Egy világ ami tele van angyalokkal és ördögfajzatokkal
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Jane Heloise Glasia főadmin

Multik:
Marco Brightmore
Rose Glower


Kate Diablo Wayland admin

Multik:
Vergil

Mate Vitaly Richards
admin

Multik:
Tamira Jazlyn Khallen
Chat
Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Conrad Dumort          EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 3:47 am by Vendég

» Aktív tagja az oldalnak
Conrad Dumort          EmptySzer. Okt. 16, 2013 3:36 am by Mate Vitaly Richards

» Miriam Johnson ~ készül ~
Conrad Dumort          EmptyPént. Okt. 11, 2013 8:04 am by Miriam Johnson

» Adminisztátori hírek
Conrad Dumort          EmptySzomb. Okt. 05, 2013 1:37 am by Kate Diablo Wayland

» The Mortal Instruments szerepjáték
Conrad Dumort          EmptySzer. Szept. 25, 2013 3:10 am by Vendég

» Asgard- Where the gods live
Conrad Dumort          EmptySzomb. Aug. 31, 2013 1:48 am by Vendég

» Constantine a démonvadász
Conrad Dumort          EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 6:09 am by Vendég

» Prison
Conrad Dumort          EmptyVas. Aug. 11, 2013 8:53 am by Vendég

» Rose Red High school
Conrad Dumort          EmptyHétf. Aug. 05, 2013 4:20 am by Vendég

Top posters
Kate Diablo Wayland
Conrad Dumort          Vote_lcapConrad Dumort          Voting_barConrad Dumort          Vote_rcap 
Jane Heloise Glasia
Conrad Dumort          Vote_lcapConrad Dumort          Voting_barConrad Dumort          Vote_rcap 
Mate Vitaly Richards
Conrad Dumort          Vote_lcapConrad Dumort          Voting_barConrad Dumort          Vote_rcap 
Arthur Bajdarov
Conrad Dumort          Vote_lcapConrad Dumort          Voting_barConrad Dumort          Vote_rcap 
Harmony Davis
Conrad Dumort          Vote_lcapConrad Dumort          Voting_barConrad Dumort          Vote_rcap 
Daned Nacrosh
Conrad Dumort          Vote_lcapConrad Dumort          Voting_barConrad Dumort          Vote_rcap 
Leopold Hawkins
Conrad Dumort          Vote_lcapConrad Dumort          Voting_barConrad Dumort          Vote_rcap 
Marco Brightmore
Conrad Dumort          Vote_lcapConrad Dumort          Voting_barConrad Dumort          Vote_rcap 
Tamira Jazlyn Khallen
Conrad Dumort          Vote_lcapConrad Dumort          Voting_barConrad Dumort          Vote_rcap 
Peeta Sebastian Glower
Conrad Dumort          Vote_lcapConrad Dumort          Voting_barConrad Dumort          Vote_rcap 
Kiemelt társoldalak
xxx
Credit
Az oldalon található leírások és képek, az oldal tulajdonai. A kódokat köszönjük lizzy :3-nek, valamint az oldal kinézetét Janenek. Az oldal elkészülésében sokat segített Kate és Mate, így övék is az érdem.Bármi ellopása következményekkel jár, és mindenki higyje el, hogy észre vesszük, ha valamit tőlünk vittek el!

Megosztás
 

 Conrad Dumort

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Conrad Dumort

Conrad Dumort

SÖTÉT ANGYAL

Hozzászólások száma : 5
Regisztráció : 2013. Jul. 30.

Conrad Dumort          Empty
TémanyitásTárgy: Conrad Dumort    Conrad Dumort          EmptyKedd Júl. 30, 2013 6:07 am

CONRAD WAYNE DUMORT
Conrad Dumort          Tumblr_mllu5twJIo1qhyr89o1_500
Vannak halhatatlan szavak. Régen elfelejtett vagy hamuvá égett szavak, amik újjászületésre várnak, mint a főnix, saját hamvaiból.

