Egy világ ami tele van angyalokkal és ördögfajzatokkal
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Jane Heloise Glasia főadmin

Multik:
Marco Brightmore
Rose Glower


Kate Diablo Wayland admin

Multik:
Vergil

Mate Vitaly Richards
admin

Multik:
Tamira Jazlyn Khallen
Chat
Legutóbbi témák
» Twilight After Dark
Vergil               EmptyCsüt. Dec. 25, 2014 3:47 am by Vendég

» Aktív tagja az oldalnak
Vergil               EmptySzer. Okt. 16, 2013 3:36 am by Mate Vitaly Richards

» Miriam Johnson ~ készül ~
Vergil               EmptyPént. Okt. 11, 2013 8:04 am by Miriam Johnson

» Adminisztátori hírek
Vergil               EmptySzomb. Okt. 05, 2013 1:37 am by Kate Diablo Wayland

» The Mortal Instruments szerepjáték
Vergil               EmptySzer. Szept. 25, 2013 3:10 am by Vendég

» Asgard- Where the gods live
Vergil               EmptySzomb. Aug. 31, 2013 1:48 am by Vendég

» Constantine a démonvadász
Vergil               EmptyCsüt. Aug. 29, 2013 6:09 am by Vendég

» Prison
Vergil               EmptyVas. Aug. 11, 2013 8:53 am by Vendég

» Rose Red High school
Vergil               EmptyHétf. Aug. 05, 2013 4:20 am by Vendég

Top posters
Kate Diablo Wayland
Vergil               Vote_lcapVergil               Voting_barVergil               Vote_rcap 
Jane Heloise Glasia
Vergil               Vote_lcapVergil               Voting_barVergil               Vote_rcap 
Mate Vitaly Richards
Vergil               Vote_lcapVergil               Voting_barVergil               Vote_rcap 
Arthur Bajdarov
Vergil               Vote_lcapVergil               Voting_barVergil               Vote_rcap 
Harmony Davis
Vergil               Vote_lcapVergil               Voting_barVergil               Vote_rcap 
Daned Nacrosh
Vergil               Vote_lcapVergil               Voting_barVergil               Vote_rcap 
Leopold Hawkins
Vergil               Vote_lcapVergil               Voting_barVergil               Vote_rcap 
Marco Brightmore
Vergil               Vote_lcapVergil               Voting_barVergil               Vote_rcap 
Tamira Jazlyn Khallen
Vergil               Vote_lcapVergil               Voting_barVergil               Vote_rcap 
Peeta Sebastian Glower
Vergil               Vote_lcapVergil               Voting_barVergil               Vote_rcap 
Kiemelt társoldalak
xxx
Credit
Az oldalon található leírások és képek, az oldal tulajdonai. A kódokat köszönjük lizzy :3-nek, valamint az oldal kinézetét Janenek. Az oldal elkészülésében sokat segített Kate és Mate, így övék is az érdem.Bármi ellopása következményekkel jár, és mindenki higyje el, hogy észre vesszük, ha valamit tőlünk vittek el!

Megosztás
 

 Vergil

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vergil

Vergil

MORTAL DÉMON

Titulus : Half Blood Prince
Hozzászólások száma : 6
My Love : Még te is lehetsz.
Avatár alany : Mat Gordon
Képesség : Auralátás
Regisztráció : 2013. Jul. 29.
My Song : Mein Herz Brennt
Tartózkodási hely : Alattad Kicsim!
Mottó : Láss a démon szemével, színeket!
Vergil               401115_original
Sehen Sie mit dem Auge des Dämons zu.

Vergil               Empty
TémanyitásTárgy: Vergil    Vergil               EmptyKedd Júl. 30, 2013 12:16 am

VERGIL JACE WHITNEY
Vergil               1330855982_tumblr_lc1jb8pqbl1qbdgk6o1_500
Remélem, a pokolban meleg van,
Remélem, a sátán majd megtorpan
Mikor szemembe nézve önmagát,
Szépnek találva, szíve fellobban.


