace Graham  Voting_barChace Graham  Vote_rcap 
Kiemelt társoldalak
xxx
Credit
Az oldalon található leírások és képek, az oldal tulajdonai. A kódokat köszönjük lizzy :3-nek, valamint az oldal kinézetét Janenek. Az oldal elkészülésében sokat segített Kate és Mate, így övék is az érdem.Bármi ellopása következményekkel jár, és mindenki higyje el, hogy észre vesszük, ha valamit tőlünk vittek el!

Megosztás
 

 Chace Graham

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Chace Graham

Chace Graham

DÉMON TANONC

Titulus : Mister Egocentric
Hozzászólások száma : 8
My Love : myself
Avatár alany : Francisco Lachowski
Születésnap : 1995. Oct. 20.
Képesség : vérmágia
Regisztráció : 2013. Jul. 07.
Kor : 28
My Song : Alone Together
Tartózkodási hely : Cambridge
Chace Graham  Tumblr_mmzx1i2i8M1snoh4bo1_500

Chace Graham  Empty
TémanyitásTárgy: Chace Graham    Chace Graham  EmptyHétf. Júl. 08, 2013 6:34 am

CHACE NOEL GRAHAM
Chace Graham  Tumblr_mnkpmqDaYV1s96oceo1_500
The mind is a universe and can make a heaven of hell, a hell of heaven.

Ez volnék én

Teljes név: Chace Noel Graham
Kor: 17
Nem: fiú
Születés: Bari, Olaszország, 1995.október. 20
Play by: Francisco Lachowski
Titulus: Mister Egocentric
Csoport: démon tanonc
Képesség: vérmágia
Becenév: Chace
Szeret: én, víz, én, bulik, én, csajok, én, pasik, én. Ja, és mondtam már, hogy én?
Nem szeret: öregek, bébik, nyafogást, szappanoperák
Kinézet: 188 centi magas vagyok, vékony, szálkás alkattal. Nem túl izmos, de nem is deszkának mondható vagyok. Hasam kockás, a nők ideálja. Az az egy gond, hogy nem vagyok szőke, nincs kék szemem. Helyette mogyoróbarna, kócos, égnek álló hajam van és barna, igéző tekintetem.
Ruházatom igen egyszerű, a kor ruházatának megfelelően öltözködöm, előnyben részesítem a kényelmes ruhákat. A nyakkendő, és a szmoking viszont nem az én világom, de különleges alkalmakkor felveszem. Különleges ismertetőjelemnek mondanám a mosolyomat, ami egyszerre kisfiús és kihívó. Fehér fogam van, bár erre nem hiszem, hogy kíváncsiak az emberek. A láb méretem sem lényeges, ezért nem is osztanám meg. Lényegében ennyi lennék én kívülről.
Jellem: Kinézetem alapján egy bunkónak tűnhetek, de igazából nem vagyok ilyen. A kemény külső mögött egy elég érdekes belső lakozik. Sok mindent nem gondolnának rólam az emberek, például azt sem, hogy kedves vagyok. Tényleg, engem nem túlságosan izgat az, hogy most az illető angyal e, vagy démon. Nem, számomra ez nem fontos, mindenkivel próbálok jól kijönni, és közös megegyezésre akarok jutni bárkivel. Türelmes vagyok, bár nekem is hamar elfogyhat, ez a személytől függ akivel akkor vagyok. Elég nyugodt vagyok, de ha felidegesítenek akkor egy igen veszélyes tornádóra is hasonlítok. Könnyen lenyugszom, de haragomat még egy ideig kiélem azon az emberen, aki vétett elennem. Sajnos ez van.
Nos, igen. Kissé egoista vagyok, de ugyan akkor tudom, hogy mikor mit kell cselekedni. Képes vagyok feláldozni magamat valaki kedvéért. Tudok szeretni, képes vagyok erre a dologra, és őszintén szólva akarom is. Mert számomra az a legnagyobb öröm, ha találok magamnak valakit, aki elfogad így ahogy vagyok. Nagyon tudom utálni a különböző embereket, ez attól is függ, hogy mit vétettek ellenem.