Ez volnék én

Teljes név: Conrad Dumort
Kor: 24
Nem: férfi
Születés: Franciaország, Touloun 1989. május 8.
Play by: sean o'pry
Titulus: the liar
Csoport: sötét angyal
Képesség: emberfeletti reflexek
Becenév: Mr. Dumort, Con
Szeret: ;; cigaretta
;; egyedüllét
;; könyvek
;; vodka
;; orosz maffia
Nem szeret: ;; nyávogás
;; ölelés
;; szánalom
;; fehér zokni
Kinézet: Most nézzél rám... Hát nem akarod megcsókolni azokat a telt, formás ajkakat? Határozottan hívogatóbbak, mint az istenek legédesebb nektárja. Tudom, hogy akarod. A tekinteted miért pont a szemeimben veszik el? Hoppá, már értelek; hát ki ne akarná egész nap ezeket a tengerszínű íriszeket nézni? Nem mintha belelátnál a lelkembe, hiába is próbálkozol...
Ne csavargasd a hajam! Igen, lehet, hogy fekete, és fénylik, mint a szatén... Képzeld el, nekem ehhez nem kell kondicionáló! Mit matatsz az ujjaiddal az orromon? Talán nem tetszik a határozott, görbe vonal?
Melegek a kezeid, ahogyan végigsimítasz az arccsontomon, ami erőteljesen ugrik ki. Ez tetszik neked.
Most máris a ruhám érdekel? Tisztában lehetnél azzal, hogy adok magamra, melegítőnadrágot a szekrényemben nem találsz, csakis neves márkákat viselő modern fazonú nadrágokat, felsőket, bőrkabátokat és bakancsokat, amelyek sötét színben pompáznak. Ó, hogy láttál egy fehér inget is? Szerintem határozottan tévedsz; az csak egy szellem lehetett...
Jellem: Valamikor én is egy tündibündi bogárka voltam Fifi virágoskertjéből. Csakhogy a sötét oldalon több csokit kaptam...
A humorérzekémet megőriztem, miután a sötét oldalhoz átálltam, ám több emberi tulajdonság is ragadt rajtam, amiket sehogyan sem tudtam eltüntetni. Ők viszont annyira mások voltak, mint én. Erősebbnek kellett magam mutatni. Csakhogy ha az ember sokáig játszik valaki mást, aki nem önmaga, akkor egy idő után el is felejti azt, hogy ki volt valójában... A kedves énemnek eme beszéddel búcsút is inthettem. Az új Cesar-t kívülről egy burok vette körül az érzések ellen. Egy olyan ember lett belőlem, aki nem vetette meg az egy éjszakás kalandokat, a balhékat, a verekedéseket sem. Viszont valahol, a lelkem mélyén valami eszméletlenül dörömbölt, hogy ez így nem helyes...
Elnyomtam azt az angyalt, aki még megmaradt bennem, holott ez felemészt engem: még mindig képes vagyok szeretni, viccelődni, és nevetni, nem csak gúnyosan, hanem szívből. De már nincsen kiért megtennem...

Ez az én családom

Anya: ALia Dumort ×× 205 ×× Angyal ×× kitagadott
Apa: Florian Dumort ×× 297 ×× Angyal ×× kitagadott
Testvér/Testvérek: Sedwick Dumort ×× 14 ×× Angyal ×× halott


Ez az én életem

 Aranyszínű, hullámos haja most élettelen, szürkének ható tincsekben tapadt sápadt arca köré. Máskor élettel teli, mézszínű szemei most csak üvegesen meredtek rám. Halvány, cseresznyeszínű ajkain vékony vörös csík húzódott.
 Cara.
 Az én kis Cara-m meghalt.
 A fájdalmam torzszülött módjára tört ki belőlem; ordítva csapkodtam és ütöttem mindent, ami az utamba került. Nem akartam elhinni, sem beletörődni abba, hogy elment. Azt mondta, hogy ő mindig betartja az ígéreteit.
 Hazudott.
 Akaratlanul is megráztam csontos, alma fehér vállánál fogva. A feje erőtlenül bicsaklott előre és hátra. Nem szerettem volna egy látni, bár meg sem fordult a fejemben, hogy egyedül hagyjam a kórházban. Nem nyúlhatott hozzá senki emberi lény!
 Cara sosem volt angyal, sem démon, csupán egy egyszerű lány, átlagos élettel. De valami mégis megfogott benne, és attól fogva képtelen voltam egy pillanatra is elhagyni őt.
 Most viszont ő hagyott el engem.
 A keserű, méregbe mártott tört megforgatták a szívemben; mintha egy kulcsot fordítottak meg a zárban, úgy nyílott ki előttem egy új ajtó, mely fájdalommentességet ígért...

;;

 Az ötlet undorítóan csírázott ki a fejemben, ám még mielőtt teljesen rájöttem volna, hogy mit akarok tenni, már megtettem. A keserűség és a veszteség köde borult a szemem elé, eltakarva minden mást.
 A kezeim lanyhultak a szorításon, amelyet az öcsém nyakán képeztem. Szinte hidegvérrel öltem meg azt, akire egykor mindig számíthattam. A legtökéletesebb angyal volt, aki valaha ismertem... De ez kellett ahhoz, hogy áttudjak állni a sötét oldalra.
 Lelkiismeret furdalás nélkül néztem az élettelen testre. Nem zavart, hogy alig tapasztalhatott meg valamit a világból, az érzések hurrikánjából... Ő már nem fejlődhetett tovább.
 Felnyaláboltam a kiforratlan testet, a súlya szinte meg sem kottyant nekem. Az utamat az egyetlen, általam ismert démon felé vettem, akin keresztül kapcsolatba léphettem az ősökkel.