Ez volnék én

Teljes név: Vergil (csak így lazán)
Kor: 21 év
Nem: férfi
Születés: 1992. július 2. Amsterdam
Play by: Mat Gordon
Titulus: Half Blood Prince
Csoport: Mortal Démon
Képesség: Auralátás - Ezzel a képességgel az angyal / démon észlelni tudja azokat az „aurákat”, amelyek a halandókat és a természetfeletti lényeket egyaránt körülragyogják. Ezek a fényudvarok váltakozó színfoltokból állnak, amelyeket csak kellő gyakorlattal lehet megkülönböztetni egymástól. Még a legegyszerűbb személyiség aurájában több színárnyalat váltakozik, az erős érzelmek dominálnak, a pillanatnyi benyomások vagy a komoly titkok pedig sávok vagy örvények formájában cikáznak végig a kavalkádban.
A színek a személy érzelmi állapotával együtt változnak és állandóan táncoló mintákba olvasztják az új hangulatokat. Minél erősebb a kérdéses érzelem, annál erősebb látható az árnyalata. A képzett angyal / démon már az „alany” aurájának áramlásában megjelenő színekből is rengeteget ki tud következtetni.
Az Auralátással az érzelmi változások mellet a természetfeletti lények jelenléte is felfedezhető. Az Angyal aurájában a színek élénkek ugyan, de sápadtak, Az Ősök aurája elfojtott varázserőtől recseg és repedezik, a Démonok fényudvara meglepően fényes, majdhogynem viharosan örvénylő, a Mortalok aurája haldokló gyertyalángként, görcsösen remeg, a halandókat pedig szivárványszerűen kavargó ragyogás veszi körül.
Ez is jó képesség, ámbár a szerencsésnek, aki ezt a képességet kapja, bizony meggyűlhet a baja a színekkel.
Félelem – Narancs,
Agresszió – Lila,
Düh – Vörös,
Keserűség – Barna,
Nyugalom – Világoskék,
Jó szándék – Rózsaszín,
Óvatos – Levendula,
Depresszió – Szürke,
Sóvárgás és bujaság – Mélyvörös,
Gyanakvás – Világoszöld,
Irigység – Sötétzöld,
Izgalom – Lila,
Nagylelkűség – Rózsaszín,
Boldogság – Cinóber,
Gyűlölet – Fekete,
Idealista – Sárga,
Ártatlanság – Fehér,
Szerelem – Kék,
Megszállottság – Zöld,
Szomorúság – Ezüst,
Gyanakvás – Sötétkék


Becenév: Ne merj becézni!
Szeret: Az italt szeretem, de más nem igen.
Nem szeret: Az angyalokat, az emberek, és minden jó dolog
Kinézet: Tükör elé állva azt mondanám jól nézek ki, de "nem" vagyok egoista. Néha kondi terembe járok és izmaim, hogy kellően látszanak lovaglással segítek rá, furcsa mi? Szeretek elegánsan öltözni, hajam mindig rendezett, gleccserkék szemeim vidáman csillognak, és mókás néha gyermeki mosoly játszik ajkamon! Közel két méter magas vagyok, és volt aki már mondta, hogy köszöni nem kér pofont.
Jellem: Nőfaló. Így lehetne a leginkább jellemezni, minden más mellékes. Mégis nézzünk pár tulajdonságot, ami nem kevésbé fontos amellett, hogy a női nem rajongója. Határozott, mindig tudja, hogy mit akar. A céljait mindig eléri, így aztán mindig kitűz maga elé egy célt és mindig magasabbra akar jutni. Nincsenek barátai, csak érdekből foglalkozik mindenkivel. Nem bízik senkiben. Lobbanékony és szenvedélyes, mindig kimondja, amit gondol. Előbb beszél, aztán gondolkodik, de bocsánatot nem kér semmiért. Okos és ambiciózus. Arroganciája, ellenszenves viselkedése, tiszteletlensége és túlzott erőszakossága miatt sokan nem szeretik. A saját érdeke a legfontosabb, másokkal nem foglalkozik, átlép mindenen. Alattomos manipulátor. Már egészen kicsi korától arra nevelték, hogyan uralkodjon mások felett, hogyan irányítson másokat. Mindenkit a saját céljai érdekében használ, aztán eldob. Ugyanígy van a nőkkel is. Aki megtetszik neki, megszerzi, kielégíti vele a vágyait, aztán dobja őket. Nem neki való, hogy barátnője legyen, jobban szereti azokat a kapcsolatokat, amik csak a testiségről szólnak. Ennek ellenére nem tudnak neki ellenállni a nők, lételeme a csábítás, ez is egy cél, amit kitűz és megvalósít. Jobban szereti ésszel megnyerni a csatákat az ellenfelek ellen, de az erőszaktól sem riad vissza. Ha nem megy ésszel, akkor majd megy erővel.

Ez az én családom

Anya: Dahlia Whitney ×× 40 ×× Ember ×× Romlott
Apa: Damien Whitney ×× 120 ×× Démon ×× Tökéletes
Testvér/Testvérek: -
Egyéb hozzátartozók: Elena Hudson ×× 18 ×× Ember ×× Elég közeli