Ez az én családom

Anya: Noanne Fabritziano ××45 ×× démonok ×× elég nehéz lenne meghatározni a kapcsolatomat vele. Inkább egy szóban jellemezném: semleges.
Apa: Frederico Graham ×× 47 ×× démonok ×× vele egy csöppet jobb a kapcsolatom, de még mindig nem az igazi...
Testvér/Testvérek: hállelújah nincs!
Egyéb hozzátartozók: -

Ez az én életem

Hogy mi a legrosszabb abban, ha eltéved az ember? Vagy abban, ha a szülei nagyon nem kedvelik? Igazából magam sem tudom, bár már megtörtént velem. Jelen pillanatban az életemben tévedtem el, és próbálok úgy tenni, mintha tudnám merre is megyek. De nem tudom, az igazság pedig néha fáj és nem merem bevallani magamnak azt, hogy a szüleimet utálom, legszívesebben otthagynám őket. Hogy miért? Igazából én sem tudom, csak így érzek. Nem tudok ellene mit tenni, ez lakozik bennem és ezt ki kéne adnom…
Sóhajtva ültem fel a franciaágyamon, és néztem ki az ablakon. Más világ van odakint, túlságosan is. De hát ez van. Ásítva fordultam át a másik oldalamra, azt gondolva, hogy még alszom egy keveset. De sajnos meghiúsult a tervem, mert hirtelen kitárult a nagy ajtó és apám vágtatott be rajta.
- Gyerünk! Kelj fel. Nem alhatsz egész nap. Na, gyere már. – mondta ellentmondást nem tűrő hangon és az ágyam fele jött. A fenébe, ez most ki fog innen rántani, vagy ehhez hasonló. Megadóan sóhajtottam, épp időben, mert megállt a keze a levegőben, majd maga mellé húzta. Felültem.
- Mi az a nagyon fontos dolog, ami nem várhat… mondjuk délig? – húztam fel haragosan a szemöldökömet mire apám csak legyintett egyet. Hát persze, megint nem számít az, amit én szeretnék. Helyet csinált magának és a szélére telepítette hátsófelét. Morogtam egyet, mire elnevette magát.
- Nyomás. Öltözz, mert lassan indulnunk kell. Anyád meg nem szereti, ha késünk… - egy pillanatra megállt, nyelt egyet, majd megint rám nézett és folytatta rezzenéstelen arccal. – Valami jobbat vegyél fel… benyomást kell keltenünk, érted?
- Egyáltalán megtudhatom azt, hogy merre is kell mennem? Vagy az már lényegtelen? – morogtam, miközben kimásztam az ágyból és a gardrób fele vettem az irányt. Annyira utálom őket ilyenkor, nem képesek semmit sem elmondani, hisztiznek és… á, említésre sem méltó az, amit ezek csinálnak. Egyszerűen idegesítőek, de komolyan…
- Nem mindegy az neked? Csak annyit kell tenned, hogy elkészülsz… és felveszed a legszebb modorodat ami benned lakozik. Ennyire megkérhetünk? – húzta fel a szemöldökét. Elmosolyodtam.
- Mit kapok cserébe? – vigyorra húztam a számat, és vártam a reakciót. Felnevetett, majd rám nézett és kezet nyújtott.
- Ha kellően viselkedsz, akkor megkapod azt, amit akarsz. Áll az alku? – nagyot nyeltem. Már a kapuban van a labdám, amivel elérhetem azt, hogy megkapom, amit akarok. De még annyi minden közbejöhet, például az, hogy hogyan viselkedem… Fenébe. Sóhajtottam, majd megfogtam a kezét.
- De… ha nem viselkedsz jól, akkor te fogsz nekem megtenni valamit. – na hopp. Tudtam, hogy nem kellett volna ilyen hamar megnyugodnom, most a kapum elé egy kapus állt. Már csak egyszer rúghatok bele, hogy megtudjam mi lesz a végeredmény.
Vissza az elejére Go down
Mate Vitaly Richards

Mate Vitaly Richards

SÖTÉT ANGYAL

Titulus : † Dangerious dark angel
Hozzászólások száma : 70
My Love : † Szerelem?... na ne!-.-
Avatár alany : † Jared Leto
Születésnap : 1991. Dec. 26.
Képesség : † Àlmokkal kapcsolatos
Regisztráció : 2013. Jun. 08.
Kor : 32
My Song : Thirty Seconds to Mars - Hurricane
Tartózkodási hely : † Pont az a lényeg, hogy ne tudj ròla.
Mottó : † Feltéptem a szívem, hisz egykor összevarrtam...
Chace Graham  Tumblr_mk2j9di7tI1ra3uf6o1_500

Chace Graham  Tumblr_lh8yc947Cm1qzub73o1_500

I'm reckless... so reckless, God save me... from this madness

Chace Graham  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chace Graham    Chace Graham  EmptyVas. Júl. 14, 2013 9:00 am

Kedves Chace!

Örülünk, hogy itt vagy, annak meg főleg, hogy ilyen kedves démon tanonc vagy.Smile Nem is ragozom tovább: ELFOGADVA! Foglalj avatart, képességet, titulust, színt, és mehetsz is játszani. Smile
Mate
Vissza az elejére Go down
 

Chace Graham

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Akik már velünk vannak-