;;

A napfény élesen égett a retinámba, hogy utána az enyhítő sötétség vegyen körül. Nem éreztem magam annyira biztonságban, egy hullával a kezemben és egy démonnal a jobbomon, aki parázsló szemekkel, és elégedetten méregetett.
 - Nocsak, nocsak, a mi jófiúnk átáll a sötét oldalra? Talán a jóknál elfogyott a süti? - gúnyolódott a szép arcú démon, ám a lelki miatt még nevet sem érdemelt. De az érzés, amit hiányoltam, az a bűntudat volt, hiszen nem fogott el, amikor arra gondoltam, hogy nemsokára én is egy leszek közülük.
 - Semmi közöd nincsen hozzá! - sziszegtem neki dühösen, és az öcsém testét a földre dobtam.
 - Tanulj meg szépen válaszolni, különben keresned kell egy másik démont!
 Résnyire húzott szemekkel néztem rá. Az idő sürgetett, a szívemben lévő fájdalom minden egyes másodperccel erősebb és fojtogatóbb lett. Jobban szükségem volt egy démonra, mint bármikor máskor.
 - Már nincsen értelme az angyalok közé tartoznom. Ez megfelel? - köptem neki a szavakat felvont szemöldökkel. Vastag ívű ajkain elégedett mosoly jelent meg, ahogyan bólintott.
 Képtelen voltam felállni az öcsém teste mellől. Szükségem volt egy páncélra, egy okra, ami miatt eljátszhatom a gonosz, az érzéketlent, csakhogy menekülhessek Cara emléke elől. Miatta maradtam jó, de a fonál, amit ő jelentett, már réges régen elszakadt...
 
Vissza az elejére Go down
Mate Vitaly Richards

Mate Vitaly Richards

SÖTÉT ANGYAL

Titulus : † Dangerious dark angel
Hozzászólások száma : 70
My Love : † Szerelem?... na ne!-.-
Avatár alany : † Jared Leto
Születésnap : 1991. Dec. 26.
Képesség : † Àlmokkal kapcsolatos
Regisztráció : 2013. Jun. 08.
Kor : 32
My Song : Thirty Seconds to Mars - Hurricane
Tartózkodási hely : † Pont az a lényeg, hogy ne tudj ròla.
Mottó : † Feltéptem a szívem, hisz egykor összevarrtam...
Conrad Dumort          Tumblr_mk2j9di7tI1ra3uf6o1_500

Conrad Dumort          Tumblr_lh8yc947Cm1qzub73o1_500

I'm reckless... so reckless, God save me... from this madness

Conrad Dumort          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Conrad Dumort    Conrad Dumort          EmptySzer. Júl. 31, 2013 6:17 am

Kedves Conrad!

Teljesítem a kérésed, hosszù véleményt fogok írni. Először is: köszönöm! Köszönöm, hogy olvashattam ezt a fantasztikus előtörténetet, köszönöm, hogy én fogadhatom el!

A karakter amit alkottál nagyon érdekes, a sötét oldala nagyon tetszik, s az is, hogy vannak benne emberi érzések, amik valahol gyengébbé teszik. Igazi tragédiákat élhetett meg a karakter, ami nagyon tetszik. Jò, hogy nem akartál egy olyan valakit alkotni, aki teljesen tökéletes.

Nagyon szépen fogalmazol, a leírásaid tökéletesek, szinte ittam minden szavát mind a külső, mind a belső leírásnak. Szerintem nem is használtál kétszer egy szòt, örülök, hogy lesz egy ilyen fejlett szòkinccsel rendelkező játékosunk.

Az előtörténetedre nem találok szavakat. Csak annyit mondok: hùha! Ez igen! Nagyon szépen összeszedted a dolgokat, s tökéletes köntösbe tálaltad nekünk a dolgokat. Egyszerűen imádtam, a szavakat se nagyon találom. Ezért inkább csak ennyit mondok: ELFOGADVA! A szükségeseket foglald le, ha szükséged van szobára/lakásra akkor elérsz! Köszönöm az élényt, amit meg megbeszéltünk... majd szòlj ha kelleni fog a kicsike!Razz
Mate
Vissza az elejére Go down
 

Conrad Dumort

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Akik már velünk vannak-