Ez az én életem
+18

Kezemben egy üveg whiskey-vel járom Amsterdam utcáit, már eléggé be vagyok csiccsentve ahhoz, hogy minden lánynak bókoljak, de ugyebár ez nem elég, néha egy két érintés is belemegy a dologba. Egy-egy korty ital és már meg is kapom amit akarok. Anyám összeállt egy démonnal és ennek iszom a levét, így lettem én félig démon. Szép sztori. Most egy igazán csinos fiatal hölgy mellett üldögélek, próbálom kitalálni, hogy mi a szíve gondja, persze az aurája mindent elárul róla, de nem fedem fel a titkát, arra várok Ő mondja ki, hogy megcsalták, ezért pedig dühös, és felejteni akar. Nem is telik bele sok idő, már nyekergi is azt amire kíváncsi vagyok. Nekem sem kell több, megérintem, az ölembe húzom, már falom is ajkait és nem érdekel, hogy egy játszótér kellős közepén akarom ezt a légyottot. Olyan érzéseket vetít felém, hogy szinte ledönt a lábamról. Akaratom ellenére plántálok ebbe a dologba többet, mint amit akarok. Elena, mint kiderült csak arra vár, hogy szeresse valaki, és megmutassa neki mi az igazi érzelem. Tőlem meg is kaphatja, és meg is adtam neki. A legrosszabb, hogy belezúgtam, fülig! Rossz, mert ember, megvetem őket, de jó is, mert ennyi nekem is jár, de sosem vallanám be. Már nem sok kell a kielégüléshez, mikor érces férfihang vág bele a dolgok közepébe. Kihúzódok Elenából, és villogó tekintettel Ádám kosztümben fordulok a zavarónk felé. Megvető arckifejezéssel nézek rá, testemmel takarva a nőt akin szintén egy darab ruha sincs. Villámgyors mozdulattal takarom be a zakómmal, miközben a másik kezem már lendítem a felénk jövő felé. Arccsonton találom és gúnyosan beszélek hozzá, ecsetelem, hogy milyen puha és nedves belül a nő, akit ő megcsalt, erre felbőszül, újra jön, ekkor én is bekapok egy jobb horgot, de kezemben már a whiskey-s üveg van, azt töröm szét a fején. Elena sikítása ráz ki az állatságból, de még mellbe rúgom a volt kedvesét, majd gyors felöltözés után karjaimba kapva a lányt, viszem a nem messze lévő lakásomig. Az ágyra fektetem, csókkal nyugtatom, látszik rajta, hogy fél. Percekkel később kopogtatnak az ajtón, tudom ki az, épp ezért lesz ördögi vigyor a képemen. Elenát intem, hogy ne mozduljon, azonnal jövök. Az ajtóban a vérző fejű hapsi áll, beront a házba, harci kiáltással, azt üvölti, hogy "Megdöglesz!" mire csak furcsán nevetve válaszolok. Megüt, erre felbőszülök, és nekirontok, fejét az előszobai tükörbe verem, az üveg csörömpölve törik szét, még pár helyen megvágva a betolakodót. A lány sikít, már tudom, hogy mögöttem áll, próbál megállítani, én pedig engedek neki. Ellököm magamtól a férfit, Elenát a karjaimba kapom, megcsókolom, a bocsánatáért esedezem. Aztán már nem érdekel semmi, ott d*gom meg a vérző volt szerelme előtt, bosszúból, dühből hagyom, hogy lássa az a szemét, amint volt kedvese, álmai nője az én karjaim közt esik szét az élvezettől amit nyújtani tudok neki. A lány aurája mélyvörös, látszik a szemében a vágy, biztonság érzetet nyújtok számára. Aztán egy olyan dolog történik amiről eddig álmodni sem mertem volna. Elena a fülembe súgta, hogy öljem meg a srácot. Óvatosan tettem le az előszobában, határozottan léptem a csávó felé és még egyszer ránéztem Elenára, nem akartam, hogy végig nézze, de ő már mögöttem állt. Bújt hozzám, átkarolta a derekamat, és annyit mondott "Tedd meg Vergil!", ez volt az utolsó csepp a pohárban, minden előrejelzés nélkül téptem ki Franco szívét. A vére szét fröccsölt, de én úgy álltam, hogy Elenát ne szennyezhesse be, ekkor a lány maga felé fordított és úgy csókolt ahogy még egyik partnerem sem. Pillanatok múlva az ágyban voltunk, ismét kielégítve a másikat, testileg és lelkileg is eggyé váltunk. Elena nem romlott, csak engem féltett, mert ismerte Francot... akiről kiderült, hogy nem is ember, mint én azt hittem egész eddig... Démon volt...
Vissza az elejére Go down
Jane Heloise Glasia

Jane Heloise Glasia

ANGYAL

Titulus : ●● álarcos angyalka
Hozzászólások száma : 323
My Love : ●● senki
Avatár alany : ●● Sophia Bush
Születésnap : 1992. Apr. 02.
Képesség : ●● vihar keltés
Regisztráció : 2013. Jun. 07.
Kor : 32
My Song : ●● 12 Stones - Worlds Collide
Tartózkodási hely : ●● Mindenhol, de nem ott, ahol keresnél ;)
Mottó : ●● Mikor azt hiszed átjutottál a legrosszabbon, jön az igazi megpróbáltatás
Vergil               Tumblr_static_sas
●● senki sem az,aminek látszik... talán én sem vagyok az

Vergil               Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vergil    Vergil               EmptyKedd Júl. 30, 2013 12:27 am

Vergil               59pxl6csy53xb59ydq1
Jó látni, hogy ki az oldal első fél démona Very Happy Tetszett amit írtál. Remélem boldogok lesztek Elenaval. A foglalókat elintézted, így már nincs igazán mit mondanom Very Happy
Vissza az elejére Go down
 

Vergil

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karakteralkotás :: Akik már velünk vannak-